Bemodolt eszközökön névcédula, Edit, Tuneradio3

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

krsztn

"Nincs lehetetlen, csak tehetetlen"
SzerverAdmin
v2
2019. 07. 05.
314
348
Törökbálint
V2 karakter
Elena P Pawlowski
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Elena P Pawlowski >

Ötleted:
< 1Bemodolt tárgyon ha előveszed látszódjon a névcédula, mivel most van rajta és nem látszik, pl.:Flex 2 Legyen tuneradio3: Ugyanis sokan esnek szerintem abba a hibába, hogy vannak esetleg 2 fkba aminek külön rádiója van, és beszélgetnének baráttal esetleg rádión, de ezt csak akkor tudják megtenni ha átlépnek, ami elég sok idő, illetve jegyezni kell azt a rádiót is. >


Megjegyzés:
< https://imgur.com/a/hCwpfGC >
 

CJ

Zöldfülű
2019. 01. 10.
185
365
V4 karakter
Carlo Johnson
LV karakter
Carlos Johnson
V2 karakter
Carlo Johnson
Az egyik legjobb dolog lenne a jelenlegi ötletek közül ha a tuneradio3 bekerülne, rengetegszer van hogy rajta vagyok a két frakció frekvencián és közben a privát frekvencián is mennek a fontos/kevésbé fontos rádiózások amiket persze nem látok ez miat.
 

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Az első felével még egyet is tudok érteni, de a másodikat feleslegesnek tartom. Van telefon a szerveren, nem csak hírdetésre lehet használni, ha nagyon fontos az infó úgy érzem hogy egy kör SMS vagy bármi ilyesmi tökéletes.
Ez olyan mintha azt mondtad volna rajta vagyok FK rádión, baráti rádió, de mivel nincs lehetőség harmadikra (tipikus példa) ATM-en SMS-ben infózok és majd láncban adják tovább, hogy mind a 15-20 főhöz eljusson.
 

bukimoj

Újonc
2021. 03. 17.
69
327
V2 karakter
buki atdtav
Az első felével még egyet is tudok érteni, de a másodikat feleslegesnek tartom. Van telefon a szerveren, nem csak hírdetésre lehet használni, ha nagyon fontos az infó úgy érzem hogy egy kör SMS vagy bármi ilyesmi tökéletes.
A nevcedulanak muszaj latszodnia, de ne legyen tuneradio3.
Mondjuk akcio kozben a katonak sms-t nyomnak egymasnak? Keszek vagytok.
 

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
A nevcedulanak muszaj latszodnia, de ne legyen tuneradio3.
Mondjuk akcio kozben a katonak sms-t nyomnak egymasnak? Keszek vagytok.
Mire leírok 1 üzenetet, meg visszakattintok telefonon kívülre 3x lesokkolnak. 😂 amúgy ezt én sem értem…
 

norbo

Zöldfülű
2020. 04. 29.
223
550
20
V4 karakter
hassan bryant
Az egyik legjobb dolog lenne a jelenlegi ötletek közül ha a tuneradio3 bekerülne, rengetegszer van hogy rajta vagyok a két frakció frekvencián és közben a privát frekvencián is mennek a fontos/kevésbé fontos rádiózások amiket persze nem látok ez miat.
ne legyél rajta több frakciórádión.
 

