Barzetti Nicollo jelentkezése!

Omen

Újonc
Támogató
2022. 06. 18.
24
12
Murok domb
V4 karakter
Barzetti Nicollo.
logo3-2.png
A jelentkezés IC része

- Családi és utóneve: Barzetti Nicollo
- Születési neve: Barzetti Nicollo
- Születési helye, év, hónap, nap: Olaszország ,Genova/Padiglione Cotella korház/1992.03.15.
- Anyja neve: Turrisi Guilia
- Személyi igazolvány száma: 226319HM
- Vezetői engedély száma: 201763BH
- Elérhetőségei (telefonszáma, e-mail címe): +38-76-170-0592, nicollobarzetti@seemail.com
- Családi állapota: Egyedülálló
- Lakóhelye: Állandó lakhellyel nem rendelkezem, San Fierro-ban élek egy motelben.
- Korábbi foglalkozásai, beosztásai: Bányász, illetve az Urma trans cégnél dolgoztam mint beszállító.
- Volt-e már munkahelye? Ha igen, mi volt legmagasabb pozíció amit elért? Nem volt.
- Mivel tud nekünk többet nyújtani, mint más? Szorgalmas és nagyon gyorsan alkalmazkodok új helyzetekhez és pontos vagyok.
- Milyen elképzelései, elvárásai vannak a munkakörrel kapcsolatban? Egy nagyon kedves és befogadó közösségbe szeretnék csatlakozni,nagyobb elvárásaim nincsenek.



A jelentkezés OOC része


- Írj magadról legalább 8-10 mondatot: Sziasztok! Gábor vagyok, 16 éves. Erdélyi vagyok, vidéken élek egy kisebb faluban. Középiskolás vagyok,matek-informatika szakon. Szabadidőmben edzeni szoktam ,illetve különböző , inkább stratégiai játékokkal szoktam játszani,nagyon szeretek filmeket nézni, inkább művészibb filmeket mint sem tömegfilmeket. Elég gyorsan tanulok és úgy gondolom gyorsan beilleszkedek új közösségekbe, türelmes ember vagyok ,nem igazán lehet mivel felbosszantani.
- Mióta játszol a SeeMTA v3-v4 szerveren, mennyi játszott perced van? 2022. 06. 16. óta és 18.666 játszott percem van a szerveren.
- Miért ebbe a frakcióba szeretnél jelentkezni? Úgy gondolom ez a frakció egy egészen jó első frakció lenne számomra, illetve a karakterem fejlődéséhez beleillene ez a fajta munka amelyet a frakció biztosít.
- Melyik az a frakció vagy frakciók amikbe voltál? Nem voltam még frakcióban.
- Miért PONT téged válasszunk, mitől vagy más? Egy türelmes és nyugodt ember vagyok és ez egy fontos tulajdonság egy ilyen fajta munkához a szerveren úgy gondolom.
- Hetente hány percet tudnál a frakcióra szánni?: Hát az iskola miatt, hétköznapokban 1,5-2 órát tudnék a frakcióra szánni, hétvégenként több időt tudnék dolgozzni.
- AccountID?: 225972
- Van-e mikrofonod, illetve használsz TeamSpeak 3-mat és Discord-ot?: Rendelkezem mikrofonnal és használom mind a kettő applikációt.
- Voltál már adminjailban, avagy banolva a szerverről? (képi bizonyíték): Nem, nem voltam.
 
  • Szomorú
Reactions: Bari