Bannolt matricázó miatt AudiRS4 vissza igénylése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Peterson_95

Újonc
2022. 05. 31.
28
11
Frankfurt
V4 karakter
Miguel Domingo
itHvWpZ.png

InGame neved:
> Miguel Domingo

Felhasználónév:
> Peter_Scarl

Panasz részletes leírása:
>
Peti vagyok V4-en játszok. Miguel Domingo néven.. Péntek reggel még melóból hazajövet úgy döntöttem,hogy az RS4-emet szeretném matricáztatni,este mikor feljöttem találtam is egy embert aki foglalkozik vele. Lebeszéltünk mindent majd jött a találkozó. Sikeresen megbeszéltük a részleteket,hogy miként s hogy legyen és ha megcsinálta másnak azaz 08.10-én végez ez az egész eset 08.09-én történt este és akkor ír majd discordon SeeCordnak neveztem el a beszélgetésbe. Nos a lényeg a lényeg,hogy írt szombaton,hogy bannolták mert a haverja akivel csinálták a biznisz ő is kapott egy bant de előtte a matricázós emberemre(Ivan Houghton) iratta valamelyik kocsiját és ezért az én emberemet is bannolták és az RS4-em nála maradt.. Loggal tudok szolgálni illetve az autónak az ID-jével mert a világ életembe se gondoltam volna,hogy ez fog történni és kidobtam az összes adésvételit mert kereskedek is közbe.. A lényeg a lényeg,hogy a LOG-ot csatolom [2024-08-09 21:45:27] [Output] Innen kezdődött a találka és itt fejeződött be. [2024-08-09 21:56:21] [Output] : Miguel Domingo mondja: Csumpa

Az RS4 ID je 233309 WUTUTU-1 a rendszáma.. Kék rs4 másik nem gyári felnivel. A lényeg a lényeg,hogy szeretném valamilyen úton módon vissza kapni az RS4-emet mert sok sok emlék kötődik hozzá V3-ról és szeretném lematricáztatni..Dokival a 361567 számú jegyben kitárgyaltuk,hogy a support fog tudni segíteni ebben de ők sajnos nem tudtak így hozzád küldtek Pietrak.


Bizonyítékok (Kép, Log, Videó):
> https://mclo.gs/xdj2L7L

Megjegyzés:
> Sajnos pech-es helyzet de remélem mihamarabb vissza kapom az autót és tudok rá csináltatni egy normális matricát.
 
  • Szomorú
Reactions: aZsombi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.