Bányász munka

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Pancho Salvino >

Ötleted:
< Bányász munkával jutott eszembe egy két ötlet amit szeretnék nektek leírni.
Az ötletem az lenne hogy mi lenne ha a bányánál lenne kettő daru ez álltal nem kellene annyit várakozni azoknak a játékosoknak akik le szeretnék adni a köveket, hely lenne a mappolásnak szerintem így ez nem lehet ok arra hogy nem kivitelezhető, a másik pedig hogy a várakozó résznél pedig legyen mappolva korlát vagy valami hasonló mert az adminisztrátoroknak nem mindig van idejük azokat a játékosokat szankciónálni akik éppenségel megelőzik a másik várakozó játékosokat. >


Megjegyzés:
< Miért lenne jó ha ez az ötlet megvalósulna? Azért mert rugalmasabban lehetne végezni a munkát nem kellene annyit várakozni a másik játékosra valamint nem lenne az a sok előzés és így az adminoknak sem kellene ezzel a témával foglalkozni. >
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Moszat

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Szerintem megoldható, egy próbát megérhet.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Szerintem segítene ez az ötlet a mostani dolgokon , valami határszerű rendszerrel meglehetne azt is oldani hogy ne tudjanak betolatni eléd a cp-be vagy ha buggoltat +követ akkor vissza kelljen állni a sor végére... Mert csúcsidőben amikor többen bányásznak akkor sok a player és az adminoknak nincs idejük ezzel foglalkozni meg általában azért bányásznak , hogy pénzt kapjanak tehát amíg egy player vár az adminra meg lemegy az admin ügy addig letudna vinni egy újabb szállítmányt , ahogy láttam sokan ez miatt nem is foglalkoznak vele mert sok idő megy el vele. Reméljük lesz valami változás ebben. Ötleted támogatom!
 

Sanyaa

Sum 2 Prove
Támogató
2019. 01. 09.
303
285
21
V4 karakter
Alexander Hyland
LV karakter
Alexander Artmenson
Nem tűnik rossz ötletnek, hasznos is lehet. Támogatom.
 

Paulittvan

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
246
365
22
Pécs
V4 karakter
lou neri
Ránézve a játékosszámra.. nem indokolja hogy 2 daru legyen, felesleges időpocsékolás lenne a megcsinálása..
 
  • Tetszik
Reactions: Kamii

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Sajnos eggyet kell értsek az előttem hozzászólóval mert sajnos a player szám elég alacsony és volt is már egy ilyen ötlet máskor is de valahogy akkor sem került be. :(
Pedig anno mikor többet nyomtatták a játékot sok időt spórolhattunk volna 2 daruval.
 

Joshua

Veterán
Támogató
2019. 01. 09.
566
478
20
Monor
forum.see-game.com
LV karakter
Abdul Ahmad Ramiz
Nekem igazából tetszik az ötlet de azt is kell nézni hogy sok játékosnak alacsony teljesítményű gépe van,így van fix 60 fpsem de néha a sok modell miatt/mappolás miatt hirtelen le megy 30 ra aztán vissza 60ra, így lehet egy kicsit megg terhelni a gépeket ez is,de én mindenképpen támogatom.
 

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Szia, mindenképpen megoldható. Monitorozni fogjuk a bányász munka "forgalmát", és az alapján döntünk.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.