Balázs jelentkezése moderátornak!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Balázshun

Újonc
2019. 12. 20.
4
1
LV karakter
Jirani Gardner

x3zePcK.png

IG neved:
- Még várok a Support válaszára ugyanis elfelejtettem az adataimat. -
Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 2éve használom. -
Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Még nem voltam bannolva a TS-szerverről. -
Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Még nem voltam moderátor a See szervereken. :( -
Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Naponta 1-2órát hétvégén többet. -
Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- 1-2órát. -
Miért pont téged válasszunk?:
- A munkáimat odafigyeléssel végzem ezért ugy érzem hogy egy picit kiemelkedek az emberek közül. -
Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Szeretnék egy elfoglaltságot és az embereknek tiszta szívemből segitenni. :) -
Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Én úgy segítenék másokon, hogy behúzom magamhoz/ráírok ha látom rajta hogy nem tudja mi van. ha viszont nem regisztrált játékos rangja van, akkor kikérdezném. -
Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Lelkesebb és amennyit én fent vagyok Team Speak-en azt az időt körülbelül rá tudnám fordítani a moderátori munkára. -
Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Ismerem szondix26-at -
Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- A célom hogy minél több emberen tudjak segiteni,rangban pedig az Operátor :) -
Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:
Pozitív:
- Lelkes -
- Tisztelettudó -
- Kedves -
Negatív:
- Néha unalmas vagyok. -
- Haragtartó -
- Sokat szeretek beszélni -
Mennyi idős vagy?:

- 15éves vagyok. -
Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Fekete Balázsnak hivnak.15éves vagyok Miskolcon élek,Borsod megyében.Egy városban élek ahol focizok 1-éve.Lehetséges hogy abba kellesz hagynom ezt a sportot ugyanis a lábam a foci után feldagad és fáj.:( Jelenleg szakközépiskolába járok Hegesztő szakmát tanulok. Ha valamiben vesztek nehezen kezelem.Szabadidőmben szeretek játszani és a tanulással foglalkozni,nagyon sok időt szoktam foglalkozni ismerősökkel,barátokkal lógni/beszélgetni.Hétköznapjaimban nagyrészt számitógép előtt ülök.Ezek melett nagyon szeretek utazni,és elég sok helyen jártam már. Nagyon szeretek zanét hallgatni kedvenc előadom Missh.Van egy kutyám vele is sokat szoktam hétvégén foglalkozni . -
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Itzisaac

Itzisaac

Aktív fórumozó
2019. 01. 26.
235
181
Hátizsák
V4 karakter
Vincent Fisher
Szia Balázs, a lapod rövidre sikeredett én bővíteném még itt ott. Felhívnám a figyelmed a Mutasd be magad részre, ahol 5-10 mondatatban kéri a válaszod én azt is bővíteném még. A mondatokat ne ilyen röviden intézd el, ha ezeket javítod szerintem esélyed lehet. Illetve a sok smile is felesleges szerintem. Sok sikert!
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2019.12.30. 18:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Az a napi 1-2 óra kevéske. Jó lenne, ha többet tudnál lenni. Lapodon igyekeztél bővíteni legalább, fáradoztál vele. Kapsz egy esélyt.

EDIT: Mivel nem jelentél meg a TS meghallgatáson, ezért a lapod elutasításra került.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.