Bányával való átverés. [Dexter]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Gordon Walker

Újonc
2024. 07. 07.
1
0
LV karakter
Gordon Walker
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
<
Gordon Walker >

Panaszra tett játékos neve:
<
Fanny Feldmann >

Panasz oka:
<
Bányával való átverés ,haveromnak odaadta pénzt viszont nekem tartozik 400k val >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
https://pastebin.com/mHzF4pGw
>

Megjegyzés:
<
Tartozik 400.000 dolláral >
 

Windows

Újonc
2022. 01. 01.
31
46
V4 karakter
Frank D Jhonson
LV karakter
Fanny Feldmann
Hello, én lennék az érintett, igen, nem tudtam teljesen kifizetni. Haverodnak adtam 400k-t és még kell adjak 200-at mert az első mozdonnyal kifizettem. Haverod azt mondta osztoztok, meg hogy úgyis tartozol neki, ezért azt mondtam neki, engem nem érdekel, hogy mit csináltok a pénzel, én odaadom, intézzétek és haverodnak ma szépen mondtam, hogy keress fel engem és oda adtam volna a maradék 200k-t. De látom erre a döntésre jutottál.
 
  • Tetszik
Reactions: apuskas

Dexter

Írnok deák
SzerverAdmin
LV
2019. 04. 07.
632
697
Veszprém
LV karakter
Dave Kennedy
Sziasztok!
Haverod azt mondta osztoztok, meg hogy úgyis tartozol neki, ezért azt mondtam neki, engem nem érdekel, hogy mit csináltok a pénzel, én odaadom, intézzétek és haverodnak ma szépen mondtam, hogy keress fel engem és oda adtam volna a maradék 200k-t.
Erről kaphatok egy logot, hogy miben állapodtatok meg a másik illetővel? (Nem amit az elején beszéltetek illetve ami panaszba csatolva lett hanem arról amit időközben beszélgetek)
Illetve ha valóban így történt akkor célszerűbb lenne inkább kommunikálni egymás közt, hogy ki mit beszélt a munkáltatóval mert feltételezem, hogy félre értésből lett írva a panaszkönyv.
 

Dexter

Írnok deák
SzerverAdmin
LV
2019. 04. 07.
632
697
Veszprém
LV karakter
Dave Kennedy
Nekem 800 ezer helyett 400 ezret adott
itt a napilog :https://pastebin.com/jDTWmZf3
Nem vagy megemlítve, jelölve a panaszba de akkor most már intézzük a te részed is.. Átnéztem a napi logod, valóban nem látok fizetést a 4db vonatnyi ércért cserébe.
@Windows Mi a terv Leonarddal kapcsolatba? Vagyoni helyzetedet elnézve nem igazán van kereted arra, hogy már csak Leonard részét tudnád fizetni illetve még ott lenne Gordon is aki szintén még nem kapta meg a pénzét (?). Ezek mellett birtokodba lévő érceket sem igazán látok amivel tudnád fedezni ezeket a költségeket.
@Gordon Walker Te 07.06.-ai napi logodat is át nézném.
 

Windows

Újonc
2022. 01. 01.
31
46
V4 karakter
Frank D Jhonson
LV karakter
Fanny Feldmann
Többieket is intézem, ahogy tudom.
 

Dexter

Írnok deák
SzerverAdmin
LV
2019. 04. 07.
632
697
Veszprém
LV karakter
Dave Kennedy
Szerveren megbeszéltük Fannyval illetve Gordon ismerősével Yurival aki felé irányult a tartozás. Fanny arra szeretnélek kérni a jövőben, hogy az ilyen kifizetéseket időben rendezd, ne jusson el odáig az eset, hogy PK-t kelljen nyitni!
 
  • Tetszik
Reactions: 1saac és Windows
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.