Bank ötlet

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kelley

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 06. 20.
227
179
www.youtube.com
V4 karakter
William C Thomas
LV karakter
Kellen Wodbrook
V2 karakter
Kelley Wodbrook
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Kelley Wodbrook >

Ötleted:
< Az én ötletem az lenne hogy hogy Bankba bekerülne egy npc akinél egy adott öszegig lehetne hitelt felvenni. pl 150-200 millió. ( vagy akár kisebb-nagyobb öszzeg is lehet ) Ez azért is lenne jó mert ha kapsz egy jó ajánlatot kocsira de még nincsa annyi pénzed és 2-3 nap lenne össze dolgozni akkor addig lehet eladja másnak a kocsit. Így viszont felvennél annyi hitelt amennyi hiányzik és meg tudnád venni. A hitelt manuálisan is lehetne vissza fizetni illetve a rendszer automatikusan vonna le egy adott összeget pl 2 óránként amit mi állítottunk be a hitel felvétele előtt. Ezt utánna már nem lehet meg változtatni. Ha vissza fizetetted az összes hitelt akkor tudnál csak újból felvenni hitelt. >

Megjegyzés:
< Szerintem elég jó firissítés lenne és egyedi.Szerintem sok embernek tetszene illetve használná. Persze amiket leírtam azokon lehetne változtani pl a hitel maximális összege stb. KÖszönöm hogy elolvastad! Kellemes ünnepeket és további szép napot/estét! >
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Egyáltalán nem támogatom, csak a kihasználás lenne belőle. Ha valaki akar valamit dolgozzon meg érte vagy találjon olyan ismerőst aki ad neki kölcsön. Így is folyamat azért mennek játékosok FA/SA-hoz hogy nem adják meg a játékosok a kölcsön kért összegeket stb. Így meg gondoljunk bele mennyi multiaccount lenne, mind levesz 200 milliót, átadja stb, aztán azt vesszük észre hogy mindenki milliárdos, kaszinózik, és mire kiderül addigra rengeteg pénz bejut a szerverre, a bann kiosztásával pedig rengeteg értékes, ritka jármű kerülne ki a szerverről.
 
  • Tetszik
Reactions: crose

aaandor

冒険者
2019. 01. 10.
371
571
21
LV karakter
timetric whitaker
Az előttem lévő komment mindent elmond. Mikor olvastam a sorokat nekem is egyből az jutott eszembe, hogy visszaélések lennének vele. Valamilyen szinten kivitelezhető lenne, de akkor sem látom értelmét. Nem támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: Buba

DaveeV2

Álmodni annyi, mint jelen lenni valahol, ami nincs
2020. 07. 26.
233
186
Győr
www.mentok.hu
LV karakter
Conrad D Crusader
V2 karakter
William D George
Teljes mértékben támogatom @Buba hozzászólását. Az ötletet viszont sajnos nem..
 

Kelley

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 06. 20.
227
179
www.youtube.com
V4 karakter
William C Thomas
LV karakter
Kellen Wodbrook
V2 karakter
Kelley Wodbrook
Egyáltalán nem támogatom, csak a kihasználás lenne belőle. Ha valaki akar valamit dolgozzon meg érte vagy találjon olyan ismerőst aki ad neki kölcsön. Így is folyamat azért mennek játékosok FA/SA-hoz hogy nem adják meg a játékosok a kölcsön kért összegeket stb. Így meg gondoljunk bele mennyi multiaccount lenne, mind levesz 200 milliót, átadja stb, aztán azt vesszük észre hogy mindenki milliárdos, kaszinózik, és mire kiderül addigra rengeteg pénz bejut a szerverre, a bann kiosztásával pedig rengeteg értékes, ritka jármű kerülne ki a szerverről.
Értem mit szeretnél mondani és igaz is. Viszont arendőr pl 1 óránként szépen vonná le a felvett összeget
 
