Bank nyitás random időközönként

leviiiii

Welcome to the final act
2020. 05. 24.
720
3 807
Mosonmagyaróvár
V4 karakter
liliana xiang
LV karakter
seres "felvidéki" zoltán
V2 karakter
krisztián lovász
Hali. Az ötletem annyi lenne, hogy a nyitás - zárás közötti intervallumban (ami tudtam 12 órától 22-ig tart) a bank ne a szokásos 4 óránként nyisson ki a rablástól számítva, hanem random időben, ezzel is lehetőséget biztosítva minden frakció számára, hogy lehetősége legyen kirabolni a bankot.
 

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
617
2 490
V4 karakter
🇬🇪 Liana Melua
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
lehetőséget biztosítva minden frakció számára, hogy lehetősége legyen kirabolni a bankot.
Ez legfeljebb úgy lehetséges, ha az illegális frakciók vezetői összeülnek és tartanak egy megbeszélést, ahol felosztják, melyik frakció melyik nap mikor rabol.
 

leviiiii

Welcome to the final act
2020. 05. 24.
720
3 807
Mosonmagyaróvár
V4 karakter
liliana xiang
LV karakter
seres "felvidéki" zoltán
V2 karakter
krisztián lovász
szia jó ez így+ nem is változtatnának rajta illetve mondani szokás hogy:
az erősebb kutya b…
Oke hogy egyszerűbb felvenni egy frakció 30+ embert és azokkal szétverni másokat bank közben, de szerintem sokkal jobb lenne ha nem létszám alapon kellene az előnyt mérni hanem szerencse és a tökéletes időben való rablás alapon. Sokkal fair lenne a rendszer és több ember is legalább megtapasztalhatna legalább egyszer hogy milyen a bank rablás.
 
  • Tetszik
Reactions: Browniee és Uzora.

jaki

banga
2019. 01. 10.
490
4 562
V4 karakter
Azahye Leclair
Ez legfeljebb úgy lehetséges, ha az illegális frakciók vezetői összeülnek és tartanak egy megbeszélést, ahol felosztják, melyik frakció melyik nap mikor rabol.
Nem egoista vagyok, de nem fogom ingyen hagyni másnak, hogy a napi három bankunkat más frakció együttérzésem miatt elvigye.
Oke hogy egyszerűbb felvenni egy frakció 30+ embert és azokkal szétverni másokat bank közben, de szerintem sokkal jobb lenne ha nem létszám alapon kellene az előnyt mérni hanem szerencse és a tökéletes időben való rablás alapon. Sokkal fair lenne a rendszer és több ember is legalább megtapasztalhatna legalább egyszer hogy milyen a bank rablás.
5-15 közötti létszámokkal domináljuk 90%-át a bankoknak, a 30+ létszám más PRÓBÁLKOZÓ szövetséges frakcióknak jön ki.

Ettől függetlenül van értelme az ötletnek, tulajdonképpen csak annyi, hogy nem minden kerek négy órában lenne campelve a bank, hanem folyamatosan.🧐

V4 elején ugyanez volt a probléma másoknak, mint a jelenlegi dominancia a hozzászólások alapján, természetesen amikor kihagyása volt a társaságunknak (6-7 hónap) semmi probléma nem volt. Most pedig ismételten előjönnek pár hét után a panaszkodások.
 
Utoljára szerkesztve:

Lole

📸 @bencewirth
2019. 01. 10.
976
752
25
Makó
V4 karakter
Mathieu Paquet
Helló!

Nos, kezdjük az elején. Az, hogy random időközönként nyitna a bank szerintem értelmetlen és kivitelezhetetlen is, értem én a kivitelezhetetlen alatt azt, hogy napi szinten 5-6x kiszeretnéd raboltatni a bankot vagy mi az elképzelés? Ha még limitálva is szintúgy 3-ra mint most, élek egy példával délbe kirabolják a bankot és 1 órakor újra lehetne rabolni?! Nem tartom ezt az egészet reálisnak.

Erőviszonyok.. 30+ emberről beszélünk miközben általában amint Jaki is említette 8-10 max 15-en szoktunk menni bankrablásra. A többi illegális frakcióban is van véleményem szerint elegendő tag, hogy übereljék a létszámot, ha már ilyenek vannak témába, hogy mi csak azért vagyunk ennyien, mert minden random ember bevan véve a farkcióba... Nyugodtan meglehet tapasztalni milyen a bankrablás nem csak egy frackió tudja rabolni van lehetőség a bank betámadására értem ezalatt azt, hogy tűzharc a két frakció vagy akár több között. Ezzel a felvetéssel izgalmasabb is lenne az egész nem csak az lenne, hogy megvan a bank és ennyi. Lenne értelme miért küzdeni.

