BajNok - jelentkezése moderátornak!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bajnok_vagyok

Újonc
2020. 06. 23.
16
13
V4 karakter
Ahmed Richard
LV karakter
Ahmed Richard
V2 karakter
Ahmed Richard

x3zePcK.png


IG neved:
- Nem játszom, a szerveren! -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 4 éve. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem voltam. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Igen V2-n voltam, veterán moderátor. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- 7-8 órát. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- 7-8 órát. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Van nagyon sok tapasztalatom és szeretek Teamspeak-on aktívkodni! Persze nagyon sok időt szoktam fent lenni így aktivitásommal se lenne gond! Van referenciám régebbről V2, és kisebb MTA szervereknél is teljesítettem "szolgálatot". Tudok és szeretek csapatban dolgozni. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Mint mondtam, kipróbálnám magam itt is, végezném a dolgomat amíg szükséges vagy amíg akarom, aztán a többi elválik a jövőbe. szeretek beszélni, itt kitudom élni folyton mozgó állkapcs és arccsont izmom vágyait, mert több emberrel kerülök beszélgetésbe, mint unblock egy nap szoktam. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Elmagyaráznám neki a fontosabb dolgokat, mire hogy tud rákeresni, mivel tud időt spórolni. Megkérdezném mire szeretné használni a TeamSpeaket és ebből kiindulva szintén elmagyaráznám neki azokat a dolgokat amivel segíteni tudnék, hogy gördülékenyen tudja használni a szervert. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Aktívan tölteném az időmet, a TS ügyfélszolgálatban, várva a nem regisztrált vagy a válaszra szorolú játékost. Mivel elég aktív, vagyok TS-en ezért, tudok nagyobb ügyekben is segíteni ha úgy, alakul a helyzet. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincs. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Nagyon örülnék neki, ha bekerülnék a csapatba. A célom az hogy, Operátor-ig eljuthassak. Eléggé sokáig, tervezzném ezt. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- maximalista -
- céltudatos -
- igazságos -

Negatív:
- féltékeny -
- haragtartó -
- bizonytalan -

Mennyi idős vagy?:

- 14 -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Nevemet mint már emlitettem Nikó vagyok és 14 éves. Nagyon sokat nem szeretek mesélni magamról de amit talán nektek is szivesen elmondanek azt megosztom. Szóval most igy aktualisan ami nagyon érdekel in real life az a gordeszkazas igy majd beszerzek egyet magamnak mivel nagyon jo kikapcsolodasnak tartom ezt mint ahogy a Roleplayt is. Erdekledo es kivancsi tipus vagyok, szeretek bele kostolni dolgokba. Van aminek az ize nagyon megkap de van olyan is amit csak egyszer probalnek ki. Szeretek kapcsolatokat epiteni , masokat megismerni a latas modjukrol tapasztalni egy kicsit. Kicsit onfejleszto manias vagyok hogy emberkent jobb legyek. Persze nem vagyok en sem egy feher szarnyu angyal szoval vannak negativ tulajdonsagaim is. Mint peldaul ha valami izgalmas dolog tortenik akkor nagyon tudok pattogni ami leginkabb az oromomet fejezi ki. Gyerekes tudom de a lelkem ilyen. Szerintem ugy kb a legfontosabbakat ide elmondtam. Tovabbi szep napot . -
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Bernát

Reszelii

Zöldfülű
Támogató
2019. 12. 20.
224
134
V4 karakter
Dreehem_Krasniqi
LV karakter
Lola Wayer
Szia. A lustaság azért picit lehet gond lehet a moderátori feladathoz. És az érzéketlenség pedig , szerintem nagyon rossz tulajdonságod. A bemutatkozáshoz írhattál volna több mondatot is. Számomra rövid lett a lapod. TARTÓZKODOM By:. Szotyii
 
  • Imádom
Reactions: bajnok_vagyok

bajnok_vagyok

Újonc
2020. 06. 23.
16
13
V4 karakter
Ahmed Richard
LV karakter
Ahmed Richard
V2 karakter
Ahmed Richard
Szia. A lustaság azért picit lehet gond lehet a moderátori feladathoz. És az érzéketlenség pedig , szerintem nagyon rossz tulajdonságod. A bemutatkozáshoz írhattál volna több mondatot is. Számomra rövid lett a lapod. TARTÓZKODOM By:. Szotyii
Üdv. Igen tudom egy kicsit, rövid lett a bemutatkozásom. De ezt természetesen javítottam!
 

Goku Black

Barangoló
2019. 10. 12.
96
88
V4 karakter
Howzer Goodwin
LV karakter
Elain Jukazi
Sziaa Szerintem a lapodon lehetne még válatoztatni de ezzel hogy rossz nem arrol van szó,csak szerintem lehetne még egy kicsit változtatni rajta igy ez esetben Tartózkodok,de nem is zavarok puszi a pocitokra.
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Kissé rövid lap lett. Nem a legmegfelelőbb.
 
  • Tetszik
Reactions: Itzisaac és AlexLV
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.