Balázs -> Corey [TS3]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Ryan Bagwell

Panaszolt fél admin neve:
Corey

Panasz pontos megfogalmazása:
Jogtalan teamspeak ban.

Bizonyítékok:
Admin/Ex Adminszidás #Antonia #Corey

Megjegyzés:
No sziasztok. Annyi lenne az egész, hogy körülbelül 3 hónapja egy MTA-s csoportban minősítettem kedves Droogo-t, valami olyat írtam, hogy ő a szerver szégyene, vagy már nem tudom, annyi a lényeg, hogy 3 hónapja volt, és nem Adminszídás volt, hanem maximum Admin minősítés, amit én fel is vállalok.
Vasárnap este beszélgettem Beni moderátorral, amikor bejött Droogo, Antonia D Lorenz, illetve Szelep. Kérdőre vontak, hogy én miért írtam ilyet, én pedig nem értettem hogy miről beszélnek, hiszen jó régen volt ez az egész. Ki kellett mennem rakni a tűzre, illetve kajáltam. Mire visszajöttem, Corey már bent volt a szobában, és ő nem sokkal ki is tiltott engem. Semmiféle szídás nem volt az ExAdmin/Admin Droogo-ra, mint ezt le is írtam, maximum minősítés.
Én, ahogy hallottam, ami másik platformon történik, pl. Facebook, Instagram stb, az nem tartozik a TS3, illetve Szerver ügyre. Továbbá jó régi már ez az ügy, és vasárnap kaptam érte szankciót, Szídás indokkal. Érdekes.

koji válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

coreyyo

?
Támogató
2019. 01. 10.
232
192
21
V4 karakter
Corey N Forsythe
LV karakter
Dhruv Walsh
V2 karakter
Corey O'Malley
Na helló!
Nem értem először is miért 3 nap után jössz arra rá, hogy jogtalan a bannod?
Másodsorban lehet minősítés volt ez részedről nem pedig szidás, de az indokot még mindig nem én fogalmaztam meg és az időtartamot sem.
Antonia kérte, hogy bannoljalak ki 90 napra, mivel ő nem tud annyi időre. Akkor mentem be talán amikor téged kérdőre vontak és ha jól emlékszem nem sokat fűztél a dologhoz.
Lényeg a lényeg, én csak rád adtam.
Várom a bírálást.
 
  • Tetszik
Reactions: aBalazs

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Az viszont már más, ha te csak rám adtad a kitiltást.
Edit: Nem most jöttem rá, csak eddig nem volt időm.
 

coreyyo

?
Támogató
2019. 01. 10.
232
192
21
V4 karakter
Corey N Forsythe
LV karakter
Dhruv Walsh
V2 karakter
Corey O'Malley
Ő szeretett volna téged bannolni és nem pedig én (ahogy már említettem is), ezért sem értem, hogy miért rám van panaszod. :D
Az egész történethez annyi közöm van, hogy rád adtam kérésre a kitiltást és oda írtam a hashtag-em.
 
  • Tetszik
Reactions: aBalazs
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.