Bánya hosszabítás

ndK

Újonc
2020. 10. 23.
51
141
V4 karakter
Seppel Mortiz
LV karakter
Dewey Quintero
Sziasztok.Bánya bérléssel lenne annyi gondom,hogy most hosszabítottam meg viszont a jövőhéten én elutazok nyaralni egy hétre ha minden jól megy.Viszont mivel külföldre megyek és nem is laptopom van így eléggé nehéz lenne meghosszabítani.Viszont több barátommal használjuk és vonat is van plusz rengeteg járat,anyag stb.
Valaki kapott már hasonlóra jó megoldást?Az,hogy a gépet elvigyem nem nagyon játszik.De viszont feltétlen megkellene valahogy hosszabítani.Admin azt tanácsolta laptopra kérjek serial váltást de mivel nem rendelkezek laptoppal így nehéz lesz.Számomra a legjobb megoldás az lenne,ha egy barátom nevére átlehetne írni a bányát.
Valaki járt már így vagy tud jó megoldást?Előre is köszönöm.
 
  • Szomorú
Reactions: Néma

Csoki1331

Újonc
2023. 09. 28.
48
128
V4 karakter
Taylen "Ace" Cross🩸
Sajnos erre nincs megoldas jelenleg, ha te nem tudod meghosszabbitani az adott idopontban akkor buktok mindent. Annyit tudtok tenni hogy megnezed UCP-n mikor jar le a banya es az egyik baratod odamegy kiberelni ujra igy legalabb a banya megmarad de elorol kell kezdeni mindent.
 
  • Imádom
Reactions: ndK

ricky91

Zöldfülű
Támogató
2020. 12. 08.
158
289
33
Liverpool
V4 karakter
Richard Oneill
LV karakter
🚫
Sziasztok.Bánya bérléssel lenne annyi gondom,hogy most hosszabítottam meg viszont a jövőhéten én elutazok nyaralni egy hétre ha minden jól megy.Viszont mivel külföldre megyek és nem is laptopom van így eléggé nehéz lenne meghosszabítani.Viszont több barátommal használjuk és vonat is van plusz rengeteg járat,anyag stb.
Valaki kapott már hasonlóra jó megoldást?Az,hogy a gépet elvigyem nem nagyon játszik.De viszont feltétlen megkellene valahogy hosszabítani.Admin azt tanácsolta laptopra kérjek serial váltást de mivel nem rendelkezek laptoppal így nehéz lesz.Számomra a legjobb megoldás az lenne,ha egy barátom nevére átlehetne írni a bányát.
Valaki járt már így vagy tud jó megoldást?Előre is köszönöm.
Annak kapa akkor sajnos, majd talán legközelebb ha behoznák az UCP-s módszert erre pont megoldás volna. De ki tudja lehet egyáltalán nem is akarnak ilyeneket behozni, vagy kitolni a bérlési idő szakot, hetek óta megy itt fórumon ezekkel kapcsolatban az eszme csere de semmi visszhang hogy gondolkodnának rajta vagy akármi. Sajnos ez van.
 

Csoki1331

Újonc
2023. 09. 28.
48
128
V4 karakter
Taylen "Ace" Cross🩸
Annak kapa akkor sajnos, majd talán legközelebb ha behoznák az UCP-s módszert erre pont megoldás volna. De ki tudja lehet egyáltalán nem is akarnak ilyeneket behozni, vagy kitolni a bérlési idő szakot, hetek óta megy itt fórumon ezekkel kapcsolatban az eszme csere de semmi visszhang hogy gondolkodnának rajta vagy akármi. Sajnos ez van.
Ugyanaz mint az ic jail, azzal kapcsolatba se semmi valasz honapok ota
 

phillip

Barangoló
2019. 01. 20.
81
247
Rotterdam
V4 karakter
trevelyan_cyprian
LV karakter
phillip_monroe
V2 karakter
jc_neil
Nem ertem miert akarja mindenki így megtartani a banyajat, hát majd fel lépsz nyaralás után és veszel egy másikat, van tobb mint ezer darab beloluk
 
  • Tetszik
Reactions: bazsixkzz

ricky91

Zöldfülű
Támogató
2020. 12. 08.
158
289
33
Liverpool
V4 karakter
Richard Oneill
LV karakter
🚫
Nem ertem miert akarja mindenki így megtartani a banyajat, hát majd fel lépsz nyaralás után és veszel egy másikat, van tobb mint ezer darab beloluk
mert sokan ugy vagyunk, hogy dolgozunk a pénzünkért amit a játék támogatására forditunk és ne egy ilyen miatt vesszen kárba a befektetésünk, csak magam nevében beszélhetek, de amelómból kifolyólag eddig csak 2x vesztettem el a bányámat ez a harmadik amit ma vettem és töltöttem fel mindennel
 

phillip

Barangoló
2019. 01. 20.
81
247
Rotterdam
V4 karakter
trevelyan_cyprian
LV karakter
phillip_monroe
V2 karakter
jc_neil
De hát nem veszik kárba, hisz ha a vonatra gondolsz ami 3000 PP talan azt szerintem par óra banyaszassal igen megszerzed
 
  • Tetszik
Reactions: Martin

phillip

Barangoló
2019. 01. 20.
81
247
Rotterdam
V4 karakter
trevelyan_cyprian
LV karakter
phillip_monroe
V2 karakter
jc_neil
Pár év múlva én is a megkeresett pénzemet egy játékra fogom költeni, hogy utána ott egy munkás szerepébe bújhassak és úgy dolgozzak? Igazad van, lehet el kell ennek is jönnie, hogy megértsem.

( Profitból buksz ezzel is, hogy elveszik a vonat, amikor megszűnik a bérlés. Szerinted véletlen rakták be egyébként maximum egy hónapja ezt a rendszert így? )