Balogh János jelentkezése a See City Car Servicébe.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

welovezsidro

Zöldfülű
2019. 12. 06.
190
327
V4 karakter
darryl lancaster
LV karakter
gavin ferreri
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Balogh János ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Nem olyan rég, nagyon sokat v3aztam, ahol több mint 100.000percem van.Ott 1,5 évig erősitettem a bms csapatát, távozásom oka a költözködés volt, nem tudtam telljesiteni a kötelező duty percet. ~

Hanyas szintű vagy?
~ 3-as szintű vagyok, 2nap alatt.Ez a szám egyre csak növekszik. ~

Milyen idős vagy?
~ 15éves vagyok. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Ezen a szerveren nem voltam még frakcióban, ha sikerülni fog a jelentkezésem akkor ez lesz az első, és utolsó.Hosszú távra tervezem, nem átjáróházként. ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ - ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ A See City Car Service, a videókban látottak alapján egy jól működő demokratikus társaság részese lehet, ahol közös döntések alapján irányítják a frakciót. Egy nagyon érdekes eddig nem vagy csak kevés alkalommal látott frakció felépítés ez aminek a részese szereznék lenni. Főként a leaderek hozzá állása győzött meg . Az eddigi frakcióimmal ellentétben ez egy nagyon érett és értelmes felfogás. A társaságról őszintén nem tudok sokat hiszen hiába a videók és a részletes leírások, még sem látok be a frakcióba, de úgy gondolom hogy ilyen irányítás alatt össze lehet hozni egy értelmes RP-re kész csoportot. Persze az indokaim között van az is hogy végre szeretnék tartozni valahova a szerveren. Ugyanakkor pénzt is szeretnék keresni a szerveren ezzel elősegítve a haladásom a célom felé ami jelenleg egy BMW M5 a szerveren. Ez persze egy távoli cél, de hiszem hogy egy lépcsőfoka ennek a célnak az elérésében az SCCS ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen. ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ Lehet, hogy meglepő de minden nap 10órát, ünnepek ideje alatt szinte 15órát is a gép előtt ülök, emelet versenyszerűen motocrossozok. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem voltam még. ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem voltam még. ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok! Levente vagyok 15 éves. Az MTA-s pályafutásomat 2015 végén kezdtem el,azóta több kisebb-nagyobb szerveren is megjelentem. 2016 Áprilisában kezdtem el SeeMTA-zni,azóta voltak kisebb kihagyásaim,mivel volt mikor inkább más játék kötött le,mikor épp nem tudtam elfoglalni magam a szerveren. Igazán aktívan 2018 Április-Május környékén kezdtem el játszani,2018 júniusában jelentkeztem a NAV-ba,ahol majdnem egy évet töltöttem,most nyáron pedig a BMS-nél szereltem. Az MTA-s pályafutásomról dióhéjban ennyit. A falumhoz közel lévő városban járok iskolába. Én Szeptemberben kezdem el a gimnázium 10. osztályát,ahol rövidtávú céljaim között szerepel egy B2-es szintű nyelvvizsga. Szabadidőmben szinte minden nap kimegyünk kimegyünk edezni. Versenyszerűen motocrossozok, szombaton vagy vasárnap kiesik pár óra a napomból. ~
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.