Balage jelentkezése TeamSpeak Moderátornak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

BALAGE

You're just a man
2020. 06. 30.
184
454

x3zePcK.png


IG neved:
- Jelengleg nincsen karakterem, gép hiány miatt. -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Négy-öt éve. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Még nem voltam. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nagyon régen V2-n voltam körülbelül egy, másfél hónapig. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Hat-hét órát töltök körülbelül naponta TS-en. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Amennyit fent vagyok a TS szerón. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Aktiv, és értelmes vagyok, tudnám teljesiteni a feladatokat. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Nincsen olyan gépem amivel tudnék játszani a szerón, ezért inkább TS-en tevékenykednék. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Bemutatnám előszőr a csatlakozási lehetőségeket, elmagyaráznám az alap TS szabályokat neki, természetesen mivel nem regisztráltként jön fel előszőr a TS szerverre ezért, a regisztrálás alapjait kérem el tőle előszőr, ami abban az esetben hogy játszik a szerveren, három RP és, három TS szabályt tartalmaz. Miután ezt végrehajtottam ez után ha van bármi kérdése, válaszolok rá. Esetleg ha valami féle adminhoz jött, akkor elhúznám egy admin váróba. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Megfelelő beszédkészségemmel, szerintem tudnám segiteni a moderátor csapatot, és több éves tapasztalatommal. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Jelenleg nem nagyon ismerek senkit a teamből, talán @boti az akit ismerek valamilyen szinten. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Nem kis időre tervezném a moderátoroskodást, ezért szeretnék minnél tovább eljutni a moderátori ranglistán. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Megfelelő beszédkészség -
-
Segitőkészség -
-
Érett gondolkodás -

Negatív:
- Lobbanékony -
-
Haragtartó -
-
Lusta -

Mennyi idős vagy?:

- 14 éves vagyok. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Balázsnak hivnak, Tatabányán élek. Szabadidőm nagy részében haverokkal beszélgetek TS-en.
Körülbelül két éve játszok LV-n. Sok mindent megéltem már az SGS-nél.
Felhozhatom akár a V3-as admin tapasztalatomat is, ezáltal gondolom a TS moderátor pozicióval is el lennék.
-
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Számomra az fura a lapodba, hogy fentebb azt írtad, mivel nincs olyan géped, ezért nem játszol LV-n. Lentebb a bemutatkozásodba meg már az van írva, hogy kb. 2 éve játszol itt. Akkor most ez hogy is van?
 
  • Tetszik
Reactions: BALAGE és Klevo

BALAGE

You're just a man
2020. 06. 30.
184
454
Bocsesz, elirtam. Szóval, jelenleg olyan gépem van amit tesóm használ és ezért az ő serialja van rajta, jelenleg én nem játszok a szerón (de amúgy recovery előtt volt 76.000 percem.) TS-en viszont mindennap aktiv vagyok. (lassan lesz új gépem, a nyár folyamán.)
 
Utoljára szerkesztve:

WP

Barangoló
2020. 03. 09.
121
98
Hatvan
LV karakter
feleysa.young
Cső. Pár észrevétel a jelentkezésedben.
Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nagyon régen V2-n voltam körülbelül egy, másfél hónapig. -
Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Megfelelő beszédkészségemmel, szerintem tudnám segiteni a moderátor csapatot, és több éves tapasztalatommal. -
Az elmondásod szerint egy, másfél hónapig voltál moderátor v2-n, akkor hogyan van neked több éves tapasztalatod?
Ez mellett egyébként írhattál volna magadról többet a bemutatkozásodban.
Én sok sikert kívánok neked, de én ezt így, ebben a formában Nem tudom támogatni.
 

BALAGE

You're just a man
2020. 06. 30.
184
454
TeamSpeak-en van több éves tapasztalatom, mivel már több ilyesfajta "munkakörben" tevékenykedtem pár. Példaként a v2-es, rövid TS moderátor tevékenységemet hoztam fel. (Ezekmellett voltam már admin is, illetve arra céloztam, hogy sok TS-el kapcsolatos problémára találtam megoldást, segítettem pár ismerősnek, vagy akár szimpla játékosnak is. Pluszban azt is felhoznám, hogy sokféle kérdésre választ tudok adni, legyen az bármilyen téma konkrétan, mivel 2016. óta játszok a See-n.) Bemutatkozásomhoz azért nem írtam többet, mert szerintem ezeket érdemes főként tudni rólam. Olyanokat nem fogok leírni, hogy van egy kutyám, házban élek, etc. Végszóként köszönöm a véleményed.
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Kevés lett, nem fogott meg a lapod.
 
  • Szomorú
Reactions: aChester
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.