Bachmayer Stolas őrmester áthelyezési kérelme ( MR )

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2023. 10. 07.
34
16
V4 karakter
Bachmayer Stolas
athelyezi-kerelem.png

Teljes név, rendfokozat
Bachmayer Stolas, őrmester

Állományban eltöltött idő
Ha az akadémia bele számít akkor összesen 7 nap

Jelenlegi elsődleges alosztálya
-

Jelenlegi másodlagos alosztálya
-

Eltöltött idő a jelenlegi elsődleges és másodlagos alosztályban
Elsődleges -
Másodlagos -

Alosztály ahová az áthelyezését kéri
Motoros rendészet

Áthelyezés indoklása
Azért mert engem is nagyon érdekelnek a motorok és ugye volt szombaton ez a motoros esemény mikor a biciklis verseny volt, ott részt vettem és nekem nagyon tetszik ez az egész alosztály és szeretném magam ki próbáltatni ebben az alosztalyban illetve szerintem ez az én kedvenc alosztályom, és azért mert nagyon szeretem a motorokat főleg ha azzal lehet járőrözni! ( elvileg már clay felrakott erre a listára, de azért írok ide is egy jelentkezést )

lablec.png
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Nyimoka

Hmilo

Pötyögtető
2019. 01. 10.
430
1 648
V4 karakter
Milan H Ross
hrfejlec2.png

PD.png

Tisztelt Bachmayer Stolas!

Az osztályunk megkapta áthelyezési kérelmét és arra a döntésre jutott, hogy engedélyezi azt.
Reméljük megtalálja számításait az alosztályon sikeres felvétel esetén.
Végső döntés az alosztályvezetésé.

Jó szerencsét és sok sikert.

U.I. Úgy tűnik máshol találta meg a számításait. Ezesetben ez a kérelem indokolatlan és elutasításra kerül.

PD.png


Dr. Elijah Gibbs,
Rendőrség,
Humán Erőforrás Osztályvezető,
r. Altábornagy

Dr Shadrias Starsky,
Rendőrség,
Humán Erőforrás Osztályvezető,
r. Dandártábornok

Milan H Ross,
Rendőrség,
Humán Erőforrás Koordinátor,
r. Őrnagy

 
Utoljára szerkesztve:
  • Menő
Reactions: adrake

Hmilo

Pötyögtető
2019. 01. 10.
430
1 648
V4 karakter
Milan H Ross
hrfejlec.png

PD.png

Tisztelt Bachmayer Stolas!

Az áthelyezésekkel jelenleg és mindenkor a Humán Erőforrás osztály (továbbiakban HR) foglalkozik. Az HR bármikor, természetesen megfelelő indoklással visszautasítjatja bármelyik áthelyezési kérelmet. Amennyiben valaki nem ért egyett a döntéssel hivatalos levél formájában jelezheti azt, ami kivizsgálást von maga után.

Elsősorban szeretném megkérni, hogy adja meg a megfelelő tiszteletet, ha mi vesszük a fáradságot, hogy hosszabban kifejtett hivatalos formátumba válaszolunk ezt elvárjuk magától is.
Másodszor maga 2-3 hetes tapasztalata alapján nem gondolom, hogy van akkora tapasztalattal, hogy kettő alosztályban is megállja a helyét. Ezt azon kollégáknál szoktuk elfogadni, akik több időt eltöltöttek már az állományban, az alosztályukban és mindkettőben teljesítik húzamosabb ideig a kötelezően elvártat vagy épp az elvár felett teljesítenek.

Viszont a panaszát rögzítettük a 20240714/1-es iktatási számon. Az ügy további vizsgálatot nem igényel.
A nem megfelelő megnyilvánulásért írásbeli megrovásba részesítem!

PD.png



Milan H Ross,
Rendőrség,
Humán Erőforrás Koordinátor,
r. Őrnagy

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.