Ben Fite - deemoN

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Amaha

Újonc
2019. 01. 11.
4
9
LV karakter
Nate Higgers
V2 karakter
Ben Fite
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Ben Fite >

Panaszolt fél admin neve:
< deemoN>

Panasz pontos megfogalmazása:
< deemoN állítása szerint mi lövöldözést generáltunk, eszem ágában nem volt semmi ilyesmi, az én részemről az egész szituációban csak annyi volt, hogy miután Norberto Shakur barátomat igazoltatták, azthittük, hogy annyiban merül ki az egész, hogy megbüntetik majd, ennek ellenére őt pedig le akarták tartóztatni, és mikor megbilincselték őt, én lelőttem az őt letartóztató rendőröket. Az én részemről nem volt semmiféle nonrp véleményem szerint, se DM, teljesen megvolt az okom arra, hogy lelőjem a rendőröket, mivel a barátomat le akarták tartóztatni. Ráadásul engem nonrp indokával rakott be jailbe, aminek az okát tényleg nem értem, mivel nekem annyi részem volt a dologban, hogy felmentettem Norbertot a rendőröktől, semmi más. Egyedül annyit kérdeztem meg az adott traffipaxozótól, illedelmesen hogy beszállhatok e kabinba, mert kíváncsi voltam hogy néz ki belülről, miután nemet mondott, én nem szóltam hozza egyáltalán, letudtam egy okéval, én részemről szerintem ez semmiféleképpen nem volt hergelés. >

Bizonyítékok:
< Conrad B Hoffmann, Teemo Deaclen, Wayne Frank, Justin O'Connor ----> Norberto Shakur, Ben Fite #deemoN | SeeMTA Fórum (see-game.com)
mta-screen_2021-07-26_00-07-51.png ‎- Fényképek (gyazo.com) >

Megjegyzés:
< Az adott panaszhoz nem volt esélyem egyáltalán hozzászólni, nem volt fogalmam se róla, hogy éppenséggel panasz van rám, kevéslem azt a 24 óra válasz időt. >
 

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
20
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
Szia!
Egy egyszerű bemérés volt az egész, majd a barátod oda ment a rendőröket piszkálni. Szerintem ti magatok is tudtátok, hogy ha ezt csináljátok annak IC nem lesz jó vége, de ha esetleg tévednék akkor itt van pár log még az egész legelejéről.

[2021-07-24 17:03:14] [Output] : Norberto Shakur mondja: Cobra 11 forgatás megy?
[2021-07-24 17:03:48] [Output] : Conrad B Hoffmann mondja: BUDA, Rendőri Munka Akadályozása.


Ezek után kezdődött az, hogy tovább piszkálta őket, majd mikor elő szerették volna állítani a egy röpke rádiózás után megejelentél egy pisztollyal és mindenkit szét aprítottál.

A PK-ban látható bizonyítékokból is teljes mértékben kivehető, hogy szándékosan hergeltétek a rendőröket aminek egy lövöldözés lett a vége. Ezzel szerintem minden mondandóm kifejetettem, ha valaminek a miértjét nem érted, bátran fel is kereshettél volna teamspeaken, napi szinten megtalálsz engem ott is.

Várom a bírálatot!​
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Panaszt én fogom bírálni az átolvasás után.
 
  • Tetszik
Reactions: deemoN

Amaha

Újonc
2019. 01. 11.
4
9
LV karakter
Nate Higgers
V2 karakter
Ben Fite
Az én részemről még mindig nem látom, hogy miért lenne jogos ez az ítélet, nekem ebben semmi közöm nem volt, azon kívül hogy én felmentettem őt a rendőrök elől, nekem nem volt ilyen szándékom, hogy hergeljem őket bármilyen módon, ahogy ezt leírtam a panaszban is, szépen tovább léptem miután nemet mondott.

Az pedig egy másik tészta, hogy ő mit mondott nekik, véleményem szerint az is egy határeset, nem kellett volna a rendőrnek szimplán foglalkoznia azzal, hogy mit mondott, ő csak ezzel szimplán ezzel fokozta a balhét, hogy egyből több egyésget hívott rá. Nem gondoltam volna, hogy emiatt letartóztatják őt, hanem szimplán egy helyszíni bírságot kap emiatt.
 
Utoljára szerkesztve:

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
20
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
Az én részemről még mindig nem látom, hogy miért lenne jogos ez az ítélet
Előzőleg kifejtettem már, hogy mit és miért kaptatok, illetve tegyük hozzá hogy egy eléggé enyhített jailt kaptatok.

Az pedig egy másik tészta, hogy ő mit mondott nekik, véleményem szerint az is egy határeset, nem kellett volna a rendőrnek szimplán foglalkoznia azzal, hogy mit mondott, ő csak ezzel szimplán ezzel fokozta a balhét, hogy egyből több egyésget hívott rá.
Ezzel most azt akarod mondani, hogy ha ti el kezditek hergelni a rendőröket, ők a hibásak azért mert nem hagyták annyiban és legalább IC próbálták megoldani?
 
  • Tetszik
Reactions: krts és Balage.

Amaha

Újonc
2019. 01. 11.
4
9
LV karakter
Nate Higgers
V2 karakter
Ben Fite
Ez alatt azt értem, elkerülhető lett volna ez az egész, ha ezen a Cobra 11-es egyszerű megszólaláson, ami szerintem nem mondható hergelésnek, hogy egyszerűen nem foglalkozik vele, ezáltal semmi se történt volna konkrétan, én nem láttam értelmét emiatt kihívni még több egységet.

Na de ez lényegtelen, megtörtént. Engem csak az zavar, hogy nekem ebben abszolút semmi közöm nem volt, azon kívül, hogy lelőttem volna a rendőröket, hogy Norberto megszabaduljon. Nem tartom jogosnak, hogy emiatt én büntetést kaptam, mert különösebben nem járultam hozzá.
 
  • Dühítő
Reactions: Balage.

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Jó lenne a rendőr hergelést és a funolást abba hagyni és nem történik ilyen szituáció ha szerinted jó mulatság zaklatni ott a rendőrt piszkálni és utána még te vagy felháborodva, hogy mit csináltál ideje lenne még egyszer átgondolni még ahogy elnézzem kíméletes volt deemoN is, hogy ennyit adott neked.
Panasz jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.