Bányászattal kapcsolatos ötlet.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rolii

Újonc
2019. 04. 26.
35
34
V4 karakter
Bill Cooper
LV karakter
Bill Cooper
V2 karakter
Bill Cooper
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Bill Cooper >

Ötleted:
< Nos, jó ötletnek tartanám ha visszakerülne a régi bányász meló. Mostanival sincs semmi gond, tehát fizetni is jól fizet viszont nem sokan csinálják. Régi bányászat amikor Mount Cihlliad aljába bementünk egy barlangba, majd csákánnyal ekezdtük ütögetni a követ amit felpakoltunk a Walton platojára, majd elvittük SF-be leadni. Rengeteg játékos volt a szerveren, illetve nagyon sokan csinálták a régi bányász melót még ilyen 60-as szintűek is. Plussz hozzáadott az élményhez, hogy lehetett saját Waltonnal is csapatni. Úgy vettem észre, hogy amikor bekerült az új bányász meló akkor még volt nagyon sok player, hogy kipróbálják, majd egyszer csak úgy eltüntek. >


Megjegyzés:
< Ez volna az én ötletem, nyilván megértem ha senki sem támogatja, mivel az mégis egy régebbi rendszer, de szerintem rengeteg igény lenne rá. Visszahozná a régi érzést, amikor egy egész nyarat szinte ezzel töltöttem el. Várom a válaszokat, kiváncsi vagyok. >
 

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
776
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Hello
Tamási szavait idézném egy több éves posztból "Nem hátra fejlődünk" vagy valami hasonló. Szerintem tökéletes ez a jelenlegi bányászat, inkább valami értelmet kellene, hogy nyerjen a walton és a bobcat mivel jelenleg nincs értelme ha valakinek van egy.​
 
  • Tetszik
Reactions: Rolii

Rolii

Újonc
2019. 04. 26.
35
34
V4 karakter
Bill Cooper
LV karakter
Bill Cooper
V2 karakter
Bill Cooper
Hello
Tamási szavait idézném egy több éves posztból "Nem hátra fejlődünk" vagy valami hasonló. Szerintem tökéletes ez a jelenlegi bányászat, inkább valami értelmet kellene, hogy nyerjen a walton és a bobcat mivel jelenleg nincs értelme ha valakinek van egy.​
Megértem, viszont ezt is jó ötletnek tartom, hogy valamire lehessen használni a Walton, illetve a Bobcatet :)
 
  • Tetszik
Reactions: Darko.

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
776
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Ez tény, viszont így sem a Bobcatet, sem a Waltont nem lehet konkrétan semmire sem használni. Nekem is jobban tetszett a régi bányász meló, szerintem ez nem olyan jó, mint a régi rendszer. :)
Nekem is jobban tetszett a régi, viszont régi cuccot tuti nem fognak betenni, ezt garantálni tudom, Ezért kéne valami új funkciót kitalálni ezekre a járművekre.
 

CJ

Zöldfülű
2019. 01. 10.
185
365
V4 karakter
Carlo Johnson
LV karakter
Carlos Johnson
V2 karakter
Carlo Johnson
Az egyértelmű hogy a régi bányászatot nem fogják visszarakni ezzel a bánya fejlesztéssel azok jártak elég rosszul akik még a régi rendszer miatt ppztek több waltont is hogy azokat kiadják bérbe.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.