Bánya “betöltés folyamatban”

Lucus2005

Újonc
2022. 08. 12.
15
13
LV karakter
Johny Phil
DEVv4.png

Neved:
< Johny Phil >

Az észrevétel időpontja:
< ma este>

Kép, videó, log:
< nincs >

Részletes leírás:
< 1 napja bemész a bányába és kiirja hogy “betöltés folyamatban”
Ezután a kör befagy,majd kiirja hogy “gta.exe” nem válaszol,ujra tettem a seemta klienset,ujratettem san andreast,resiztem 70-szer,láttam dc csoportban utobbi napokban többen is panaszkodtak erre a hibára
>

Egyéb megjegyzés:
< remélem sikerül megoldani ezt a problémát mert használhatatlan a bánya sajnos >
 

Jack Harris

Barangoló
Támogató
2019. 08. 30.
112
41
21
?Tótkomlós?
V4 karakter
❌
LV karakter
Jack Mcmurphy
V2 karakter
❌
Szia. Ugyan ez a hiba nálam is tegnap óta. Bányán belüli kifagyás óta áll fent nálam ez a probléma. Viszont minden más bányánál és folyosónál be birok lépni az intikbe, csak oda nem ahol az én bányám található. Egyedüli ideiglenes megoldás nálam az volt, hogy begeteltettem magam a bányába, viszont a probléma ugyan ugy fent áll ha újra beszeretnék menni.

Edit: A ma reggeli szerver újra indítás/ karbantartás óta nem tapasztalom már ezt a hibát.
 
Utoljára szerkesztve:

Sheldon

sapkás
SzerverAdmin
LV
2021. 05. 07.
168
198
17
Marosvásárhely
V4 karakter
🚨 Garrett Benner
LV karakter
🚨 Aaron Foster
V2 karakter
❌ Nincs
Sziasztok!
Tegnap jelent meg nálam is a hiba, leírok pár lehetséges megoldást, amelyek segíthetnek megoldani a problémát.​
  1. A legelső javaslatunk, hogy a bányába lépés előtt kapcsoljátok be a Home Panel beállításaiban a Napfény effektet. 5-ből 4 embernek segít.​
  2. A SeeMTA mappában található "v4_mining" és "v4_loader" mappák törlése.​
  3. Ami nekem tegnap megoldotta a problémát, Home Panel megjelenés részén található összes effekt bekapcsolása.​
  4. Ha ezek nem segítenek, érdemes még megpróbálni adminnal begeteltetni magad.​
Ezek mellett még érdemes ránézni a szoftver frissítésekre, videókártya, stb.
 

Norman.

no para és no sleep
2021. 03. 22.
462
1 001
Szentgotthárd
V4 karakter
camilla_rubino
LV karakter
finlay.gill
elég kitörölnöd a "resources" nevezetű mappát. (viszont ez miatt újra le fogja tölteni az egész modot, szóval egy kis idő mire letölt)
egyébként meg ne a bányába lépj ki és akkor nem fogsz mindig kifagyogatni.
nálam ez segített.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Tacsi

Doooominik

Zöldfülű
2019. 06. 25.
204
147
LV karakter
Niek Kruse
Nekem is ezt csinálja ma delelott ota. Bar en azt vettem eszre, nálam csak akkor jön elo ez a problema ha gyalog probalok bemenni a járatba. Ha autóval, vagy begetelnek akkor nincs probléma.
 

Das

Írnok deák
2023. 10. 02.
545
225
LV karakter
thies.keizer
Nekem is ezt csinálja ma delelott ota. Bar en azt vettem eszre, nálam csak akkor jön elo ez a problema ha gyalog probalok bemenni a járatba. Ha autóval, vagy begetelnek akkor nincs probléma.
Vagy eselteg nekem is eleinte a gyenge gépem miatt nem nagyon működtek a dolgok, viszont ha toghudolva mentem be akkor beengedett.
 

Nafti

Zöldfülű
2019. 02. 10.
152
70
25
LV karakter
Caden Larson
Egy ideje már nem bányásztam, most újra szerettem volna, és nálam is hasonló gond áll fent, mint amiket fentebb említettek, más elosztókba be tudod menni, abba az egybe ahol a bánya lenne abba nem, kitöröltem a bányához tartozó dolgokat, kitöröltem az egész resources mappát, de egyik megoldás sem segített.
 
  • Szomorú
Reactions: pogchampus

Wexen

every second counts
2019. 03. 24.
1 263
1 540
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Cantrell
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
Szia,
Itt egy hasznos topic sok problémára. Ezt próbáld meg.