Bella Bowers

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

zotya

Zöldfülű
2019. 04. 06.
197
1 296
21
60
V4 karakter
kovacs karoly zoltan
LV karakter
bella bowers
Jesse-Car-Service.png

Tisztelt jelentkező!

Olvassa át figyelmesen az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt.

Az esetleg hibás lapokat rendszerünk automatikusan elutasítja, ez után jelentkezését csak a következő jelentkezési ciklusban adhatja le.

A jelentkező a lap elküldésével hozzájárul, hogy bármilyen hamis, megtévesztő válasz esetén szintén, azonnali elutasítás, jövőbeli szankciók vonhatók maguk után.


A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service csapata.




VEZETÉKNÉV:
Bowers

KÖZÉPSŐ NÉV:
-

KERESZTNÉV:
Bella

NEM: (X -elje be a megfelelő mezőt!)

[—] Férfi

[X] Nő

[—] Egyéb

SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: (nap/hó/év - helyszín)
2000/06/28 - Las Venturas

BEJELENTETT LAKCÍM:
Marilyn street 3, Fort Carson, Las Venturas

TELEFONSZÁM:
38-76-880-4216

MIÉRT SZERETNE CÉGÜNK MUNKATÁRSA LENNI?
Nemrégiben sok tapasztalatot szereztem autók világában, dolgoztam a Fort Carson-ban lévő járműalkatrészekkel foglalkozó boltban. Emellett szerintem önfejlesztésre, csapatban való részvételnek kíváló lehetőséget nyújt nekem ez az állás. Mindemellett szeretném megmutatni, hogy a férfiak mellett, a nők is körültekintően és precízen tudják végezni ezt a munkát.

MIÉRT PONT ÖNT VÁLASSZUK?
Ahogy korábban említettem, konyítok egyet s mást az autókhoz. Többször voltam hónap dolgozója, a vásárlókkal mindig tisztelettudóan és udvariasan bántam. Panasz nem érkezett rám egyszer sem, segítőkész és pozitív kisugárzásom volt. Ezek mellett csapatban jobban végzem a dolgom, úgy vélem, hogy az esetek nagyrészében lehet rám számítani, akármi is van. Szeretek új emberekkel megismerkedni, szóval nem lenne gond a beilleszkedésemmel.

HOL TALÁLT CÉGÜNK HÍRDETÉSÉRE?
Az interneten.

KORÁBBI MUNKAHELLYEL KAPCSOLATOS INFORMÁCIÓK
Cég neve:
Fort CAR-son Vehicle Parts&Service
Munkaviszony kezdete:
2020/03/30
Munkaviszony vége:
2024/05/10
Munkakör leírása:
Autóalkatrészek kiszolgálása, autók vizsgálata, tisztítása és karbantartása.
Munkaviszony megszűnése: (X -elje be a megfelelő mezőt!)

[X] Felmondás

[—] Kirúgás*
* Ha kirúgtak, mi volt ennek az indoka?


ELFOGADJA CÉGÜNK SZABÁLYAIT, MŰKÖDÉSI PONTJAIT? (X -elje be a megfelelő mezőt!)

[X] Igen

[—] Nem




(( OOC RÉSZLEG ))

NEVED, AHOGY SZÓLÍTHATUNK
:
Zotya

BETÖLTÖTT ÉLETKOROD:
21

JELENLEGI JÁTSZOTT PERCEID:
34673

KORÁBBI FRAKCIÓID*:
Las Venturas Metropolitan Police Department, emellett egy illegál frakcióban is tevékenykedtem, minek a nevére már nem emlékszem, 2020-21 körül lehetett. Jelenlegi neve Cártel del Golfo Nueva Generación.

*TÁVOZÁS OKA:
Az érettségi iránti felkészülés miatt léptem ki belőlük, nem volt sok időm játszani ezen a szerveren.

TERVEID A FRAKCIÓBAN:
Minél tovább maradni, megismerni az új szerelő scriptet, végülis a V4-nek ez az egyik legújabb újdonsága és még sosem volt alkalmam vele találkozni, mint szerelő. Szeretnék magasabb rangot elérni, kisebb pénzt összekapargatni magamnak a szerveren és új embereket megismerni.

