Backup ötlet

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Neumann S Jason >

Ötleted:
< Napi szinten tapasztalni ,hogy floodolnak a backup rendszerrel és a chat teljesen elpörög mert 1 azonos személy be-ki kapcsolgatja a backupot.
Backupra szerintem egy szigorítás szerintem mindenféleképpen rá férne, mert így a chatet nagyon el szokták pörgetni és idegesítő egy idő után. >


Megjegyzés:
< Szerintem egy kisebb " szigorítás" ráférne, mert ezzel a játékélményt rontja >
 

Swaro

priceless. ?
2020. 08. 05.
183
606
LV karakter
Lian Suyi
Lehet valaki véletlen nyomja be, velem is meg szokott történni hogy megcsúszik a kezem vagy valami. Tök felesleges ezt szigorítani és szabályzatba foglalni ha a leaderek is meg tudják oldani az adott frakciókon belül. Nem kell mindenért jailezni mert aztán azért lesz megint 100-150 játékos a szerveren ami senkinek sem jó szerintem.
 
  • Tetszik
Reactions: Ezechiele

Ballu

...to side like a rollercoaster?
Támogató
2020. 04. 19.
126
419
Hungary
V2 karakter
Braheem U Pucu
A legutóbbi frakció fejlesztésbe emiatt is írta bele a PD a régi backup rendszer vissza hozatalát. Ami el lett utasítva. Ezáltal nem sok esélyt látok erre.
 
  • Tetszik
Reactions: deemoN és krts

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Ha valaki floodolja, fotózod, vagy logot küldesz egy leadernek, és meg fogja kapni a frakción belüli szankcióját az illető. Illetve IC CHAT floodért adminok is oszthatnak kisebb szankciókat tudtommal. (kick/30-60 perc ajail)
Mondjuk az nem ártana, ha ki lehetne ezeket a backup értesítéseket nyomni egy paranccsal.

A legutóbbi frakció fejlesztésbe emiatt is írta bele a PD a régi backup rendszer vissza hozatalát. Ami el lett utasítva
Szerintem ha elolvastad az ötletet, nem arról szól a topic, hogy az ORFK-nak kizárólagos backup joga legyen, hanem arról, hogy ne senki ne floodlja el a chatet. A kettő nagyon távol áll egymástól.
 
  • Tetszik
Reactions: Ballu

Ballu

...to side like a rollercoaster?
Támogató
2020. 04. 19.
126
419
Hungary
V2 karakter
Braheem U Pucu
Mondjuk az nem ártana, ha ki lehetne ezeket a backup értesítéseket nyomni egy paranccsal.
Ezt viszont egy nagyon jó ötlet lenne.

Szerintem ha elolvastad az ötletet, nem arról szól a topic, hogy az ORFK-nak kizárólagos backup joga legyen, hanem arról, hogy ne senki ne floodlja el a chatet. A kettő nagyon távol áll egymástól.
Persze, a PD-sem azt akarta hogy csak nekik legyen erősítésre joguk és módjuk. Csak kicsit megakarták reformálni a dolgot. Amit azért is említettem meg mert ők is az ilyen dolgok miatt szerettek volna valamit tenni. Viszont igaz, hogy ezt máshogy is meg lehet tenni.
 

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Szia, ezt SzuperAdminokkal beszéljétek meg, hogy FK leader meetingen találjanak ki rá valami szabályt. Ha kell, ezt scriptel is tudjuk változtatni.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: JasonV2 és Bazsi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.