Bankrablás

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
[Szerverrel kapcsolatos ötletek]

Neved:

Hosi O Youko

Ötleted:
Elegem van abból, hogy ha akarunk menni bankrablásra, már kb előre kell venni 999 fixkártyát, mert a rendvédelmiseknek örömöt okoz ha kilőhetik a bankrabló kocsik kerekeit, vagy leTKzák őket (mégha elvileg hozzá sem szbadna érniük) de kérdem én! Ha egy árva szerencsétlen autó ott áll az sccs parkolóban, akkor miért kell kiMGzni hogy az egy bankrabló autó, és kilőni az összes kerekét? Nem fogok nyomozásokat indítani hogy ezt ki tette, de nem esett túl jól hogy erre kellett felléptem a szerverre, szóval az 9ötletem az hogy igen is szabályzatba legyen foglalva, és egy vagy két admin igenis figyelje a bankrablásokat mert az illegál ezt nem csinálhatja meg azt sem csinálhatja, de akkor a rendvédelmisekkel is tartassák be a szabályokat, és ha valakit azon kapnak hogy lövi a bakrabló kocsit, vagy csak találomra random kocsikat bank körül, amikbe senki sem ül azoknak igenis osszák ki a magas fokó adminjailt!

Megjegyzés:
Köszönöm hogy elolvastad
 

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Hosi maga az ötlet nem lenne rosz de napi több bankrablás is van nem fog a vezetőség abba belemenni hogy egy vagy két admin folyamatosan ezt nézze. Nyílván ez nem normális felfogom hozni a vezetőségnek ezt a kocsi szétlövésdit.
 

Patrikkk07

Újonc
2019. 01. 10.
58
55
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Patrick_Seagal
Nem csak bankrablasnal.. Ha esetleg odakerulnek valahogy bazisunkra, akkor 105% hogy minden bazison parkolo auto kerekei ki vannak love+tks
 

Steven

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 09.
170
21
Budapest
V2 karakter
Steve Gates
Jó ötlet, viszont akkor már a rendvédelem autóit se lehessen szétlőni üldözés után, csak azért mert vicces.
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

Zsiga

Az év illegális frakció leadere, 2019-ben.
2019. 01. 11.
220
276
V2 karakter
Shayne La Royali
Teljes mértékben egyet értek, nekünk nem szokásunk szétlőni az autót kivéve persze ha a célzott személy mögötte tartózkodik és a kocsi is kapja a hitet, de a tegnapi bankrabon is elkellet használnom 6 fix kártyát! Mert ha netán elgurultam valahol egyből rám túrtak felszólítás nélkül és persze nem tudták hogy fegyveres vagyok-e vagy nem...
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Ma volt egy bankrablás, és odamentem megnézni kik rabolnak (közöm nem volz hozzá, csk később lett) és mikor odaállok halál nyugodtan a parkolóba, kis se száltam a kocsiból elkezdte lőne egy armys az autómat... oké, feketén füstölőre lőtte a kocsimat, majd gondoltam segítek a rablóknak odaálltam a bankhoz, majd egyszercsak ránéztem f3-ba a kocsimra, mitadisten TK lett :D Kezd már szánalmas lenni hogy azért is kitolnak az emberrel, és nem jóindulatú lenni egyzer...
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
Ésszerű megszervezéssel és ésszerű keretek között kell megszervezni. Valami formában gyűjts bizonyítékot ilyen esetre. Egy MG ne legyen a szerverrel kapcsolatos ötlet tárgya arra ott a PK. Admint meg nem lehet kötelezni, hogy ülje végig a bankrablásokat és nézzen mint Rozi a moziban.
Zárom, helyezem.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.