Battle Pass

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

AdamLV

Újonc
2019. 01. 12.
22
59
V4 karakter
Jennifer Wilson
LV karakter
Mike Ryan
Sziasztok.
Szinte már minden játékban van Battlepass. See-re is jól jönne.
Az ötlet a következő:
-Heti challenge-ek(pl. Ölj meg 5 embert AKK-n, Csomizz ki 10 járművet, Írj 10 sor RP-t...)
-Napi challenge-ek(pl. játsz 2 órát), amikből 3 ad lehet maximum egyszerre.
-100Tier,Minden egyes elért tier után kapsz egy megadott nyereményt, ami PP(kicsivel több, vagy ugyan annyi mint amennyibe kerül a pass), fegyverek,skinek,pénz és pár kisebb dolog lenne
-Minden egyes challenge vagy adott játszott óra után pontokat kapnánk, és 5-10 pont kéne egy tier lépéshez
-60-70 naponta új Season, ez által új dolgokat, és új challengeket lehetne kapni.
-A HOME menüben lenne az egész
Az egésznek az ára(az elképzeéseim szerint) 5000PP lenne
 

sali

Highly trained professional
2019. 01. 10.
71
78
V4 karakter
𝒟𝓇𝒶𝓀𝑒 𝐵𝒶𝓀𝑒𝓇
SeeNite

Edit: -100Tier,Minden egyes elért tier után kapsz egy megadott nyereményt, ami PP(kicsivel több, vagy ugyan annyi mint amennyibe kerül a pass), fegyverek,skinek,pénz és pár kisebb dolog lenne - erre az a válaszom hogy IRL is majd be mész a zöldségesbe és mondod a eladónak hogy egy fej káposzta lesz akkor a jobb zsebedbe ott terem egy Gold MP5? Szerintem semmi haszna nincs ennek az ötletnek.
 

adrika

A kutya harap, de köcsög.
2019. 01. 10.
454
1 959
DE
V4 karakter
otis noble
Barát, rossz játékot akartál megnyitni. Az a fortnite amit akartál.
Ha nincs a tálcán, akkor windows keresőből tudod indítani.
Ha meg ezt a szervert akarod ilyen irányba vinni... hát, gondolkozz el a RolePlay fogalmán és talán rájössz, miért vicc amit ide írtál.
 

skizo

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
26
7
26
V4 karakter
Valentyn Sokolov
Jelentkeznék a battlepassra, az AKK-n emberölős és csomizós téma nagyon megfogott!
 
  • Vicces
Reactions: prodifter

Don 2X

Újonc
2019. 01. 31.
61
160
V4 karakter
Devin Liao
Sziasztok ez szerintem egy nagyon fasza kis ötlet jobbá tenné a szervert sokkal mert nem lenne unalmas és szórakoztató lenne az unalmas helyett támogatom
 
  • Imádom
Reactions: sajtos

Boxos

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
60
51
V4 karakter
Mike el Fuentes
LV karakter
Mike Moriette
V2 karakter
Mike Moriette
Hol lehet jelentkezni? Igazán remek ötlettel álltál elő, szerintem V4 ezzel fog kezdődni.
 

SLYM

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
228
105
Szombathely
V4 karakter
Semy James
LV karakter
Marco Falcone
V2 karakter
Jason B Wright
Hát ez még viccnek is szar.
Ez egy RP szerver. Nem holmi fortnite. Már csak ide kéne... jönne a sok nokedli 9 éves.

Ilyen biztos hogy nem lesz.
 
  • Tetszik
Reactions: Kristof0723

Don 2X

Újonc
2019. 01. 31.
61
160
V4 karakter
Devin Liao
Szia Smoky nos én nem értettem a viccet úgy mint te kérlek elmagyaráznád ezt nekem a humor miértjét hogy legközelebb én is együtt tudjak veletek nevetni köszönöm
 

takroamedic

armored.gang
2019. 01. 10.
291
1 195
V4 karakter
leanorelli.🌹
LV karakter
hawaii.skater🏄
Remélem bekerül, erre még be is ruháznék halljakmeghanem. reward azért hogy élvezd a szervert és eltipord a kevésbé értelmeseket.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.