Ben Watson olajfoltos jelentkezési lapja szerelőnek.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

LBenedikto

Újonc
2019. 03. 18.
8
11
V4 karakter
Ben Watson
LV karakter
Ben Watson
V2 karakter
Ben Watson
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Ben Watson ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2016.03.25 / 9000 perc / sok időre áttértem V3-omra és V3 LV-re. Most újra itt vagyok. ~

Hányas szintű vagy?
~ 13 ~

Hány éves vagy?
~ 18 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Nem emlékszem, de szerintem nem. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Unalmas a monoton kocsikázgatás és egyebek. Ahelyett hogy megint abbahagyjam a szerót inkább úgy voltam vele hogy belépek oda, ahol TGF:ON van :D ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen, mindekettővel ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Az a helykó, hogy 1 hét rendszeres kihagyások lennének mert nemtudom hordozni a gépet. Amikor ennél a gépnél tartózkodom 1 hétig, akkor napi 3-4 órát biztos. Tehát: 7 napig (hétfőtöl vasárnapig) mindennap 3-4 órát. De az elkövetkezendő 7 napban nemtudok egyáltalán feljönni a szerverre. Igazából leginkább ez miatt sem voltam benne semmilyen frakiban. De úgy voltam vele ti rendesek vagytok és elnézitek ezt nekem :D ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Soha ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen, 2-er. RP hiánya ütközésnél és OOC stílus. Kicsi voltam még na :p

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
18 éves vagyok, Benedeknek hívnak és van 1 öcsém.Mezőgazdasági szakon tanulok, Kiskunhalason. Az emberekkel jól kijövök, sok barátom van. Szeretek focizni, de annál inkább horgászni a barátokkal 1-2 sör mellett. Szabadidőmben ha nincs senki akivel mehetnék valahova, akkor beülök a gép elé és instant kockulok. Jaa és szeretek enni.

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Az a gond, hogy mint a többi frakcióban sem, itt sem nagyon szeretjük azt, aki van egy hétig, utána meg nincs egy hétig. Ez miatt sajnos elutasítva..
 
  • Tetszik
Reactions: jaki és LBenedikto
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.