bekrija gmodnak való jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

real beno

Kivételes tehetség
2019. 01. 10.
2 029
11 694
23
V4 karakter
Malbor Vllasi
LV karakter
Lewis Dur
Játékbeli, és fórum nevem:
Cvetko Andric, fórumon pedig bekrija.


Előző fórum neveim:
mrlb beno, load off, lukicabeno, beno, régi fórumon itt nem voltam elérhető, csa az LV-s fórumon.

Mióta játszom a szerveren, és mióta fórumozok:
Las Venturason kezdtem el, mikor nyitott, bár ezekre annyira nem emlékszem. Ott egyből regisztráltam is fórumon.

Miért válasszunk téged a csapatban?
Terhelhető vagyok, illetve jó problémamegoldó készséggel rendelkezek.
Mondhatni jóval aktívabb vagyok fórumon, mivel ezt szinte bármikor nézem, munka közben is.
Jól kitudnék jönni bárkivel a csapaton belül, mivel hamar közös nevezőre tudok jutni mindenkivel.

Miért szeretnél a csapat tagja lenni?
Mindig is tetszett a gmod rang, bár eddig sosem jelentkeztem egyik szerveren se, mivel nem éreztem tapasztaltnak magam fórumon.
Szeretnék segíteni mind a kezdő / mint a haladó forumózóknak, akinek segítségre van szüksége.
Ki akarom próbálni magam egy teljesen új platformon, egy olyan beosztással amit még sosem csináltam.

Online időm fórumon:
Szinte egész nap fenntvagyok, kivéve akkor mikor edzésem van (2 óra), illetve mikor munkám van.
Munka közben is fennt tudok lenni telefonról, bár akkor nem olyan aktívan mint szabadidőmben.

Referenciáim, TeamSpeak3:
LV-n voltam admin, így az akkori fórumon elég sok dolgot láthattam, illetve csináltam amit a gmodok is.
Volt NS alfórumom, így ott is tudtam moderátorkodni.
Teamspeaken mikor nem dolgozom fennt vagyok, mivel egy jó barátom moderátor, így átálltunk erre a kommunikációs programra.

Hogyan tudnék segíteni egy kezdő fórumozónak:
Alapvetően, elküldeném előszőr neki a fórum, illetve chatbox szabályzatot.
Ezek után, ha további kérdései lennének azokra is válaszolnék, és ha találnék hozzá megfelelő topicot, azt is elküldeném.
Esetlegesen felhívnám TeamSpeakre ahol részletesebben eltudom neki magyarázni a dolgokat, mivel ott jobban kielehet fejteni mindent, szóba.

Miért ezen a fórumon szeretnék Globális Moderátor lenni?
Mivel itt aktívkodod nagyrészt, a szerveren is itt toljuk a barátaimmal, így ide szeretnék jelentkezni.

Ismeretségem a csapaton belül?
Nagyon nem ismerek senkit, annyit tudnék mondani, hogy russzo a frakció leaderem, illetve Jerry a frakciótulajdonos, de konkrétan senkit nem ismerek.

Magamról egy bemutatkozó:
Sziasztok. Hajdú Bencének hívnak, 18 éves vagyok, egy Békés megyei lakos vagyok, azon belül egy kis faluban élek.
Jelenleg dolgozom egy gyárban, így a napom harminc százalékát ez teszi ki.
Szeretek sportolni, rendkívül sok sportágban mértem már fel tudásom, ám legtöbb ideje csak focizok, amit 12 éve űzök.
Most a falum csapatába kezdtem el játszani, a felnőtteknél, így számomra ez egy új dolog lesz.
Szeretek a sport, illetve a munka mellett számítógépen játszani / avagy szimplán filmezni, photoshopolni, stb.

Sokszor hallgatok zenét, elég sok műfajban. Legtöbbet trapet hallgatok, avagy gyengébb rockokat.
Van némi ismerettségem a szerveren, mint fentebb írtam LV-n voltam admin, és a 2018-as fórum választáson a legjobb SGH rangot is elértem.
Nagyjából ennyit szerettem volna írni magamról, kösz hogy elolvastad.


 

mahogeri

Barangoló
2019. 01. 10.
91
182
20
Gyomaendrőd
V4 karakter
Matija_Hristov
LV karakter
Euan_Poole
Ezt a lapot támogatom, drága barátom.
ui.: Tranes is áldását küldi rád.

facebook_like_freedigitalphotos_FrameAngel.jpg
 
  • Imádom
Reactions: real beno

real beno

Kivételes tehetség
2019. 01. 10.
2 029
11 694
23
V4 karakter
Malbor Vllasi
LV karakter
Lewis Dur
Rendben, köszönöm a válaszod!
Igazából nem fogok vitatkozni, felőlem ide jöhet az egész frakciótok ezt állítani, nem is vártam mást. :D
De köszi hogy írtál ide, valószínűleg ti szebben beszéltetek velünk, /korrektség/.
Na haló.
 
  • Tetszik
Reactions: Butch

real beno

Kivételes tehetség
2019. 01. 10.
2 029
11 694
23
V4 karakter
Malbor Vllasi
LV karakter
Lewis Dur
Rendben, nem kell az egész frakciótoknak ideírni, mert gáz hogy ott akkora szátok volt mint a bécsi kapu, itt meg próbáltok alámvágni.
Ezt fejezzük is itt be, köszi.
 
  • Tetszik
Reactions: Wanda

real beno

Kivételes tehetség
2019. 01. 10.
2 029
11 694
23
V4 karakter
Malbor Vllasi
LV karakter
Lewis Dur
Hát ja, másodállásban seemtan sportolok, de azért kösz bro.
 
  • Tetszik
Reactions: Marco

Destin

?Fedor sztár?
2019. 01. 10.
110
186
V4 karakter
Tyrone Reid
LV karakter
Lance Quinn
felőlem ide jöhet az egész frakciótok ezt állítani, nem is vártam mást.

Ezzel, meg az utána lévő hszeddel minden állítást alá is támasztottál, ami a stílusodról (és a többi playerhez való hozzáállásodról) szól.
 

real beno

Kivételes tehetség
2019. 01. 10.
2 029
11 694
23
V4 karakter
Malbor Vllasi
LV karakter
Lewis Dur
Mondtam, hogy ehez kapcsolódó hszeket nem kérek ide.
Ha nem is voltál ott, ne gyere kérlek védeni a barátaid.
Nem igen beszélnék úgy, hogy közbe mi kaptuk elsődlegesen a szidásokat.
Továbbá, ha ilyen hszek lesznek a lapnál, hogy Ts-es dolgok, akkor töröltetni fogom, hali.
 

Ethan

Írnok deák
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 09.
657
868
V4 karakter
Ethan Chambley
LV karakter
Kai Marsden
Nem védem egyikőtöket sem, mert nem ismerlek titeket, de nem itt kellene veszekedni.
 
  • Tetszik
Reactions: Jerry és Destin

Destin

?Fedor sztár?
2019. 01. 10.
110
186
V4 karakter
Tyrone Reid
LV karakter
Lance Quinn
Nem tudom mi történt tegnap TS-en, de ez a lap még mindig nem rólunk szól.
Szerintem egy lapba a negatív dolgokra is ki kell térni, ezért van nyitva a topic.
Nyilván, hogy te nem kéred ide, ami ellened szól.
Ha ez gáz, akkor töröltesd nyugodtan, de szerintem ezekre sem árt kitérni.
Nem szeretném itt /elrondítani/ a lapod, szóval ha megszeretnéd beszélni, írj rám privátba.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.