Balazs Jeletkezése Team Speak Moderátornak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

//Balazs

Újonc
2019. 01. 12.
7
2
21
Debrecen
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
-

x3zePcK.png


IG neved:
- Jessica Michael -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 2.5 éve kb -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem, voltam. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Voltam a V2-es Team Speak Szerver-en régebben - 3 hónapot.
Lv Team Speak Szerveren is voltam moderátor, de csak a próbaidős moderátorig jutottam el mivel belekezdtem az admin pályafutásomba és le kellett adnom. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Mivel egész nap a gép előtt vagyok jelenleg a mostani helyzetre tekintettel, hát nem tudom megsaccolni se de minimum 3 óra. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- A TS-en fenntöltött összes időmet. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Azért mert remekül be tudok illeszkedni a társaságokba, remek beszédkészségem van, Segítőkész vagyok, jól tudom kezelni a konfliktusokat. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Azért mert szeretek segíteni az embereknek és szeretném folytatni az elkezdett pályafutásomat. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Hát először elmondanám neki a legfontosabb tudnivalókat, utánna hagynám, hogy kérdezzen és azokra válaszolnék serényen. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Természetesen az aktivitásommal és a gyors reagálásommal mert én nem fogok közbe nagyon játszani. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincs. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Ameddig csak lehet. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Segítőkész -
- Jó beszédkészség -
- Tisztelettudó -

Negatív:
- Néha káromkodok -
- hirtelen haragú -
- Néha túlságosan is csendes -

Mennyi idős vagy?:

- 17 -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Petrovics Balázs vagyok, 17 a becsületes életkorom, Debrecen melletti kis faluban lakok.(aminek a nevét nem irom le , ha nem baj)Jelenleg szakgimnáziumba járok Derecskére azon belül rendvédelmi tagozat, 11. osztályos tanuló vagyok. Hobbim a horgászat amit elég gyakran szoktam csinálni mivel faterom is szeret horgászni ezért gyakoriak a horgász napok esetleg esték. Focizok is a szomszéd faluban megye 1-es szinten U19-ben, már lassan 4 éve erősítem az egyesületet.
Futni is jól tudok(hosszútáv) igaz azt csak az iskolámmal csinálom, de elég szép eredményeket elszoktam érni.
Röviden tömören ennyit szerettem volna leirni magamról.
-
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Mindannyian tudjuk, hogy miért kerültél ki az admin teamből. Mi sem tartunk rád itt igényt.
 
  • Tetszik
Reactions: //Balazs
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.