  • Vicces
Reactions: KeithLV

DaveeV2

Álmodni annyi, mint jelen lenni valahol, ami nincs
2020. 07. 26.
233
186
Győr
www.mentok.hu
LV karakter
Conrad D Crusader
V2 karakter
William D George
Értem mit szeretnél mondani és igaz is. Viszont arendőr pl 1 óránként szépen vonná le a felvett összeget
Nemtudom, hogy ezt hogy érted, hogy a rendőr vonná le. A banknak kéne levonni. A rendőr nézzen minden playert, hogy kinek mikor kell levonni a pénzt?
Vagy pedig a rendőrtől minden órában vonják le? Ennek egységesnek kell lennie, nem fogják külön vonogatni mindenkitől. Lehet, hogy valaki nem tudná úgy visszaadni, ahogy kéne. Vagy valaki felveszi a hitelt, csak úgy viccből, aztán soha többé nem lép fel. Szerintem ez nem megfelelő megoldás. Van előnye is, nyilván ennek a dolognak.
 

Kelley

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 06. 20.
227
179
www.youtube.com
V4 karakter
William C Thomas
LV karakter
Kellen Wodbrook
V2 karakter
Kelley Wodbrook
Nemtudom, hogy ezt hogy érted, hogy a rendőr vonná le. A banknak kéne levonni. A rendőr nézzen minden playert, hogy kinek mikor kell levonni a pénzt?
Vagy pedig a rendőrtől minden órában vonják le? Ennek egységesnek kell lennie, nem fogják külön vonogatni mindenkitől. Lehet, hogy valaki nem tudná úgy visszaadni, ahogy kéne. Vagy valaki felveszi a hitelt, csak úgy viccből, aztán soha többé nem lép fel. Szerintem ez nem megfelelő megoldás. Van előnye is, nyilván ennek a dolognak.
Nem a rendőr a bank. Mármint pl mikor jöna fizetés akkor vonna le valamenyit.
 

Kelley

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 06. 20.
227
179
www.youtube.com
V4 karakter
William C Thomas
LV karakter
Kellen Wodbrook
V2 karakter
Kelley Wodbrook
Dejo bemegyek a bankba par accounttal es milliardos leszek ujra!

btw semmi értelme, ha venni akarsz kocsit összegyűjtöd rá a pénzt és megveszed mikor megvan
rl se mesz be a bankba h helo kene 150millio most
Értem mit szeretnél mondani. De IRL is lehet felvenni egy kis hitelt illetve szerintem itt SeeMTA is jó dolog lenne. Nyílván van hátránya is de arra is lehetne megoldást keresni hogy ne tudjanak kibújni alóla vagy valami.


Angelo válasza:
Tilos a dupla, tripla hozzászólás!
Büntetés: 40 büntetőpont.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Vicces
Reactions: crose és shhhhhh

tankosjatek

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 09.
692
1 965
de_vertigo
Több hátránya lenne mint haszna, nem véletlen nincs ilyen egyik szerveren se.
Nem lehetne megoldani hogy ne lehessen kibújni alóla, bármit kitudsz játszani ha érted amit csinálsz. (?)
Nyílván vannak helyzetek mikor jól jönne x embernek, viszont legtöbb esetben kihasználva lenne.
Most pl a leírtaid alapján felveszel 200milliót, veszel belőle x autót, kpd nem marad, onnantól hiába fog levonni a hitel után pénzt a rendszer, ha te már vettél belőle kocsikat, kedvedre átírhatod bárkire.
Ezt meg ha valaki több karakterrel is/haverokkal eljátssza akkor fél órán belül milliárdos lehet kedvére.
 

