Bachmayer Stolas őrmester jelentései [ 07.22-07.28 ]

2023. 10. 07.
21
1
V4 karakter
Bachmayer Stolas
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Bachmayer Stolas
Rendfokozat:
Őrmester
Egység főkódja és egységszáma:
T-5
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Roger Doerto Őrmester

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Franklin Matteo
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
- - -
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.07.24.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
90.2 § Katonai felszerelés - Árusítása (KAFÁ)
84.2 § Fegyveralkatrész - Árusítása (IFAÁ)
Az intézkedés részletes leírása:
T-5 egységgel járőröztünk Tierra Roboda környékén majd mikor kaptunk rádión egy vételezést, hogy el akarnak árulni lőszer ládákat, illetve fegyver alkatrészeket a kollegáinknak. Utánna vételeztem őket hogy pontosan merre vannak illetve információkat kérem, ezután miután elmondta hogy fémes Dénes-nél akarják eladni egyből reagáltunk mivel tudtuk hogy el fog menni bárhogyan is. Utánna a kollegák addig feltartották az úrat, még mi odaértünk a sprinterrel, mert ellenőrző pontot telepítettünk ezelőtt Tierra Robodában. Oda értünk majd még ott beszélgetett a kollegáinkal, utánna mondtuk neki hogy tegye hátra a két kezét, majd miután ez megtörtént odavittem a sprinterhez ahol átkutattam az úr ruházatát, ami valóban lőszer ládákat illetve fegyver alkatrészeket tartalmazott, utánna jött egy CH egység aki segített a beszállításban. Miután odaértünk a Los Santos-i kapitányságra azután rádióztam hogy elfoglaljuk az 1-es kihallgatót, nos Miután elfoglaltuk Bemutatkoztunk, elmondtuk az úr jogait. Nem szerette volna felhasználni egyiket se, mondtuk neki hogy akkor folytatjuk tovább. Rátértünk a témára hogy honnan szerezte ezeket a dolgokat, azt mondta az úr hogy kómában volt akkor és nem tudta hogy honnan. Megkérdeztük tőle hogy biztos nem tudja e, vagy esetleg ki adta neki oda, arra azt válaszolta hogy nem tudja. A legeslegvégén a kihallgatásnak, elmondtam a vádakat ami azt jelentette hogy Katonai Felszerelés Árusítása, illetve Illegális Fegyver alkatrész Árusítása ami 160 nap börtönbűntetést illet, és 252 000$ pénzbírságot, azt is mondtam neki hogy az óvadékra lesz lehetősége ami a pénzbírság háromszorosa, és azt a cellában lévő ügyvédnél tud befizetni. A kihallgatás végén megkérdeztük hogy van e kérdése, amire az volt a válasza hogy nincs, utánna vettük az irányt a Illegális Tárgy leadóhoz hogy megmutassuk neki hogy nem elrakjuk, ezután vettük végül az irányt a cellák felé majd betettük a börtönbe, 252 000$ pénzbírsággal, illetve 160 nappal.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$252,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
160 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
(x1) Láda (Lőszer)
(x1) Tok (M14)
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$35,000

Aláírás:
Bachmayer Stolas
lablec.png
 
2023. 10. 07.
21
1
V4 karakter
Bachmayer Stolas
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Bachmayer Stolas
Rendfokozat:
Őrmester
Egység főkódja és egységszáma:
T-3
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Mia Goldberg Őrmester
Benjamin Gilson Zászlós



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Gordej Malinovszkij
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.07.22.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
54 § Hatóság félrevezetése (HF)
Az intézkedés részletes leírása:
T-3 egységgel járőröztünk azaz Goldberg őrmesterrel, mikor éppen igazotattunk kaptunk egy jelet, hogy szükséges beszállítás egy fő, utánna vételeztem Gilsont hogy máris indulunk. Végeztünk az igazoltatással majd szirénával villogóval siettünk Gilsonhoz hogy ne hogy történjen valami. Miután odaértünk Gilson mondta hogy vigyük be a Los Santos-i kapitányságra kihallgatás miatt, mivel a Hatóságot félre vezette. Beraktuk a T-3-as gépjárműbe majd elindultunk Gilson után, pontosan Dilimore-ba ahol elő tudtuk állítani, rádióztam hogy elfoglaljuk a kihallgatót majd bementünk. Ezek után, Bemutatkozott mindenki, illetve elmondtuk a jogait, nem szerette volna egyiket se felhasználni, Gilson megkért arra hogy kutassam át az úr ruházatát, nem e van nála olyan tárgy vagy bármi ami illegális. Nos én hallgattam a szavára és megkezdtem az átkutatást. míg Gilson intézte a kihallgatást. Megkérdeztük hogy miért vezetett minket félre amire az volt a válasza hogy nem tudja. Ez után megkérdeztük tőle hogy jó döntés volt e hogy félre vezetett minket, mivel ez egy börtön bűntetéssel ér fel. Nem pontosan így szerette volna az úr. Miután végeztünk a kihallgatással emondtuk a vádakat ami azt illeti hogy Hatóság Félre Vezetése azaz 39 000$ pénzbírság illetve 100 nap börtönbűntetés volt, volt lehetősége óvadékra ami a pénzbírság háromszorosát illette, ezek után megkérdeztük van e bármi kérdése az úrnak, amire az volt a válasza hogy nincs, és menni szeretne. Ezután vettük az irányt a cellák felé ahol több ember is tartózkodott, aztán beraktuk az urat, Hatóság félre vezetése miatt.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$39,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
100 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-


Aláírás:
Bachmayer Stolas
lablec.png