~ Baranova nyomozó jelentése [ 2024.09.23. - 2024.09.29. ] ~

R i t m i c

Újonc
2024. 07. 27.
54
129
V4 karakter
Gavril Baranova
nni4.png

Jelentés


Név:

~ Gavril Baranova. ~

Rendfokozat:
~ Őrmester. ~

Nyomozásban résztvevő személyek:
~ Jack K Black és Mia Santos nyomozók. ~

Előállított személy neve:
~ Mati Vitsut. ~

Vádak:
~ GYKH, REMJ, RUM. ~

Előállított személy által használt gépjármű:
~ Alfa Romeo, RSZ: MNF-51. ~

Nyomozás részletes leírása:
~
2024.09.23.-án, az éjszakai műszakot teljesítettük a DELTA-00 egység alatt. Rádión értesültünk arról, hogy egy körözött gépjármű lépte át a határt, San-Fierro fele. Az egységgel azonnal reagáltunk, tekintettel arra, hogy a körözés oka "GYKH, REMJ, RUM" volt.
Rövidesen San-Fierroba értünk, azonban vizuálisan nem sikerült észlelni sem a gyanusítottat sem a gépjárművet. Jelenleg meg nem nevezhető források alapján, sikerült a célszemély telefonszámát bemérni, így a hozzávetőleges helyzetét sikerült meghatározni. A helyszínre érve, több egység biztosított és segített a keresésben, köztük Mambolza Ezredes úr, Vela és Maldonado nyomozók is.
Sikerült észlelnem a célszemélyt a környező épületek tetejéről, majd rádión értesítettem az egységeket a célszemély pontos lokációjáról.
Screenshot-2024-09-23-014042.png

A helyszínen Mati Vitsut a telefonját nézte, sikerült meglepetés szerűen rajtaütni és a másodperc töredéke alatt ártalmatlanítani. A helyszínen elvégzett ruházatátvizsgálást követően a célszemélyt a szolgálati gépjárművünkbe ültettük, majd az Iroda kihallgató szárnya felé vettük az irányt.
Screenshot-2024-09-23-014120.png

A kihallgatás során a célszemély nem kívánt információkat megosztani velünk, megtagadta a hazugságvizsgálót és nem tanusított együttműködési szándékot sem.
~


Képi bizonyíték:
~
Screenshot-2024-09-23-014147.png

~


((Kép/log a bebörtönzésről)):
~
Screenshot-2024-09-23-014209.png

~


((Kép a lefoglalt tárgyak megsemmisítéséről)):

~ N/A ~
 
  • Imádom
Reactions: Stég

R i t m i c

Újonc
2024. 07. 27.
54
129
V4 karakter
Gavril Baranova
nni4.png

Jelentés


Név:

~ Gavril Baranova. ~

Rendfokozat:
~ Őrmester. ~

Nyomozásban résztvevő személyek:
~ Mia Santos nyomozó. ~

Előállított személy neve:
~ Yves Voyn. ~

Vádak:
~ EKHSZSZ, IFBE, REMGY. ~

Előállított személy által használt gépjármű:
~ N/A. ~

Nyomozás részletes leírása:
~
2024.09.24.-én a délutáni órákban végeztünk nyomozati tevékenységet a DELTA-89-es egység alatt, én és Mia Santos r. P. Őrmester.
18:00 óra tájékában lettünk figyelmesek egy bejelentésre, miszerint egy középkurú férfi Los-Santos Commerce területén egy Remingtos típusú sörétes lőfegyverrel mutatkozik nyilvánosan. A helyszínre érve már egy Rendőrségi egység megkezdte az intézkedést, a célszemély bilincsben volt.
Screenshot-2024-09-24-191704.png

A szemtanúk és a bejelentő kihallgatása után, fény derült arra, hogy az egyik lakó jelentette be a fegyverest. A célszemélynek a helyszínen feltettünk pár kérdést, köztük azt is, hogy miért volt nála a Remington típusú sörétes puska, amire azt válaszolta, hogy azért mert hivatásos vadász. - A célszemély tudatánál volt, a tesztek elvégzése során kiderült az is, hogy kábítószert és/vagy alkoholos italt nem fogyasztott. Amint a helyszínen végeztünk a férfit a szolgálati gépjárművünkbe ültettük és az Irodába indultunk.
Screenshot-2024-09-24-223938.png

A kihallgatóba érve a célszemélynek feltettük a szükséges kérdéseket, többek közt arra is fény derült, hogy kitől vásárolta a lőfegyvert és a hozzá kompatibilis lőszert.Ezeket az információkat a jövőbeli nyomozásra való tekintettel titkosítottuk.
~


Képi bizonyíték:
~
Screenshot-2024-09-24-224000.png

~


((Kép/log a bebörtönzésről)):
~
Screenshot-2024-09-24-224016.png

~


((Kép a lefoglalt tárgyak megsemmisítéséről)):

~
Screenshot-2024-09-24-224031.png

~
 
  • Imádom
Reactions: Stég

R i t m i c

Újonc
2024. 07. 27.
54
129
V4 karakter
Gavril Baranova
nni4.png

Jelentés


Név:

~ Gavril Baranova. ~

Rendfokozat:
~ Őrmester. ~

Nyomozásban résztvevő személyek:
~ Mia Santos nyomozó. ~

Előállított személy neve:
~ Thomas Wirson és Troy Dom. ~

Vádak:
~ IKT. ~

Előállított személy által használt gépjármű:
~ Honda Civic EK9 és BMW E60. ~

Nyomozás részletes leírása:
~
2024.09.25.-én a délelőtti műszakot teljesítve a DELTA-87-es egység alatt, Ocean Flats térségében elhelyezkedő farmoknál tartottunk ellenőrzést.
Amint megközelítettük a létesítményt, észleltük a fentebb említett két gépjárművet. A rendszerben történő ellenőrzés után, fény derült arra, hogy a tulajdonosok nevén be van jegyezve 1-1 farm a helyszínen. Rádión értesítettük a központot, hogy megkezdjük a farm ellenőrzést, majd vártuk amíg a célszemélyek kisétálnak a bérleményből.
Screenshot-2024-09-25-144654.png

Óramű pontossággal hagyták el a bérleményt a célszemélyek, ezt látva azonnal megkezdtük az intézkedést. Santos nyomozó intézte az első számú célszemélyt, én pedig a másodikat.
Amint beléptünk a farmba, érezni lehetett a Marihuána jellegzetes illatát, így a megfelelő protokolt követve a célszemélyt megbilincseltük.
Előkészítettem a BTO-s táskát a gépjármű csomagteréből és megkezdtem a NARK tesztek elvégzését. A NARK tesztek befejezése után kétséget kizárólag bebizonyosodott, hogy Thomas Wirson Marihuánát termeszt.
Screenshot-2024-09-25-150501.png

Ezt követően megkezdtük az ellenőrzését Troy Dom bérleményének is, ahol szintén az összetéveszthetetlen Marihuána illat fogadott, továbbá gombákat is észleltünk.
Screenshot-2024-09-25-150515.png

A fentebb említett NARK tesztek elvégzését megismételtem, a tesztek eredménye pedig az lett, hogy minden kétséget kizáróan a farmon Marihuána és Halucinogén-Gomba volt az ágyásokban.
Az előírásokat követve a farmokat lezártuk, majd a célszemélyeket a gépjárműbe ültettük és az Iroda kihallgató egysége felé indultunk.
Screenshot-2024-09-25-150529.png

A kihallgatás során a célszemélyek bűnösnek vallották magukat, nem ellenkeztek és minden kérdésünkre igyekeztek válaszolni, ezért a BTK álltal meghatározott minimum büntetésben részesültek.
A begyűjtött információkat titkosítottuk, így publikálásra nem allkalmasak.
~


Képi bizonyíték:
~
Screenshot-2024-09-25-144933.png
Screenshot-2024-09-25-144949.png

~


((Kép/log a bebörtönzésről)):
~
Screenshot-2024-09-25-144820.png

Screenshot-2024-09-25-144834.png

~


((Kép a lefoglalt tárgyak megsemmisítéséről)):

~ N/A ~
 
  • Imádom
Reactions: Stég

R i t m i c

Újonc
2024. 07. 27.
54
129
V4 karakter
Gavril Baranova
nni4.png

Jelentés


Név:

~ Válasz ~

Rendfokozat:
~ Gavril Baranova. ~

Nyomozásban résztvevő személyek:
~ Ximo Vela nyomozóval alkottuk a DELTA-00 egységet. ~

Előállított személy neve:
~ Wang Yuxuan. ~

Vádak:
~ IFBKF, ITBK, IFÁE. ~

Előállított személy által használt gépjármű:
~ Nissan GT-R. ~

Nyomozás részletes leírása:
~
2024.09.26.-án a délutáni műszakot a szünetemet tartottam a központban, amikor hallottam az értesítést rádión, hogy sorakozó lesz a garázsban, buktatás miatt.
Pár perc múlva, már a garázsban voltunk felsorakozva, az egységek elosztásra kerültek és elindultunk a San-Fierroban elhelyezkedő Supa Savehez.
Én és Vela nyomozó a DELTA-00 egység alatt érkeztünk a helyszínre, majd sikerült találni egy megfelelő pozíciót az elrejtőzésre.
Screenshot-2024-09-26-164222.png

Rövid várakozás után, megérkezett a jel a buktatásra, azaz elhangzott az "ÜTÉS" kifejezés a rádióban.
Másodpercek alatt a helyszínre érkeztünk, majd a nyomozókkal együtt a Glock-19 típusú maroklőfegyverünkhöz kaptunk és a célszemélyt a földre kényszerítettük.
Screenshot-2024-09-26-164248.png

A célszemély előrántott egy HK-USP típusú maroklőfegyvert, ám tekintettel a nagy túlerőre, nem volt lehetősége használni.
A helyszínen a protokolt követve, elvégeztem a célszemélyen egy ruházatátvizsgálást és az illegális maroklőfegyvert, továbbá a hozzá kompatibilis lőszert lefoglaltam.
A szolgálati gépjárművek csomagterét megpakoltuk a 7 drb. Remington típusú sörétes puskával, amit a célszemély eladásra szánt.
Amint végeztünk a helyszínen, az Iroda kihallgató blokkja fele vettük az irányt.
Screenshot-2024-09-26-164306.png

A célszemély a kihallgatás során együttműködő volt, így a letöltendő börtönidő csökkentésre került.
A begyűjtött információk titkosításra kerültek, publikálásra pedig nem allkalmasak.
~


Képi bizonyíték:
~
Screenshot-2024-09-26-165011.png

~


((Kép/log a bebörtönzésről)):
~
Screenshot-2024-09-26-170533.png

~


((Kép a lefoglalt tárgyak megsemmisítéséről)):

~
Screenshot-2024-09-26-170547.png

Screenshot-2024-09-26-170615.png

~