Becky O'Laine jelentkezése SGH tagnak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Reyes

?
2019. 01. 12.
203
97
V4 karakter
Becky la Verde
V2 karakter
Becky D'Knox
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Gyuszinak hívnak, 15 éves vagyok. Tiszalökön élek születésem óta, Itt végeztem az általános iskolámat. Jelenleg egy nyíregyházi középiskolába járok, rendszergazda szakra. A szabadidőm nagy részét játszásra fordítom. Főként MTA-zni szoktam; de néha elő szoktam venni a Forza Horizon 4et, szökőévente még a CS:GO-t is elindítom. Szeretek csapatban játszani és dolgozni, mert szerintem egyedül unalmasabb és csapatban hatékonyabban el lehet végezni a munkát, a csapattagok ki tudják egészíteni egymást. Jártam kajakozni 5 évet és elég jó eredményeket értem el benne, az utóbbi 2 évben ezt a konditeremmel váltottam fel.]

Mióta játszol a szerveren?

[2018.12.04-én regisztráltam a szerverre. Jelenleg 122400 perccel rendelkezem.]

Eddigi elért dolgok:

[Nagyon sok barátot/ismerőst szereztem a szervernek köszönhetően.
Sokszor próbálhattam ki magam, mint IDG.
Sok tapasztalat, amit vissza forgathatnék SGH pályafutásomba.
Nagyobb pozíció frakcióban.]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Mint fentebb is említettem, IDG voltam többször és rájöttem, hogy szeretném aktívabban kivenni a részem a játékosok segítésében.]

Miért téged válasszunk?

[Elég sok időt tudok eltölteni a szerven így a játékosoknak és az adminoknak egyaránt sokat tudnék ezzel segíteni. Van tapasztalom, mint adminsegéd így kicsit előnyben lennék. Nem lenne idegen a szerveren tevékenykedni, mint adminsegéd.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[A napi aktívitásom teljes idejét rá tudnám fordítani.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Napi 3-4 óra a minimum, viszont sok esetben többet is tudok lenni.]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[A társalgást köszönéssel kezdeném. Ezután megírom neki, hogy nem tudom neki megjavítani az autóját, mivel csak adminsegéd vagyok. De csak abban az esetben keressen fel egy adminisztrátort, ha van bizonyítéka, hogy bugból keletkezett a kár.]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Előszőr is azzal kezdeném, hogy 2 szerelőtelep található a szerveren. Az egyik a See City Car Service, a másik pedig a Fix&Drive. Ezen a két helyen tudja a kocsiját megszereltetni. Mindkét telepen van 3 sáv. Minden esetben a jobboldali sáv a sima sáv, középső a gyorssáv, bal oldalon pedig a kijárat található. A szerelők előbb a gyorssávot engedik be, ha nincs senki azon a sávon, akkor következik a sima sáv. Ezen a sávon, ha bemegy valaki, akkor egy boxba be kell állni. A szerelő az árak szerint kiszámolja a szerelés összegét. Itt ki kell fizetni a szerelőnek az összeget, a /pay [ID] összeg paranccsal. Ezután a szerelő ad neki egy áfás számlát a szerelésről. Amint ez megvolt, a szerelő megszereli az autóját. Ha kész az autó, akkor a kijárati sávon kienged a szerelő. A gyorssávon való behajtást követően nem sok minden különbözik. Viszont akkor fix összeget kérnek el tőle, ami 700.000 Ft. Ha esetleg lerobban az autója valahol akkor a szerelőtelepeken vannak vontatósok is, akik egy megadott összegért behúznak a szerelőtelepre. SCCS esetében /call 222-222 paranccsal tudja őket hívni. FIX esetében ez a parancs a /call 444-444.]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Az első helyszín az mindenképpen a városháza.
Városháza: Itt lehet a személyes okmányokat kiváltani/megújítani, munkák felvenni/felmondani, ingatlanjait is itt tudja bejelenteni.

Második helyre én személy szerint az autósiskolát tenném.
Autósiskola: Alapvetően a munkáknál vannak járművek amihez jogosítvány szükséges, hogy ne legyen probléma egy igazoltatásnál. Így ezért megmutatnám neki, hogy itt tudja megszerezni a jogosítványát.

A harmadik helyre én a szerelőtelepet helyezem.
Szerelőtelep: Egy idő után a munka gyümölcse a pénz. A pénzből tud venni autót, amit majd a szerelőtelepeken tud megszereltetni. Van egy Los Santosban: See City Car Service, egy San Fierro területén: Fix&Drive Service.]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Ha PM-es válaszokkal ezt meglehet oldani akkor RP közben is tudok neki segíteni. Tapasztalatból mivel IDG ként voltam ilyen helyzetben.
Betanítás esetén tájékoztatnám a játékosokat, kikkel rpzek, hogy betanításra kell mennem. Ezután egy kölcsönösen megfelelő időpontot megbeszélnénk az RP folytatására.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Egyből továbbítom adminnak. Ha nincs fent admin akkor lefényképezem vagy kimásolom a logot és minnél hamarabb továbbítom admin felé. Ha pedig esetleg kezdő a hirdető akkor pedig betanítás keretein belül elmagyarázom neki a hirdetéssel kapcsolatos információkat és szabályokat.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[kép]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[kép]
 
Utoljára szerkesztve:

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Szia! Szerintem egész jó lett a lapod, hajrá! :)
 
  • Imádom
Reactions: Reyes

DaveeV2

Álmodni annyi, mint jelen lenni valahol, ami nincs
2020. 07. 26.
233
186
Győr
www.mentok.hu
LV karakter
Conrad D Crusader
V2 karakter
William D George
Szia! Ügyesen megirt lap, a 3 legfontosabb helyet a helyedben én módosítanám ;) (gondolok az autókereskedésre)
Sok sikert!
 
  • Imádom
Reactions: Reyes

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.