MIÉRT VÁLASSZUNK TÉGED?
Habár kissé introvertált személyiségnek tartom magamat, szeretem új kihívások elé állítani személyemet, akár játékokban is. Érdekel a fejlődés, melyet a frakicó nyújt, az új közösség, amibe belecsöppennék és belelátni ebbe az oldalába is a szervernek. Aktív tudok lenni, most hogy nincs iskola és, ha minden jól megy, akkor szeptembertől felvennének főiskolára, viszont onnantól is próbálnám kihozni a maximumot magamból, mivel nem szeretek cserbenhagyni senkit sem, sem eljátszani a másnak felém nyújtott bizalmát.

MENNYI IDŐT TUDNÁL A FRAKCIÓRA SZÁNNI?
Hétköznap 2-3 óra minimum, hétvégén teljesen változó lenne a dolog, mivel van amikor a barátaimmal megyünk bulizni, inni, összeülni. Szóval abban az időszakban vagy nőhet és egyaránt csökkenhet is.

KORÁBBI ADMINJAIL, KITILTÁS: (csatolj képet, amin látszódik mindkettő! "imgur.com")

ACCOUNT ID-D:
148

BEMUTATKOZÁS PÁR MONDATBAN: (legalább 10 összefüggő mondat!)
Sziasztok, Zotya vagyok. Jelenleg 21. életévemet töltöm, nem messze élek Budapesttől egy kisebb városban. 2021-ben megszereztem az érettségimet, ezzel a szakmámat is, ami informatikus. Ha jól mennek a dolgok, akkor szeptembertől felvesznek a főiskolára, Budapesten, Kereskedelem és Marketing ágazatra. A SeeMTA-as karrierem 2017-ben kezdődött nyáron, V3-on, ahol már nem kevesebb, mint 370.000 percet töltöttem. Las Venturas-on kevesebbet, viszont nem hiszem, hogy ez problémát jelentene. Hét év alatt számos frakcióban megfordultam már, ennek köszönhető a jelenlegi roleplay tudásom is. Személy szerint szabálybetartó ember vagyok, nem igazán kapok adminjailt sem bant. Édesanyámékkal élek jelenleg, a jövőben tervezek a fővárosba költözni, több lehetőség után kutatva. Bár jelenlegi karakterem szerepjátéka szerint konyítok az autókhoz, ez a valóságban máshogy történik. Inkább az informatika világában vesztem el. Szabadidőmben szeretek elmenni a barátaimmal szórakozni, nyáron a Balatonra lejárni, kis kikapcsolódásként. Ezek mellett nagy LEGO rajongó is vagyok, bár arra nem költök sok pénzt. Nagyon állatbarátnak tartom magam, kedvenceim közé tartoznak a nyulak is, amikért különösen rajongok, bár csak két kutyám van. Néha szerencsejátékkal is próbálkozom különböző oldalakon több-kevesebb sikerrel. A Las Venturas V4-et egy barátommal most kezdtük újra, próbálok beilleszkedni valahova, ezért jelentkezek ide.
 
Utoljára szerkesztve:

Markyy

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 11. 03.
231
115
21
V4 karakter
Andrey De Sousa
LV karakter
Antonio De Sousa
Jesse-Car-Service-logo2.png


Örömmel értesítjük, a jelentkezése bírálásra került: ELFOGADVA
Várjuk a meghallgatáson! ((TS3)) További információkról - ITT tájékozódhat.

Amennyiben nem megfelelő a felvételi időpontja, keresse a vezetőségben felsoroltak egyikét.

Sok sikert kívánunk!




Antonio-De-Sousa-al-r-s.png
 
  • Tetszik
Reactions: zotya

Dexter

Írnok deák
SzerverAdmin
LV
2019. 04. 07.
630
686
Veszprém
LV karakter
Dave Kennedy
Jesse-Car-Service-logo2.png


Meghallgatás eredménye - SIKERES

További instrukciókat a vállalaton belüli vezetőség fogja eljuttatni Önhöz.
Sikerekben gazdag munkálatokat kívánunk!



Dave-Kennedy-al-r-s.png
 
  • Menő
Reactions: zotya
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.