Belépékor kezdővédelem

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Farkas David

Újonc
2019. 07. 12.
9
3
V2 karakter
Farkas Dave
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Farkas Dave >

Ötleted:
< Belépéskór a kocsi és a játékos kapjon egy védelemt (no colisiont) egy 5-10 másodpercre mert kevesebb összebuggolásos hiba lenne ezzel elkerülhető, velem monjuk többször is megtörtént hogy kifagytam a kocsimba menet közben ( focus) ls visszalépéskor bele is buggoltam nem tudtam mozdulni meg a kocsim is instant tk lett. Szerintem ez még dobna a játékhatáson mert nem idegesíteniék fel magukat a játékok hogy belépnek és összebuggol a másik/saját kocsijával >

Megjegyzés:
< Hideg meleg minden jöhet >
 
  • Tetszik
Reactions: aBalazs és Zacsii

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Igazából teljesen reális amit mondasz , és egyet is értek vele mert sajnos már a "bugfix" is luxus mert nem lehet stb válaszokat kapunk meg "nem fixelek" ...
Szerintem ez símán jöhetne , maximálisan támogatom ha megoldható. :)
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Az év első ötlete és még jó is! Nincs mit rajta túlragozni egyszerűbb lenne a playereknek és nem azzal kezdik a szerveren a napot , hogy bosszankodnak , admin nem fixel , és ha olyan időbe van akkor még szerelő sincs... Teljes mértékben TÁMOGATOM az ötleted , nagyon remélem , hogy ez meg lesz valósítva. Boldog Új Évet Kívánok!
 
  • Imádom
Reactions: Kamii

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Végre! Valaki felhozta a kezdővédelmet. Ezzel a kicsi script bekerülésével segíteni lehetne az Adminisztrátorok munkáját. Velem is előfordult már olyan, hogy kifagytam a kocsimban, és mikor beléptem, belebugoltam (tört kezem lábam). Egyből adminhoz fordultam segítségül, így viszont ha ez bekerülne, nem kellene mindenkinek admint keresnie, hogy segítsen neki. Támogatom!
 

Edu

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 09. 21.
257
343
23
Lazaegerszeg❤️
V4 karakter
Jason B Derulo
LV karakter
Eduard Konrov
V2 karakter
Eduard Konrov
Teljes mértékben támogatom az ötletedet!Hogy miért?Nagyon egyszerű!Ahogy leis irtad nincs az az idegösszeroppanás amit sokszor átérzel nem egyszer!Van,hogy admin sem fixel sőt kb soha pedig nem szándékossan csinálja ezt az ember
 

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
762
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
Király ötlet! Kocsiban való crash után vagy ha belépsz és valaki a kocsidba parkol úgy 30mp kezdő védelem lehetne rajta! Megoldani se nehéz szerintem TÁMOGATOM!
 

Pexy

Támogató
2019. 01. 13.
913
1 211
V2 karakter
Sophie Guerrini
Bekerült az elöző fejlesztésben. Zárom és helyezem.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.