Bakusz Pk

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

gus

Újonc
2019. 02. 07.
56
64
V4 karakter
gus_burks
1cf152a23a6401c9124c4e3215a30327.png



Neved:
gus


Panaszra tett moderátor neve:
Bakusz


Panasz oka:
kivételezés, jogtalan kitiltás


Bizonyítékok (kép, log, videó stb..):
Denzel Brooks-ra kapott panaszkönyvben minden látható


Egyéb megjegyzés:
Kiváncsi vagyok, ha én csináltam volna ezt akkor is ki lenne tiltva a panasztevő. Tudom, hogy a kivételezés az első dolog ami jelen van a seemta szerverein, de megpróbálják elrejteni, eltitkolni azok az emberek elől akik nem látnak be a színfalak mögé, sajnos. Nem @benylv kérésére írtam.
Edit: ez egy nyitott pk, bárki hozzászólhat!
 
Utoljára szerkesztve:
2019. 01. 10.
1 801
18 313
Eversong Woods
V4 karakter
Tacko Fall
LV karakter
Zal'in Bacuss
Szia, először is nem létezik olyan, hogy nyitott PK, így felülírnám a megjegyzésedet, nem szólhat hozzá akárki.

Alaposan elgondolkodtam, mielőtt kiosztottam ezt a szankciót az illetőnek... Fontos tényező volt az is, hogy jelen voltam a frakcióból való kirúgásánal is, TS-en, így ezért vagyok azzal tisztában, hogy ez egy bosszú PK volt a kirakása miatt.

Semmiféle kivételezésről szó sincsen, hisz én Denzel Brooks-ot nem is ismerem, egyszer beszéltem vele, ez az egyszeri alkalom tegnap volt, egy teljesen független témáról.
Kérdésedre, pontosabban kíváncsiságodra válaszolván, igen, téged is ugyanebben a szankcióban részesítettelek volna, ha ezt csinálod, egy ilyen kirúgási helyzetre reagálva. Fontosnak tartom azért még azt is megemlíteni, hogy a moderátor társaimtól és a főgmodtól is tanácsot kértem, hogy szerintük ez lenne-e a helyes eljárás egy ilyen esetben.

Lenne viszont nekem is egy kérdésem feléd, amire örülnék, ha valami korrekt választ adnál, ahogy én is tettem...
Nem teljesen értem, hogy milyen kivételezésre gondolsz itt... Nekem Denzel Brooks nem a leaderem, nem az ismerősöm, semmiféle kivételezésről szó sem volt a bírálatom során, mint leírtam tegnap beszéltünk ELŐSZÖR.

Megkérnélek, hogy fejtsd ki, hogy miből és miért gondolod, hogy kivételezés történt azalatt a panasz alatt.
 
Utoljára szerkesztve:

gus

Újonc
2019. 02. 07.
56
64
V4 karakter
gus_burks
Ha egy noname ember kap ilyen pk-t bosszúból akkor nem lesz a panasztevő kibannolva. De most h egy fk leader(aki valszeg a haverod) kap egy ilyet akkor márr egyből kapja a panasztevő a szankciót.
 
  • Szomorú
Reactions: Vince
2019. 01. 10.
1 801
18 313
Eversong Woods
V4 karakter
Tacko Fall
LV karakter
Zal'in Bacuss
Leírtam, hogy nem a haverom, nem is ismerem, de ha gondolod leírhatja ő is a PK-hoz, hogy nem ismer...
Nem azért nem adtam eddig ilyen szankciót ,,noname" embernek, mert kivételezek, hanem mert nem voltam előtte az egész esetnek szem és fültanúja.

Egyébként még mindig nem tartom túlságosan elegendő kifejtésnek ezt arra a kérdésemre, hogy ebben mi volt a kivételezés.
 
2019. 01. 10.
1 801
18 313
Eversong Woods
V4 karakter
Tacko Fall
LV karakter
Zal'in Bacuss
Ez egy V3 panasz, természetesen azokat nem figyelem, hisz ott nem vagyok moderátor.
Én így döntöttem, hogy ezért most őt szankcióban részesítem, mivel véleményem szerint nem jól járt el.

Én speciel ezzel zárnám is a hozzászólásaimat a témával kapcsolatban, hisz ahogy látom a kérdésemre nem fogok kapni kielégítő választ, így pedig az egész teljes mértékben értelmetlen vitázás.
Várom a bírálatot. :)
 

Kyle

</> 6 years </>
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 08.
2 377
6 437
Nagyszénászug
V4 karakter
Kyle Fleming
LV karakter
Kyle Fleming
Igyekszem a legtöbb fentebb szereplő dologhoz hozzáfűzni egyesmást.

kivételezés, jogtalan kitiltás
Kaptál egy választ @Bakusz -tól, hogy nem ismeri és nem barátja, de lehet elkerülte a figyelmed :
Semmiféle kivételezésről szó sincsen, hisz én Denzel Brooks-ot nem is ismerem, egyszer beszéltem vele, ez az egyszeri alkalom tegnap volt, egy teljesen független témáról.
Leírtam, hogy nem a haverom, nem is ismerem, de ha gondolod leírhatja ő is a PK-hoz, hogy nem ismer...
Nem azért nem adtam eddig ilyen szankciót ,,noname" embernek, mert kivételezek, hanem mert nem voltam előtte az egész esetnek szem és fültanúja.
Meg lettél továbbá kérdezve, hogy ez az eset amiért benylv kapott kitiltást miért lenne kivételezés, erre te beszúrsz egy V3-as panaszt aminek az itt lévő panaszhoz nincsen semmi köze..
Továbbá ez a kijelentésedre tényleg nem tudok mást mondani:
ez egy nyitott pk, bárki hozzászólhat!

Azt javaslom, nézd át a Fórum szabályzatot és akkor láthatod, hogy ilyen nincsen!

Amiért a panasz érkezett :
Panasz oka:
kivételezés, jogtalan kitiltás

Nem történt kivételezés, jogos a kitiltás.
A Panaszt következmények nélkül zárom!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.