Kelley

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 06. 20.
227
179
www.youtube.com
V4 karakter
William C Thomas
LV karakter
Kellen Wodbrook
V2 karakter
Kelley Wodbrook
A 200
Több hátránya lenne mint haszna, nem véletlen nincs ilyen egyik szerveren se.
Nem lehetne megoldani hogy ne lehessen kibújni alóla, bármit kitudsz játszani ha érted amit csinálsz. (;))
Nyílván vannak helyzetek mikor jól jönne x embernek, viszont legtöbb esetben kihasználva lenne.
Most pl a leírtaid alapján felveszel 200milliót, veszel belőle x autót, kpd nem marad, onnantól hiába fog levonni a hitel után pénzt a rendszer, ha te már vettél belőle kocsikat, kedvedre átírhatod bárkire.
Ezt meg ha valaki több karakterrel is/haverokkal eljátssza akkor fél órán belül milliárdos lehet kedvére.
millió csak példa volt de teljes mértékbe értem mit mondasz és igazad is van.
 

NgyVktr

Zöldfülű
2020. 03. 26.
214
544
LV karakter
anthony.kyle
Viszont arendőr pl 1 óránként szépen vonná le a felvett összeget
A rendőrségnek jelenleg is nagyon sok dolga van, nem hiszem hogy még szeretné az embereket keresgetni, hogy ő most fizeti-e az összeget vagy sem.

De IRL is lehet felvenni egy kis hitelt illetve szerintem itt SeeMTA is jó dolog lenne.
IRL banki ügyintézők döntik el, hogy mire adják meg neked azt a pénzmennyiséget. Ha te oda nyögöd hogy kéne Lámbóra, akkor nyilván nem fognak hozzádvágni 4-5 milliót.... 200-ról ne is beszéljünk
 

Jhnny

ave atque vale
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 643
2 577
LV karakter
sean.fraser
Jó ötlet(irónia), lenne pénz kaszinóra. Amúgy jó lenne, ha átgondolnád az ötletet, ez nem gazdagrp szerver.
 
  • Vicces
Reactions: NgyVktr

Ezechiele

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 15.
306
2 603
Budapest
4youpictures.com
V4 karakter
Ben Reichleitner
LV karakter
Ben Reichleitner
V2 karakter
Gilbert Rowe
Egyátalán nem jó ötlet szerintem csak a visszaélések lennének belőle nem véletlen nincs ilyen funkció egy szerveren sem.
 
  • Tetszik
Reactions: Endrow69

MODIE

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
327
454
22
XVI
V4 karakter
Deshuarius Woodard
LV karakter
Quandrell Dowse
V2 karakter
Dimitri Zajcev
Nagyon nem támogatom. Így csak több pénz folyik be a szerverre...
 

Phoenix

A legjobban teljesítő TeamSpeak 3 Moderátor | 2022
2021. 01. 01.
153
166
V2 karakter
Rick Jack
Bár most kezdtem a játékot, nem támogatom, ez csal visszaélés lenne (Nem vagyok papagáj, hogy ismétlen a kommentekek) meg az árakat még feljebb vinné. Így is lehetetlen megélni a szerveren ,mert az egekben vannak, Inkább arra kellene valami megoldás, hogy fixáljuk ezeket, nem pedig hogy dobjunk még rá pár százmilliót. jópár ismerősöm mesélte, hogy vontatót tudott venni még 30-40 misiért most meg 200 millió fele vannak az árak... IRL mikor kerül egy vontató ennyibe? Mondhatnék még elegendő Irreleváns árat, de szerintem mind tudjátok miről beszélek.
 

Treas

Aktív fórumozó
2019. 04. 02.
256
645
Mike
www.youtube.com
V4 karakter
Filippo Siviero
Felesleges csak a problémát szülné. De többnyire mindent leírtak róla. Provident nem nyerő, csak mégjobban a kereskedésre menne rá a dolog.
 

Porozinko

Zöldfülű
2019. 10. 22.
206
1 102
Egyházasfalu
V4 karakter
Ladarrel Pitts
LV karakter
Owen Martinez
V2 karakter
Ratko Zebic
Nein, nyet, no, nem! Biztos hogy buggoltatás/kihasználás lenne a vége!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.