Bachmayer Stolas Törzsőrmester jelentései [08.12 - 08.18]

2023. 10. 07.
29
5
V4 karakter
Bachmayer Stolas
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Bachmayer Stolas
Rendfokozat:
Törzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
S-01
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Pablo D Xavier Törzszászlós

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Jace Grant
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
- - -
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.08.12.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
85.1 § Kábítószer birtoklás - Kis tétel (1-5 gramm / darab) (IKBK)
84.1 § Fegyveralkatrész - Birtoklása (IFAB)
87.1 § Kábítószer alkotóelem - Birtoklása (IKAB)
Az intézkedés részletes leírása:
S01ben tartózkodtam mikor egyszer csak, láttunk egy szabálytalankodót, mivel az S08-al járőröztem, utánna miuátn szabálytalankodáást követett, el félreállítottuk az urat, majd megkezdtük az igazoltatást, bemutatkoztunk elkértük az iratait az úrnak, utánna lekérdeztük a Mobil Data Computerben az úrak nevét, mivel hárman ültek a gépjárműben, nem volt semmi gyanús, azután következett a csomagtartó ahol már voltak olyan dolgok/illegális tárgyak ami miatt be kellett hogy vigyük, közöltük az úrral hogy szálljon ki és tegye fel a kezeit, miközben én kértem rádión egy beszállító egységet, mivel motorral nem lehet beszállítani az urat. Kiszállt az úr hátra tette a kezeit, majd ráhelyeztünk egy bilincset a kezére. Mindenek után, megérkezett a beszállító egység majd a Dilimore-i kirendeltségre kértük, hogy oda hozzák az urat, úgy is tettek, elhozták a Dilimore-i kirendeltségre majd rádióztam hogy S01 és S08 nem elérhető előállítás végett, elfoglaltuk az 1-es kihallgatót, közöltük a többiekkel rádión, bemutatkoztunk, jelvényszámmal együtt, majd közöltük az úr jogait, nem szerette volna egyiket se használni nos megkezdődött a kihallgatás, megkérdeztükk honnan szerezte ezeket a tárgyakat, röviden válaszolt hogy találta, azon kívűl nem mondott semmit, miután már a végére értünk, felsoroltuk a vádakat ami Illegális fegyver alkatrész birtoklása, Illegális kábítószer alkotóelem birtoklása, Kábítószer birtoklása kis tételben, azaz 156 000$ pénzbírság és 105 nap és óvadékra is volt lehetősége bűntetést jelent, odavittük a leadóhoz megmutattuk neki hogy nem rakjuk el , majd a cellákhoz értünk, beraktuk az urat, a börtönbe

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$156,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
105 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
(x1) LSD
(x1) Nyers gomba
(x1) Tár (AK-47)
(x1) Kokalevél
(x2) Füves cigi
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$27,000

Aláírás:
Bachmayer Stolas
lablec.png
 
2023. 10. 07.
29
5
V4 karakter
Bachmayer Stolas
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Bachmayer Stolas
Rendfokozat:
Törzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
S-01
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Pablo D Xavier Törzszászlós
Lara Palmer Őrmester

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Jenny Shepherd
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
BMW 5 series e60 - -
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.08.12.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
80.1 § Illegális töltény birtoklás - 9x19mm, .45 ACP töltény (ITBK)
82.2 § Illegális fegyver birtoklás - Engedélyköteles fegyverek (IFBK)
Az intézkedés részletes leírása:
S01ben tartózkodtam mikor egyszer csak, vártunk embereket a stop táblánál hogy tudjunk csekket osztogatni, aztáb egyszer csak félre állt egy hölgy messzebb tőlünk, ahova mi pont oda láttunk, egyszer kiszállt a kocsiból a hölgy majd a csomagtartójához futva felnyitotta, utánna nem tudjuk mi után keresve utánna visszaszállt a kocsiba és pont láttuk hogy fegyver van nálla, oda mentünk a kocsihoz majd beálltam elé, S08-al pedig Xavier leszállt a motorról és megkezdődött az intézkedés, mondtuk neki hogy szálljon ki a kocsiból, nem szeretett volna kiszállni, többször is szoltunk neki, végül kiszállt, akkor láttuk hogy fegyver van nála, mondtuk neki hogy tegye fel a kezeit, mivel pont ott mentek el Daryl Rossék az A-227-el és szóltunk neki rádión, hogy jöjjenek vissza, nos miután visszaértek, volt egy nő kolléga is aki a helyszínen megtudta motozni a hölgyet, amint kiderült volt nála, fegyver és töltény is, hátra tette kezeit, ráhelyeztünk egy bilincset, majd bevittük dilimore-i kirendeltségre szizrénázva villogva. Ezek után, közöltem a többiekkel hogy az egyes kihallgató foglalt, majd megkezdődött a kihallgatás, bemutatkoztunk, megkérdeztem hogy a jogaival tisztában van e, azt közölte hogy igen, nem szerette volna felhasználni egyiket se, ez után, megkérdeztük hogy honnan szerezte amire nem tudta a pontos választ, majd megkérdeztük hogy van e bármi kérdése, amire azt felelte hogy nincs, végül a vádakat soroltuk ami Illegális Töltény Birtoklása 9x19mm, és Illegális Fegyver Birtoklása Engedélyköteles fegyverek, Ami 130 000$ pénzbírság, és 105 nap börtön bűntetést mutatott, óvadékra volt lehetősége a pénzbírság háromszorosa amit a cellában tud befizetni, végül megkérdeztük van e kérdése, nem volt, utánna elkezdtük vinni a leadóhoz, leadtuk a tárgyakat, utánna a cellák felé vettük az irányt majd beraktuk a börtönbe.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$130,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
105 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
(x1) Glock 19
(x35) 9x19mm
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$50,700

Aláírás:
Bachmayer Stolas
lablec.png
 

Fede

Fórum Mester
2019. 07. 29.
1 510
4 110
V4 karakter
Greta Held
Jelentései rendben vannak, szép munka.
Így tovább.