Backup, mdc, álnév kisebb módosítások ötlet.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kiko12

Aktív fórumozó
2019. 01. 14.
247
342
20
V4 karakter
Spenser Blake
LV karakter
Emelia Gardner
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Elisia Love >

Ötleted:
< 1./backup parancsnál automatikusan ki írja a chat /me-ben hogy erősítést hívott, illetve lemondta az erősítést. Ezt LV-n már /melow-ban írja ki és szerintem lenne értelme itt is át tenni /melow-ban. 2. Továbbá X idő után automatikusan lemondja a játék a backupot amit ugyanúgy ki ír /me-ben és ez egy NNI buktatásnál mondjuk nagyon előnytelen, hiszen van egy jel amit a többi egység láthat, hogy tudják hova kell menni amikor lecsapnak, de ha túl sokáig húzódik a beszélgetés akkor lemondódik a backup és láthatja /me-ben ezt a buktatandó személy is, tehát ötletem az lenne hogy vagy az időt duplázzuk meg, vagy egyáltalán ne legyen idő korlát backup-nál. 3. MDC 10, vagy 5 perc után automatikusan kapcsoljon ki, jelenleg addig van bekapcsolva amíg valaki manuálisan ki nem kapcsolja. 4. /alnev parancsal scoreboard-on is átírja a nevedet, de ha SGH/IDG vagy akkor dashboard-ban nem íródik át, ha meglehetne oldani akkor jó lenne, ha ott is ugyanúgy átíródna a neve az illetőnek, hiszen így könnyen lehet MG-zni. >


Megjegyzés:
< NNI leader támogatta az ötletet, remélem megoldhatóak az ötletek. >
 

Kiko12

Aktív fórumozó
2019. 01. 14.
247
342
20
V4 karakter
Spenser Blake
LV karakter
Emelia Gardner
Szia, nem feltétlen.
 

Porupatrik

Pötyögtető
See Game Helpdesk
v2
2019. 12. 07.
468
248
Dunakeszi
www.youtube.com
V4 karakter
Liliana Kolobzeg
LV karakter
Greg Kolobzeg
V2 karakter
Sora Miura
Hali, MDC 15 perc után nálam van amikor automatikusan kikapcsolódik ha nem ülök vissza az autóba, de viszont van mikor nem. Ez változó szerintem.
 

Kalmi

Pletykafészek
Támogató
2019. 03. 23.
886
767
22
Komárom
V4 karakter
Nina D Ambrosio
LV karakter
Alexa M Brassco
V2 karakter
Luna Di Lorenz
Hali, Ez éppen nem ide való ötlet hanem a rendvedelmi szervek felé fk fejlesztés! Egyébként nem lenne probléma vele csak minket ez sajnos nem segít pacsi
 
  • Tetszik
Reactions: PÁL és #Bálint#

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
979
1 290
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Alax válasza:
Ha minden játékos ideír, hogy ez FK fejlesztésbe mehetne annak semmi értelme. Szerintem éppen elég ember leírta ugyan azt! Aki nem tud semmi érdemlegeset hozzászólni ezen kívül az ötlethez a továbbiakban, annak a hozzászólását törölni fogom. Majd a fejlesztők és a vezetőség eldönti, hogy ide tartozik-e vagy nem. Ha nem jöhetett volna ide, már réges régen eltették volna lezártak közé, mert folyamatosan nézik az ötleteket.
 

Neumann

Az év Legális Frakció leadere 2021-ben.
2019. 01. 09.
1 149
739
Sárospatak
V2 karakter
Neumann Jessica
Nem értem sok ember hozzáállását, miért ne írhatná ide, hogyha az ötlete segít a szerveren lévő játékosok bizonyos százalékának?
@Kiko12 Ha véletlenül, azért nem lenne elfogadva az ötleted, mivel nem frakció fejlesztésbe lett írva, akkor nyugodtan szólj nekem, majd én szívesen megírom neked.
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Backup jó ötlet.
MDC nem tudom hogy miért lett változtatva, így rengeteg MDC jel van Montgomery mellett, és LV-ben is.
Álnevet is adom.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Nem vagyok rendvédelmi frakciónak tagja, de szerintem hasznos ötleteket írtál le. A frakció fejlesztéseket pedig lezárják a hozzászólások elől, mint legutóbb is, ahová nem lehet a véleményt leírni, plusz ötleteket adni hozzá, így szerintem ebben a részlegben a legjobb megírni, mert itt kifejtheti mindenki a véleményét, és esetlegesen ha valakinek van továbbgondolása akkor lehet még jobb, hasznosabb formában kerül megvalósításra.
Álnévvel kapcsolatban szerintem nem lenne túl hasznos ha a dashboard-ban átíródna, mert akkor esetleges SGH panaszoknál plusz dolog vissza nézni ki volt az az SGH, és ennyi erővel ts-ről is kitudják MG-zni, hogy az NNI tag az SGH.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.