Ballio Scaro jelentkezése a See City Car Service-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Brusilow

Újonc
2021. 08. 21.
27
9
V4 karakter
Mimzy Frey
LV karakter
Simon Mckenzie
V2 karakter
Ballio Scaro
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Ballio Scaro
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 132148
IC SZINT: 55

KOROD: 17
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen.
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Igen.

EDDIGI FRAKCIÓID: NNI,TEK,OKF,Taxi,NAV
TÁVOZÁSAID OKA: NNI kirúgás,többi frakcióból kiléptem.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: -
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 3-4óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: szintén 3-4óra,de ha idő engedi több is.

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Péternek hívnak,17éves vagyok.Szlovákiában élek közel az ukrán és a magyar határhoz.Céltudatos vagyok, amit általában kitűzök célnak azt meg is szoktam valósítani.Elég nyitott vagyok az emberek felé, ezáltal nagyon sok barátom, ismerősöm van.Kedvenc időtöltéseim és hobbijaim a számítógépes játékok,motorozás,sorozatok.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Megtetszett a frakció és szeretném kipróbálni magamat benne. Szeretnék egy jó közösséghez tartozni és új embereket megismerni.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Köszi,hogy elolvastad!​

Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban:2023.01.15 19:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.