Bence Madalitso, Marius Savage - Kiki #Balage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

vbence100

Barangoló
Támogató
2020. 08. 20.
143
225
V4 karakter
Oluwafemi_Madalitso
LV karakter
Oluwafemi_Madalitso
V2 karakter
Bence_Madalitso
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Bence Madalitso, Marius Savage

Panaszolt fél admin neve:
Kiki

Panasz pontos megfogalmazása:
Jogtalan Jail osztás.

Bizonyítékok:
Video: Képek:
Megjegyzés:
Sziasztok! Egyátalán nem értem miért kaptunk jailt. IC Elkezdtünk verekedni, majd én felszedtem Fekát, mivel haverom, majd utána elkezdett ütni, és után én ütöttem bele párszor, hogy álljon már le.
Szerintem ha megtámadnak, jogosan véded meg magad, és egyátalán nem NonRP.
IC ügy a verekedés a szerveren tudtommal.
( Teszem hozzá, Dave 500,000 FT-t ajánlott fel a verekedés közben )​
[2023-01-19 22:51:48] [Output] : Dave D Murray mondja: Verd meg
[2023-01-19 22:51:51] [Output] : Dave D Murray mondja: Adok 500 ezret
 

KikiLV

Head Waiter🍾
2021. 01. 16.
373
354
21
2700 Cegléd
V4 karakter
Jake Nicolson
LV karakter
Jake Nicolson
V2 karakter
Sophia Edward
Üdvözletem!
Nos nekem pár dolog szemet szúrt az ügy kapcsán amik a következők:
-Tegyük fel, hogy ténylegesen egy RP szituból fakadott ki a verekedés,és animba kerül az egyik fél, és ezután felszeded. nekem ez kissé érdekesnek tünt (nem mellesleg azt is érdekesnek tartom,hogy amikor felszedted a lába el volt törve, igy annak a gyanúját is fenntartottam,hogy csak azért lett animba verve a haverod, hogy meg legyen gyógyitva a sérült lába.
- És ebből fakadóan jön a másik érdekes dolog, hogy miután felszedted a haverod, semmi IC folytán folytattátok a verekedést.
ennek semmi értelme nincs.
 

vbence100

Barangoló
Támogató
2020. 08. 20.
143
225
V4 karakter
Oluwafemi_Madalitso
LV karakter
Oluwafemi_Madalitso
V2 karakter
Bence_Madalitso
Üdvözletem!
Nos nekem pár dolog szemet szúrt az ügy kapcsán amik a következők:
-Tegyük fel, hogy ténylegesen egy RP szituból fakadott ki a verekedés,és animba kerül az egyik fél, és ezután felszeded. nekem ez kissé érdekesnek tünt (nem mellesleg azt is érdekesnek tartom,hogy amikor felszedted a lába el volt törve, igy annak a gyanúját is fenntartottam,hogy csak azért lett animba verve a haverod, hogy meg legyen gyógyitva a sérült lába.
- És ebből fakadóan jön a másik érdekes dolog, hogy miután felszedted a haverod, semmi IC folytán folytattátok a verekedést.
ennek semmi értelme nincs.
Tudtommal a szerveren ha eltörik az egyik testrészed, hiába szedek fel valakit nem gyogyul meg, és szerintem **megjegyzésbe** leírtam miért verekedtünk. És megint leírom, hogyha elkezd ütni engem valaki, akkor és megvédem magam, és fel is segítem ha én úgy akarom, mert a haveromról van szó.
 

KikiLV

Head Waiter🍾
2021. 01. 16.
373
354
21
2700 Cegléd
V4 karakter
Jake Nicolson
LV karakter
Jake Nicolson
V2 karakter
Sophia Edward
Nos közbe megtudakoltam, hogy tényleg nem fixelődik le a csont, ha EÜ dobozzal valaki felszed, szóval azt a részét visszavonnám. Viszont...
Ugyanúgy nem tartom túl RP-snek,amit leműveltetek.
Ha az egyikőtök elkezd verni semmi indok nélkül, akkor nem be kell szállni, hanem admint kellene hivni,azaz Nonra nem non a válasz.
Biráló adminnak a logot elküldöm amennyiben szükségeltetik!
 

vbence100

Barangoló
Támogató
2020. 08. 20.
143
225
V4 karakter
Oluwafemi_Madalitso
LV karakter
Oluwafemi_Madalitso
V2 karakter
Bence_Madalitso
Nos közbe megtudakoltam, hogy tényleg nem fixelődik le a csont, ha EÜ dobozzal valaki felszed, szóval azt a részét visszavonnám. Viszont...
Ugyanúgy nem tartom túl RP-snek,amit leműveltetek.
Ha az egyikőtök elkezd verni semmi indok nélkül, akkor nem be kell szállni, hanem admint kellene hivni,azaz Nonra nem non a válasz.
Biráló adminnak a logot elküldöm amennyiben szükségeltetik!
Nem NonRP-vel válaszoltam! Megvédtem magam IC.
Várom a birálatot.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
A panasz jogtalan.​
Ott tartunk, hogy 42 adminjailed van eddig összesen a szerveren, késő este ilyeneket művelsz. Erre a mutatványra 30P AJ-t kapsz, és még te nyitsz az adminra panaszt? A helyes cselekedet az lett volna, hogy amint felszedted haverodat és tovább üt téged, admint hívsz. (Ezt a felsegítés RP-t már meg sem említem) Ennek ellenére önbíráskodva visszaszálltál. Az ilyen haveri verekedések meg szinte 100%-ban csak az esti funolásról szólnak, amivel már csökkentetted az esélyeidet egy ilyen adminügyben..​

image.png

Az eddigi játékod során csak V2-n minimum 6.000 percet töltöttél adminjailben, ebből a 42 jailből 12-t nonRP-ért kaptál. Annak érdekében, hogy elkerüljük a további nonozást és hogy ilyen egyértelmű dolgokért nyitott panaszokat (12 nonrp jail alatt már csak megtanulja az ember, hogy mi nonrp és mi nem az) kitiltástban részesítelek a szerverről. Ezek a megmozdulások eddig voltak eltűrve.

image.png


@KikiV2 kérlek a jövőben csak akkor enyhíts ilyen mértékben a büntetésen, ha az valóban indokolt. Itt nem véltem felfedezni semmilyen enyhítő körülményt. Sőt.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.