Belépésnél kocsimba spawnolás

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

PEKPEK

Újonc
2021. 06. 26.
1
9
V2 karakter
Kovács Antal Otto
Sziasztok!
Eléggé feldühített #Smoky admin a minap. Belépésnél belespawnoltam az autómba, és #Smoky segített is, de az autómat nem fixálta. Ez volt az első eset, hogy ilyesmi probléma után nem fixálták az autómat, de ismerve a szabályzatot, felkerestem egy adminsegédet, hogy megkérdezzem, kérhetek-e az adott admintól fixet. Én úgy gondolom, hogy önbibámon és más hibáján kívüli dolgokat megoldhatna az admin, főleg abban az esetben, ha eléggé kezdő vagyok. Nos, az adminsegéddel eljutottunk oda, hogy abban az esetben, hogyha van bizonyítékom, hogy #Smoky segített, akkor lehetséges a fixálás. Na most, #Smoky nem segített a fixben, pedig pontosan tudta, hogy benne voltam az autóban, és ez a bug tette GALYRA a kocsit. (70%, ami kábé 250.000Ft lesz, ha nem több). Nem értem a helyzetet. Fizessem ki a saját pénzemből a szerver hibáját? Nemrég kezdtem a játékot, és máris bedobnak egy olyat, hogy önhibámon és bármi ic eseményen kívül károm esik, és ezt fizessem meg? Szeretném azt ide jegyezni még, csak mellékesen, hogy nem azért spawnoltam bele a járműbe, mert kilépésnél benne ültem, mivel egyszer már jártam így és azóta mindig figyelek rá. Érdekes módon akkor egyébként fixálták a kocsimat...

Előre is elnézést kérek, ha durvább hangvételűnek hat a levelem, nem ez a szándékom, csak így gondoltam helyesen megfogalmazni. Szeretném mindenki felé tiszteletemet kifejezni, aki kapcsolatos ehhez a levélhez.

Előre is köszönöm az idejüket!

smexy válasza:
Nyisd újra mintával, ezt zárom!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.