Bánya Belépési probléma " Betöltés folyamatban"

KrisztoferHD

Újonc
2023. 07. 15.
42
26
LV karakter
Vido Beluccy
DEVv4.png

Neved:
< Vido Beluccy >

Az észrevétel időpontja:
< Mához egy hete >

Kép, videó, log:
< Konzolba ezt kapom: ERROR: Infinite/too long execution (v4_mining) >

Részletes leírás:
< Consolba lévő hiba kódot kaptam. Mikor már mindent újra raktam és a toghud parancs sem segitet be jutni a bányámba + tanácsoknak köszönhetően manuálisan is töröltem a v4_mining mapát is aztán mindent. ennek ellenére sem enged be. igy teljesen használhatatlan a bánya számomra.>

Egyéb megjegyzés:
< Remélem sikerül valami megoldást találni rá.>
 

Andypapa

Írnok deák
Támogató
2023. 09. 04.
547
760
28
Miskolc
V4 karakter
Jayce Haggerty
LV karakter
Jayceon Crenshaw
V2 karakter
Andy O'Bryan | Jayceon Westbrooks
nVidia videókártyád van?
 

Andypapa

Írnok deák
Támogató
2023. 09. 04.
547
760
28
Miskolc
V4 karakter
Jayce Haggerty
LV karakter
Jayceon Crenshaw
V2 karakter
Andy O'Bryan | Jayceon Westbrooks
Próbáld meg a vezérlőpulton belül visszaállítani a videókártyád beállításait eredetire.
 

Burek

Ex-GA[3]
Támogató
2019. 01. 14.
342
677
20
Szerbia, Vajdaság
V4 karakter
Thomas M Mayhall
LV karakter
Lukas Heilmeier
Halihó! Régen a fényezős melónál voltak érdekességek, ott egy régebbi Nvidia driver megoldotta a ezt a problémát. Esetleg ezt tudom neked ajánlani, hogy telepíts fel egy régebbi drivert a kártyádhoz.
 

KrisztoferHD

Újonc
2023. 07. 15.
42
26
LV karakter
Vido Beluccy
eztmég meg probálom de mennyire van köze ennek a bányához? olvastam egy párat és nem csak nálam jelentkezik ez a probléma
 

KrisztoferHD

Újonc
2023. 07. 15.
42
26
LV karakter
Vido Beluccy
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás! -Joka
Annyi változás van hogy alaplapi videókártyával gond nélkül be engedett viszont egy 347.25 ös driver verzióval megint csak nem dob be
 

Pupaak

-
2019. 04. 22.
192
195
19
V4 karakter
-----
LV karakter
Buck Rawlins
V2 karakter
-----
Annyi változás van hogy alaplapi videókártyával gond nélkül be engedett viszont egy 347.25 ös driver verzióval megint csak nem dob be
Nem akarok beleszólni, de az egy közel 10 éves driver. Szerintem senki nem arra gondolt, hogy a lehető legrégebbi drivert rakjad fel amit találsz, hanem max 1-2 verzióval régebbit.
 
  • Tetszik
Reactions: aziz és Burek

Tacsi

Zöldfülű
2019. 01. 10.
151
53
Kirchheim unter Teck
LV karakter
Rulez R Donell
V2 karakter
Ruelz Donell
Sziasztok, nekem is ez a problémám, hogy nem enged be a bányába sem autóval sem gyalogosan. A kártyám Nvidia Geforce 1050 TI Vissza állítottama drivert néhány korábbi verzióra de ez sem segít sajnos. Valami ötlet?
UI: a "resources" nevezetű mappát töröltem majd a módokat újra letöltötte ami egy kis időbe telik de a probléma megoldódott.
 
Utoljára szerkesztve:

Johnson07

Kivételes tehetség
Támogató
2022. 07. 08.
2 379
963
V4 karakter
-
LV karakter
Igor Nicolay
V2 karakter
-
Csá ki kell törölni a bánya mappabol mindent,majd egy rr a gépnek, nékem ez segített.