Balázs ötletei.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
- Nicolas La Royali -

Ötleted:
- Traktorra lehessen utánfutót csatlakoztatni.
- San Fiero ügyintéző NPC. (Iratok, forgalmi engedély kiváltás)
- Figyelmeztető az item felhasználása/elsajátítása előtt. (pl. Fix kártya, mesterkönyv)
- Benzinár változások. (Óránként kiírná a chat, hogy változott az üzemanyag ára. Akár benzinkútonként pár forint eltérés)

- Új munka: Pizzafutár. (SeeMTA v3)
- Kamionsofőr munka ötlet: Level up XP minimális csökkentése, fizetés minimális növelése.
- Új item: Olajcsere kártya.
- Új item: Bankkártya.
- Telefon rendszer ötlet: Telefonszám letiltása.
- Tuning ötlet: Kerék dőlés kerüljön vissza a Tuningba.
- Tuning ötlet: Vonóhorog, mint Extra.
- Motorkerékpárra index.
- Új kiegészítő: John Deere sapka. (SeeMTA LV)
- Életszerűbb időjárás. (Gondolok én itt arra, hogy lehetne esős, ködös időjárás a szerveren)
- Fegyver elővételt /melow-ba logolja a chat.
- Pótkerék a csomagtartóban. (Ha defektet kapnál, ki tudnád cserélni az adott kereket, akár egy minigame segítségével)
- Lehelyezett farmok csökkentése. (Rengeteg farm van a szerveren, és egy pár darabon kívül nincsenek kihasználva)
- Nametag bugfix. (Ha egy player sokáig konzolozik, egy idő után nem a konzol jel van a feje felett, hanem az AFK)
- /me reakció javítás. (meglepődi.k -> meglepődik)
- /togkicks parancs.
- /togbans parancs.



Megjegyzés:
< Beefelést nem kérek hsz-be, kösz. >
 
Utoljára szerkesztve:

Stewie

Az év Adminsegéde | 2022
2019. 01. 10.
241
332
21
www.twitch.tv
V4 karakter
Stuart Andres
LV karakter
Stuart Andres
V2 karakter
Stuart Andres
Kamionsofőr munka ötlet: Level up XP minimális csökkentése.
Szia, ugyanúgy ahogy az előzőhöz is. Emiatt hozzá írok. Nem szükséges. Semennyire sem. A kamionos munkát ha változtatni akarjuk, hogy XP kevesebb legyen akkor legyen a kapható összeg is csökkentve.

A többi viszont szerintem baromi jó lehetne. Reméljük minél több megvalósul ezekből.
 
  • Tetszik
Reactions: aBalazs és DaveV4

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Szerintem egy minimális XP csökkentés beleférne. ;)
 

Merethyl

Zöldfülű
Támogató
2022. 05. 31.
177
332
Nagykanizsa
V2 karakter
Charles Gatsby
Szia!

"Volvo 850 Estate Turbo -> Audi 80" ...Miért? Van már elég Audi a szerveren. Egy Opel Astra G Caravan is megtenné a dolgát.
"Életszerűbb időjárás." Sok játékosnak teljesítmény gondot okozna.
"Pótkerék a csomagtartóban." Jó lenne valóban, de egy pótkerék a csomagtartóban nem oldja meg, hogy felnin kelljen végig menni a városon. Vontatót tudsz hívni ha kell.

Fentiek kivételével többit szívesen látnám a szerveren. Remélem minél több megvalósításra kerül.
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Jó lenne valóban, de egy pótkerék a csomagtartóban nem oldja meg, hogy felnin kelljen végig menni a városon. Vontatót tudsz hívni ha kell.
Tény, hogy lehet hívni vontatót, viszont egy esélyt kellene azért adni ennek a dolognak. :)

ui: Köszönöm annak kedves/kedvetlen Fórum moderátornak, aki a semmi rosszat nem akaró kommentem törölte. :)
smexy válasza:
Nagyon szívesen, legközelebb biztos jobb lesz ha büntetőpontot kapsz te is törlés helyett.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

DREFT

Lelkes fórumhasználó
Very Important Person
2019. 01. 10.
367
1 139
- Traktorra lehessen utánfutót csatlakoztatni.
Nem lehetséges, valami miatt nem tetszik az MTA-nak az ötlet és bebugoltatja az utánfutót. (Valószínűleg az alap single-ben traktorra rakható trailer miatt.)
- San Fiero ügyintéző NPC. (Iratok, forgalmi engedély kiváltás)
Már bent van.
- Benzinár változások. (Óránként kiírná a chat, hogy változott az üzemanyag ára. Akár benzinkútonként pár forint eltérés)
Következő restartnál bent lesz.
- Új item: Olajcsere kártya.
Bent van.
- Életszerűbb időjárás. (Gondolok én itt arra, hogy lehetne esős, ködös időjárás a szerveren)
Sajnos MTA-ban nagyon laggoltat ha esik, így ez nem fog bekerülni.
- /me reakció javítás. (meglepődi.k -> meglepődik)
Javítva.
- Nametag bugfix. (Ha egy player sokáig konzolozik, egy idő után nem a konzol jel van a feje felett, hanem az AFK)
Direkt így van. Nem is lenne értelme, ha konzolt megnyitva sose lenne AFK a player.
- Pótkerék a csomagtartóban. (Ha defektet kapnál, ki tudnád cserélni az adott kereket, akár egy minigame segítségével)
Szerelőktől vennénk el a lehetőséget, olyan pedig nem nagyon szokott lenni, hogy csak egy kerék durran ki.

Többire ránézek.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.