Bírálatra vár Becker Cox--->Jo3 (~Paulo)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

poller123

Újonc
2019. 03. 06.
12
28
V4 karakter
Isaac Soretto
LV karakter
Abdul Jontray
Becker Cox/Becker Cox

sajnos nemtudom a ban időpontját

sajnos nemtudom

Jo3 (~Paulo)

Trollkodás, moderátorral szembeni flegma stílus

Mer szeretnék játszani szerveren de ehez kell neke ma ts mer felkéne gy admint keressek és az a lényeg hogy nem én bannoltattam magam hanem a barátaim meg a akartak szivatni csak az nekem nem volt olyan vicces mer amig elmentem kajáért addig ők becsukták az ajtót és beszólogattak a moderátoroknak és én ezt nem tudtam aztán egy 2 na mulva mondták el miután nagyon rosszul éreztem magam és ez nem az én hibám ők meg nem akartaka nekem ubt kérni hogy jóvá tegyék és úgy gondolom hogy mindenkinek jár egy 2. esély, köszönöm ( a ban időpontját/idő tartalmát meg nem nézték meg ezért nem tudom)

igazából nincs megjegyzésem mer nem én tettem amit tettem hanem a barátaim de szeretnék nagyon egy ubt mer sokat költöttem erre a szerverre és nekem fontos ez a szerver hogy tudjak más ahaverokkal játszani és az IG életem még jobban fel nyomni, és úgy gondolom hogy MINDENKINEK jár egy második esély, előre is köszönöm.
 

Jo3

Nem lehet velem együtt dolgozni, elvileg!
Támogató
2019. 01. 10.
997
1 423
21
Kipufogófürdő
V4 karakter
Dr. Joe M Everett
Hali, legközelebb kérlek a minta alapján töltsd ki kérlek.

Sajnos a Te accountod a Te felelőséged. Emlékszem az esetre, nem egy szép jelenség volt. Sajnálom, de egyelőre nem adok UB-t.
Zárható, helyezhető, köszönöm.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.