MekGrill

Írnok deák
Támogató
2019. 05. 07.
605
214
Kecskemét
V4 karakter
Tazwell McFroy
LV karakter
Cletus Sayre
V2 karakter
James McGill
Ejha, vannak gondok úgy látom.
Uraim, remélem ezeket nem gondoltátok komolyan. Kezdjük is.
Ez olyan mintha azt mondtad volna rajta vagyok FK rádión, baráti rádió, de mivel nincs lehetőség harmadikra (tipikus példa) ATM-en SMS-ben infózok és majd láncban adják tovább, hogy mind a 15-20 főhöz eljusson.
Rég voltam illegálba, de akkor még úgy mentek hogy az FK-k szervezték saját részlegre az akciókat amire ott volt az FK rádió és érdekes módon akkor is működött a dolog, ha meg annyira fontos az ATM fúrás akkor meg a baráti rádiót kell átnyomni.
A nevcedulanak muszaj latszodnia, de ne legyen tuneradio3.
Mondjuk akcio kozben a katonak sms-t nyomnak egymasnak? Keszek vagytok.
Itt nem hiszem, hogy azon van a hangsúly hogy muszáj-e vagy sem. Nyílvánvaló ha valamire rárakod a névcédulát és használható, akkor evidens hogy látszódjon is, elvégre nem olcsó a névcédula, illetve nem árt senkinek vele. A második szöveged meg hát, remélem csak vicc.
Zárásképp annyit mondanék, hogy eddig is meg lehetett ezeket a problémákat oldani, illetve ez oda vezetne, hogy akkor tuneradio4 mert két csoport van akivel megy a rabolás és így tovább.
Egyszóval a névcédulás dolog ha bekerül akkor csak jó, ha nem akkor sem vesztünk vele semmit
A tuneradio meg felesleges, mert kiküszöbölhető, ha meg valaki ezt nem tudja megoldani ott úgy gondolom hogy valami hibádzik.
 

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Rég voltam illegálba, de akkor még úgy mentek hogy az FK-k szervezték saját részlegre az akciókat amire ott volt az FK rádió és érdekes módon akkor is működött a dolog, ha meg annyira fontos az ATM fúrás akkor meg a baráti rádiót kell átnyomni.

Csáó. Akkor erre reagálnék is. Nem kell messzire futni, maradhatunk legál oldali példánál is. Bent vagyok mondjuk OKF-ben mint fő munkahely, de kedvem támadna mondjuk az SCK-ban is tevékenykedni. Emellett van egy jól összeszokott baráti közösség akik az MG-t elkerülve a legegyszerűbb megoldással szeretnének kommunikálni, vagyis rádión. Jelen példában a két frakció élvezne prioritást, de nem várhatja el senki, hogy az IC baráti kör majd nekiáll lánc szerűen SMS-ezni. Nem tudom megérteni, hogy Neked egy esetleges plusz rádió parancs mivel rontaná a játékélményed, hogy ennyire elutasítónak kell lenni egy még mindig csak ötletre reagálásként.

Ezeket leszámítva jelenlegi illegál frakciók F3-a nem feltétlen haladja meg mindenhol a 10 főt, és nincs aktivitás sem egyidőben. Meg ugye RP lehetőség is lehet(ne) a szövetségesek közt, nem csak akcióbeli. De az a 2-3 személy/frakció jobb, ha szövetkezik és osztoznak a bevételen. Nagyobb esély a sikeres akcióra, jobban is jár.

A tuneradio még mindig csak egy lehetőség és nem kötelező. Aki akarja él vele, aki meg nem az megy SMS-ezni.

Természetesen a továbbiakban is támogatom az ötletet, rengetegen örülnének neki, ha bekerülne és nagy segítség is volna.

(ui: Nem tudom mi olyan vicces a hsz-emben, hogy az OMSZ baráti körének mindenképp haházni kell, de oké.)
 
Utoljára szerkesztve:

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
1Bemodolt tárgyon ha előveszed látszódjon a névcédula, mivel most van rajta és nem látszik, pl.:Flex
Nagyon vicces lesz amikor Horvath_Dezso vagy valami magát viccesnek gondoló, előveszi a(z) atm fúrásxddd🏧 névcédulás flexet amivel kipakol utána legalább 3 ATM-et hahotázva.

2 Legyen tuneradio3: Ugyanis sokan esnek szerintem abba a hibába, hogy vannak esetleg 2 fkba aminek külön rádiója van, és beszélgetnének baráttal esetleg rádión, de ezt csak akkor tudják megtenni ha átlépnek, ami elég sok idő, illetve jegyezni kell azt a rádiót is.
Alapból már az nem reális (szerintem) hogy egy rádió egyszerre két rádió frekvenciát hall tökéletesen, IRL is reprodukálható részben ahogy tudom, viszont rossz minőségben, sokszor érthetetlenül. Ezt a tuneradio2-t betudhatjuk annak, hogy akik dupla FK-sok azokban jól jön. Viszont én már telhetetlenségnek és egyenesen irreálisnak tartom a tuneradio3-mat. Van a szerveren telefon is, azon is ugyanúgy lehet beszélgetni a haverokkal. Ha meg mindenképpen akarsz fk mellett a haverokkal is beszélni mérlegeld hogy melyik a fontosabb. (haverok vagy az FK)

Edit: Most nézem a megjegyzésben lévő képet, nagyon humoros lenne ha látszódna.
 