Nem legális frakciókról beszélünk, hogy itt megállapodás kössünk egymás között, teljesen ic ügy az egész ne kellejen már konferenciákat tartani... Elég fura ötletnek tűnik már ne haragudj.
Ez legfeljebb úgy lehetséges, ha az illegális frakciók vezetői összeülnek és tartanak egy megbeszélést, ahol felosztják, melyik frakció melyik nap mikor rabol.

Illetve felhoznám itt, most azt is, hogy a TEK most éppen a pk miatt emeltem ki, de szerintem a többi legális frackió ezen a nézeten van köszönet természetesen a kivételnek. Azért kaptunk pkt, mert drogozunk a bankba. Kérdezem én a legál részről mindenki azt nézi, hogy mikor és hol lehet kibaszni az illegállal, most nem épp ez alatt az ügy alatt értem csak itt is megy a szurkálódás, miközben a rampage rendszer ezért lett kitalálva... A másik pedig, hogy azon kötekedünk, hogy ki mit ordibál a bankba, nem értem azt se, hogy ezen mi a probléma?! Aki ezen problémázik szerintem még nem látott embert kábítószer befolyásoltsága alatt. Természetesen félted a karaktered életét, de ha megnézel egy rendőri elkapást IRL témára gondolok rengeteg ilyen van fent Youtubeon, ott is folyamatosan megy az oda vissza szólogatás.

Köszönöm aki elolvasta, ez az én véleményem az egészről mindenkinek ott a lehetőség, mindeni élhet vele.
 

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
416
4 995
Miskolc
V4 karakter
rufus.larkyn
LV karakter
adelina.greek
Az hogy a többi fk leader hogy fog erről vélekedni majd eldöntik ők, értve ezalatt azt, hogy beleírják-e a kéréseikbe vagy sem.
image.png


Nem, a random nem azt jelenti hogy kinyit délben, kirabolják és már egykor, kettőkor újra rablod. Kell 1 fix időintervallum ameddig zárva tart, végülis kirabolták már és újra kell indítani a rendszereket, új kamera, stb-stb. Aztán utána van egy random idő, amikor kinyílik.

Campelés meg mindig is volt, van és lesz is. Nem is kell feltétlenül illegál, meg legál oldalon gondolkodni. Ahogy V3ba végigrepülték az adminok az egészet és infoztak a spanoknak hogy nyitva (civileknek is akkor még) úgy most is előszeretettel megy a dolog. A változás annyi, hogy most már jogrendszer alapú hogy kiraboljuk.

Ez legfeljebb úgy lehetséges, ha az illegális frakciók vezetői összeülnek és tartanak egy megbeszélést, ahol felosztják, melyik frakció melyik nap mikor rabol.
Az illegál fele utálja a másikat. Szóval még ha ezt is akarnánk (nem fogjuk így csinálni) se lenne kivitelezhető.
Az ego felülírja itt a józan eszet, nem véletlen az sem hogy az fk leaderek se értenek egyet legtöbbször, nem hogy még lyen "megállapodás" szülessen.
 
Utoljára szerkesztve:

leviiiii

Welcome to the final act
2020. 05. 24.
720
3 807
Mosonmagyaróvár
V4 karakter
liliana xiang
LV karakter
seres "felvidéki" zoltán
V2 karakter
krisztián lovász
Erőviszonyok.. 30+ emberről beszélünk miközben általában amint Jaki is említette 8-10 max 15-en szoktunk menni bankrablásra. A többi illegális frakcióban is van véleményem szerint elegendő tag, hogy übereljék a létszámot, ha már ilyenek vannak témába, hogy mi csak azért vagyunk ennyien, mert minden random ember bevan véve a farkcióba... Nyugodtan meglehet tapasztalni milyen a bankrablás nem csak egy frackió tudja rabolni van lehetőség a bank betámadására értem ezalatt azt, hogy tűzharc a két frakció vagy akár több között. Ezzel a felvetéssel izgalmasabb is lenne az egész nem csak az lenne, hogy megvan a bank és ennyi. Lenne értelme miért küzdeni.
Ezt a 30+ tagos dologgal SENKIRE nem céloztam, szimplán elmondtam hogy nyilván könnyebb több embert meg bevenni a frakcióba hogy lehessen uberelni az egész bankot.
Az hogy ti tudtok überelni 10-15 emberrel egy bankot az meg nyilván a skill és a jo együtt működés miatt van, amire nyilván nem minden fraki képes.

Ez legfeljebb úgy lehetséges, ha az illegális frakciók vezetői összeülnek és tartanak egy megbeszélést, ahol felosztják, melyik frakció melyik nap mikor rabol.
Fölösleges, mindig van és lesz valaki aki ebbe az egeszbe belerondít szóval fölösleges dolog.
 
  • Tetszik
Reactions: Lole