Bence jelentkezése,Teamspeak 3 Moderátornak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Heble

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
248
232
Békéscsaba
V4 karakter
Obreten Kostov
LV karakter
Boyan Spasov
V2 karakter
-

x3zePcK.png


IG neved:
- -------- -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 6 éve -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Sose voltam még -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- See-n mint moderátor még nem voltam,de máshol már töltöttem be moderátor szolgálatot. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- 10 órát kb. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- 9 órát,és 1 órát meghagynék nyugodt társalgásra a barátokkal. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Nem győzök meg erről senkit se,de segítő szándékom az jelentősen nagy és szeretek is segíteni másoknak.Megértő vagyok azokhoz akik valamit nem tudnak és azokhoz akik nem értenek többszöri elmondásból sem.Aktív is vagyok és jó a beszédkészségem. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Mindig is szerettem segíteni a közösséget bármilyen módon,és most a moderátor áll hozzám a legközelebb. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Hogyha kérdez bármit akkor útba igazítom,ha nem tudom magam se a választ kikérem másnak is a szavát,aztán tovább juttatom felé.Hogyha semmilyen formában nem ért a TeamSpeak 3-hoz,akkor egy YT videó linken keresztül elküldöm neki hogy ott is megtanulja. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Az aktívságommal,beszédkészségemmel és jó megoldóképességemmel. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Shayne-t ismerem,és jóban vagyok vele. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Operátorig legszívesebben,tudom hosszú odáig az út,de nincs megállás. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Jó beszéd készség -
-
Türelmes -
-
Segítő kész -

Negatív:
- Érzékenyebb,ezáltál sértődékeny -
-
Kedvességem miatt könnyen kihasználhatnak -
-
Túlzottan szabály tartás. -

Mennyi idős vagy?:

- 17 -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Sziasztok,Bencének hívnak egy 17 éves srác vagyok.Szeretném magam kipróbálni a See LV moderátorok között és tanulni tőlük,újakat.Szabadidőmben szeretek a barátokkal valami gamet tolni,sportolni,vagy hogyha elnyerem a tetszést akkor másokon segíteni.Középiskolás vagyok ahol Egészségügyet tanulok,amit ha elvégzek gyógy tornász szeretnék lenni vagy mentő tiszt.Egy kis faluban élek a családommal.Túlzottan kedves vagyok az emberekkel és néha-néha ezt ki is használják,de már az utóbbi időkben ez megváltozott mivel megtanultam hogyan kell kezelni ezeket.Remélem sikerül bekerülni a csapatba és sokáig bent maradni. -
 
  • Tetszik
Reactions: wells

Shayne

Újonc
2019. 01. 11.
67
44
27
Tornyospálca
V4 karakter
X
LV karakter
Krum Vassil|Shayne
V2 karakter
X
A lapod át tekintve, és elolvasva, tanusítást tudok adni a fent emlitett dolgok igazságáról, rég óta nyomjuk együtt, a lap nemlett rossz, a negatívnál kicsit szembe tűnő a kihasználással kapcsolatban említett dolog ezen kivül nem találtam belekötni valót, szerintem menne neked. TÁMOGATOM!
 
  • Imádom
Reactions: wells

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2019.09.03. 18:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Egy próbát megér.

EDIT: Mivel nem jelentél meg a TS meghallgatáson, ezért elutasítva!
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Heble
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.