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Most nézem a megjegzésben lévő képet, nagyon humoros lenne ha látszódna.
Szerintem semmi gond nincs a névcédulával. Ez egy baráti körben elhangzott párbeszéd egy részlete, nyilván azért írod ironikusan nagyon vicces, mert nem ismered a részleteket.

Alapból már az nem reális (szerintem) hogy egy rádió egyszerre két rádió frekvenciát hall tökéletesen, IRL is reprodukálható részben ahogy tudom, viszont rossz minőségben, sokszor érthetetlenül. Ezt a tuneradio2-t betudhatjuk annak, hogy akik dupla FK-sok azokban jól jön. Viszont én már telhetetlenségnek és egyenesen irreálisnak tartom a tuneradio3-mat. Van a szerveren telefon is, azon is ugyanúgy lehet beszélgetni a haverokkal. Ha meg mindenképpen akarsz fk mellett a haverokkal is beszélni mérlegeld hogy melyik a fontosabb. (haverok vagy az FK)
Szerintem felesleges az irl-re alapozni, mert ilyen alapon rengeteg mindenbe bele lehetne kötni, mennyi is a valóságalapja. Én még azzal is kibékülnék, ha a több rádiót veszel, több frekvencia. Nyilván nem a végtelenségig, hanem max 3-ra lehetne beállítani frekvenciát pld.
Nagyon vicces lesz amikor Horvath_Dezso vagy valami magát viccesnek gondoló, előveszi a(z) atm fúrásxddd🏧 névcédulás flexet amivel kipakol utána legalább 3 ATM-et hahotázva.
Ha valóban olyan a tartalma, lehet admint hívni rá, de ameddig nem a trágárság megy benne, szerintem ezzel sincs gond.

Röviden ez volna a véleményem erről a hsz-ről. 🙂
 
  • Tetszik
Reactions: alfonzwyne

Ranzer

tart még a küzdelem
2019. 01. 10.
869
5 581
V4 karakter
ladislav kucera
nem szokasom odairogatni az otletekhez, foleg nem a v2-es otlet(ek)hez, de azt valljuk be, hogy meg igy is sok a ket radiofrekvencia. egyaltalan egy civilnek miert van radioja? rendvdelemnek, legalnak ok, de illegalba se szoktak hasznalni radiot, hanem telefont.
 

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Amin most látszik is gusztustalan és illúzióromboló dolgok vannak megjelentetve sokszor, már azt kívánná az ember, hogy semmin ne írná ki. Most olyanokra gondolok, amik miatt egy TDMA szerveren érzem magam, mert másról nem szólnak a cédulák, csak a lövésről. A harmadik rádió meg tök felesleges. Ha van mondjuk egy közös ATM rablásotok, addig átállsz a közösre a haveriról, majd vissza.
 

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Amin most látszik is gusztustalan és illúzióromboló dolgok vannak megjelentetve sokszor, már azt kívánná az ember, hogy semmin ne írná ki. Most olyanokra gondolok, amik miatt egy TDMA szerveren érzem magam, mert másról nem szólnak a cédulák, csak a lövésről. A harmadik rádió meg tök felesleges. Ha van mondjuk egy közös ATM rablásotok, addig átállsz a közösre a haveriról, majd vissza.
Csáó! Ez az esetek többségében nem kivitelezhető egyéb okok miatt vagy, mert vegyesen vagyunk összeválogatva, több csapatra is bontódunk néha, de ettől függetlenül köszönjük a véleményt! :)
 
  • Tetszik
Reactions: alfonzwyne
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.