Bence Forum moderátora valo panasztétel

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Anomyle

I never asked for this.
2019. 02. 18.
160
138
19
V4 karakter
Marius Jacquemoud

Neved:
Trevor Berry


Panaszra tett moderátor neve:
Bence


Panasz oka:
Irtam 1 jelentkezési lapot a fix and drive frakciohoz az egyik ismerősöm aki tag a fix an driveban sok szerencsét kivánt hozászolásban, de kapot bünetőpontot olyan indokal hogy nem frakcio tag. De ő benne van a frakcioban bizonyiték a volt tag jeletkezzési lapja.


Bizonyítékok (kép, log, videó stb..):
cVrKmEt.png
3YkeUWM.png



Egyéb megjegyzés:
A forum neve a régi IC neve és ebből adodoan hihete Bence azt, hogy Nem Frakcio tag.
 
Utoljára szerkesztve:

caяl

i do my lil' dancy-dance
2019. 01. 10.
591
1 940
V4 karakter
Oier_Uribe
Szia! Kérlek a mintát rendesen töltsd ki, így a "Neved" címszóhoz a jelenlegi fórumnevedet írd!
 
  • Tetszik
Reactions: Aspect

BenceV3

“Két lábon járó tech, dev support.”
SModerátor
v4
2019. 01. 10.
2 314
2 209
21
Budapest / Hatvan
V4 karakter
Scott Venturas
Helló.
A frakció főleadere (Dió) jelentette be a hozzászólást, nem azért hittem ezt, mert ez a fórum neve.
jelentes.png
Többet nem tudok hozzászólni, azt nem értem, hogy miért te intézed az ő ügyében a panaszt, mivel már rám írt egyszer Benjamin, és mondtam neki, hogy Dióval beszélje meg, és akkor leveszem. Ezek mellett Dióra is ráírtam facebookon még akkor, ez után is azt kaptam, hogy nincs ilyen tag náluk.
1.png

Ezek mellett az Fb beszélgetés során Dió (és ma Smith) is állította, hogy nem írhat oda egyik frakciótag sem a lapok alá, mivel meg lett tiltva náluk. Erről facebook beszélgetést nem csatolnék, de Jerrynek elküldöm privátban, ha szükséges. Tehát a végső soron is OFF-nak minősül, mivel a többi hozzászóló is megkapta az OFF figyelmeztetést Carl által. (Ha szükséges, akkor módosítom majd utólag.)
 

Anomyle

I never asked for this.
2019. 02. 18.
160
138
19
V4 karakter
Marius Jacquemoud
Ez Esetben Bocsánatot kérek nem tudtam eről. Akkor A PK jogtalan nak számit Szerintem.
 

caяl

i do my lil' dancy-dance
2019. 01. 10.
591
1 940
V4 karakter
Oier_Uribe
Várjuk meg @Jerry válaszát, elvégre Ő teszi a /pontot/ a g.mod. panaszkönyvek végére. Addig nem is helyezem.
 
  • Tetszik
Reactions: Aspect

Jerry

A nép hangja
Very Important Person
2019. 01. 08.
3 909
4 514
31
Mulholland 🌆
V4 karakter
Quinto Montanez 🇲🇽
Azt hiszem minden meg lett beszélve, nincs szó panaszról a továbbiakban. Zárom, helyezem.
 
  • Tetszik
Reactions: BenceV3
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.