Bánya.

Brand

Újonc
2024. 04. 25.
6
4
V4 karakter
Harry Brassco
itHvWpZ.png

InGame neved:
> Harry Brassco

Felhasználónév:
> kirajkaroj

Panasz részletes leírása:
> A szerveren már beszéltünk erről, javasoltad, hogy írjak ide. Bányát béreltem, huzamosabb ideig. A bérbeadót elvileg kibannolták, így nem hosszabbította meg a bánya bérlését. Felvettem vele a kapcsolatot, hogy próbáljunk megegyezni, hogy mindenkinek jó legyen. Állítólag lejárt a bannja, azonban nem hajlandó kompromisszumot kötni, illetve tovább folytatni a bérbeadást sem. Szeretném visszakapni a bérleti díjként kifizetett összeget és antikot, illetve ha van rá mód és lehetőség akkor a 2500 PP-t is amelyből vonatot vettem, illetve a hozzá való üzemanyag költségét. 3.250.000$ Dollár és Antikok. Ha jól számoltam, 4 Kereszt, 2 Antik Étkészlet, 3 Arany óra, 2 Antik pénz, 3 Arany lánc, 4 Kehely, 3 Háborús lőszer, 1 Koponya, 1 Antik szobor, 2 Antik Törzsi maszk, 3db Aranymedál. I 2024.05.16. naptól béreltem 2025.01.01.-ig, viszont ha jól tudom 2024.06.13.(?)-án lejárt.

Bizonyítékok (Kép, Log, Videó):
>

Megjegyzés:
>
 

Brand

Újonc
2024. 04. 25.
6
4
V4 karakter
Harry Brassco
Igen, de próbáltam felvenni a kapcsolatot vele privát üzenetben, de nem jártam sikerrel. A bérbeadó fiatalemberrel beszéltem, és nem hajlandó semmiféle kompromisszumot kötni, felajánlottam, hogy akkor folytassuk ott ahol abbahagyta, és igényt tartok továbbra is a bányára, vagy törlesszen vissza valamit, valamilyen formában. Nem sikerült megegyezni semmiben, nekem nagyon sok pénzem maradt benne, nem is sokat tudtam dolgozni a bányában. Nem várom el, hogy a teljes egész összeget visszakapjam, de úgy gondolom, hogy valamennyi biztosan jár vissza.