Bárány

Husiiii

Újonc
2019. 07. 31.
72
294
V4 karakter
felipe.diaz
LV karakter
casey.mcbridge🤵🏼‍♀️
DEVv4.png

Neved:
< Casey McBridge >

Az észrevétel időpontja:
< Ma >

Kép, videó, log:
< https://streamable.com/ivgsda >

Részletes leírás:
< Ahogy fent is látható, egy kivételével egyiket sem engedte megnyírni, nem létezik olyan, hogy nem lehet, egyszerűen a rendszer nem találja az állomány többi részét, nem jelöli a nyilakkal. >

Egyéb megjegyzés:
< A farm menüben az állatokat megnézve, teljesen más pozíciót jelölt, mint ahol alapból tartózkodnak. Volt már korábban is ezzel szenvedés, a relog sem oldotta meg. >
 

Smooth

Újonc
2022. 08. 31.
9
18
LV karakter
Isabella_Bergmann
V2 karakter
Felipe La Costa
Velem is előfordult már ez mikor a tisztaság vagy pont 50% vagy az alatti, de ha kicserélsz pár szalmát utána megtudod őket nyírni.
Nekem az a baj, hogy mégcsak ganézni sem enged.
 

azAshley

Újonc
2021. 07. 14.
21
24
V4 karakter
Nem játszok rajta
LV karakter
Jennifer Neizan
V2 karakter
Nem játszok rajta
Hali. A talicskába ha be teszed a szalmát, és relogolsz, kifagysz, eltünik benne a szalma, de ugyan úgy benne van. Ugyan úgy ki kell öntened ha tele, és utána jó lesz a ganézás.
 
  • Tetszik
Reactions: Abolma és AlexLV

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
627
2 549
V4 karakter
🇦🇲 Liana Shakaryan
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Ez a probléma még él?
Igen. Ha a farm tisztasági állapota 50% alatt van, valóban nem lehet megnyírni őket +nem jelenik meg a nyíl.
Megfelelő mennyiségű szalma cseréje után már megfelelően nyírhatók.

Feltehetően annak is szerepe van a jelenségben, hogy 50% tisztaság alatt az állatok már nem mozognak a farmban, mivel "nem érzik jól magukat", sebződnek.
 
  • Tetszik
Reactions: LucasLV

azAshley

Újonc
2021. 07. 14.
21
24
V4 karakter
Nem játszok rajta
LV karakter
Jennifer Neizan
V2 karakter
Nem játszok rajta
Ez a probléma még él?
Teljes mértékben bent van még ez a hiba. Annyi különbséggel, hogy párszor most már észre vettem, hogy a vödör tartalma is be tud buggolni. Nem 1 farmnál vettem észre, hogy olyan táp kerül bele a vödörbe ami nem is volt a farmban. Én esetemben ez úgy jött elő, hogy csirke táp volt a vödörben ( textúra benne nem volt, teljesen volt a vödör) és így semmit nem tudtam bele tenni. Nem is gondoltam volna, hogy csirke táp van benne, mivel sose volt csirke az adott farmban. Így ezt nem tudom reprezentálni.
Talicska bug:
Tegyél szalmát a talicskába, majd relogolj. Nem jelzi a talicskába, hogy lenne szalma ( se a csík, se textura nincs). Ha teszel bele, akkor ahhoz adja hozzá, utána jól működik.
Ugyan ez a vödörnél a táppal, ha nem ürült ki teljesen benne marad, de nem jelenik meg a textúra.
 
  • Tetszik
Reactions: AlexLV és LucasLV

Nomis

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2020. 07. 15.
302
366
V4 karakter
Scott Dexter
LV karakter
Scott Dexter
Szintén szeretném nyomatékosítani a problémát, ugyanis elég gyakran velem is elő fordul, illetve elég zavaró, hogy ezután nem egyszerre nyírhatóak, és vagy egy napig nem lehet őket nyírni ami bár ez egy RP szerver de "nagy" anyagi kiesést okoz.
 

L3nn0x

Barangoló
Támogató
2019. 03. 21.
123
47
V4 karakter
Lennox Scott
LV karakter
Lennox Mack
V2 karakter
Donald Woods
Szintén szeretném nyomatékosítani a problémát, ugyanis elég gyakran velem is elő fordul, illetve elég zavaró, hogy ezután nem egyszerre nyírhatóak, és vagy egy napig nem lehet őket nyírni ami bár ez egy RP szerver de "nagy" anyagi kiesést okoz.
Hali. Én úgy szoktam ezt megoldani ha látom hogy nem mozdulnak mikor be megyek a farmba hogy fel szedek a földről annyi szalmát a talicskába hogy mozogjanak. Ha megmozdultak már vághatok is
 
  • Imádom
Reactions: Nomis