Azur Al Quavo panasztétele Roland-ra. | #deemoN

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Vforce

Újonc
2019. 08. 05.
31
63
LV karakter
Rodney Kwamie Lloyd
V2 karakter
Azur Al Quavo
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Azur Al Quavo

Panaszolt fél admin neve:
Roland

Panasz pontos megfogalmazása:
Jogtalan ügyintézés, hanyag bizonyítékkal való jail.

Bizonyítékok:
Felszólítás hiányára és DM-re kaptam a jailt. https://streamable.com/48ccyu



Megjegyzés:
1.
Videón le van vágva a chat ami 2 okból is létfontosságú lenne.
Ebbe látszódna az is, hogy volt-e fegyver az srácnál, és hogy felszólították-e már.
2.
C0, aranybank rablás, beriasztott psz amiből lőttek (Ebből pakoltak), sürgősségi rádión irtak ,hogy lőttek.
Így ez nem sorolnám a DM-hez
"A rendőr csakis felszólítás után lőhet, kivéve, ha a célpont már előbb tette azt, fegyvertelenre lőni szigorúan tilos. "
Lőttek, több rendvédelmist megöltek, ha pakolás idejére elrakja fegyverét miért lesz fegyvertelen?
Ennél több információt nehéz lenne gyűjteni.
 

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
21
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
A panaszt én fogom bírálni.
Várom @RolandV2 válaszát, továbbá a mellékelt videó linkje már nem elérhető, újra tudnád mellékelt akár privát üzenet formájában?
 
  • Tetszik
Reactions: P3tii és Dex

RolandV2

Újonc
2020. 07. 28.
22
15
LV karakter
Thomas Shafter
V2 karakter
Jackson Creed
Helló,a felszólítás hiányát már neked is elmondtam hogy azt bizonyíték hiányában nem soroltam fel,DM miatt kaptad a szankciót a videót amit kaptam többszörösen meg is néztem és a látottakból ez volt lekövetkeztethető,illetve ameddig az adott illető kezében nincs fegyver addig fegyvertelennek minősül kivétel az ha már előtte lőtt,annyiban hibáztam hogy a videót nem kértem el normálisan. Várom a bírálatot.

UI:Továbbá elkértem a bizonyítékok teljes változatát amit deemoN-nak privátban továbbítok.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Vforce

Vforce

Újonc
2019. 08. 05.
31
63
LV karakter
Rodney Kwamie Lloyd
V2 karakter
Azur Al Quavo
hibáztam hogy a videót nem kértem el normálisan
Figyelmeztettünk de nem vártad meg a bizonyítékot. Ezt nem a panaszkönyv alatt kellett volna elintézni és jail osztás előtt?
Itt azt írod hogy utána fogod megnézni.
 

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
21
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
A logokat és a videót is többször átnéztem és felszólítás valóban volt viszont azt is tegyük hozzá, hogy megöléskor Azur mesterlövészt használt, amivel ha akarná sem tudná felszólítani. Ilyenkor ha rá akar lőni akkor meg kell fontolnia azt, van-e elég nyomós oka megölni a távolban lévő embert vagy sem.
Összességében a felszólítással nem látok problémát, de azért nem kaptál szankciót így nem is értem az indokhoz miért soroltad be ezt is.

A szerveren érvényben van már nagyon régóta egy olyan szabály, miszerint ATM fúró/kazetta nyitó, illetve láda vagy zsák cipelő emberekre nem lövünk, a videót viszont bárhogyan is nézem Paul akkor halt meg mikor a kezébe vette a rekeszt.
A DM ebből fakadóan jogos és ezzel kapcsolatosan Roland helyesen járt el.

Továbbá adminisztrátor számára mindig vágatlan és egyértelmű videót kell továbbítani, ha pedig ez nem így történik és az adminisztrátor is talál benne kivetnivalót akkor kötelessége elkérni az eredeti vágatlan videót ami itt nem történt meg, ebben pedig hibázott Roland.

A panasz DM része jogtalan, a teljes videó el nem kérése miatt viszont Roland egy szóbeli figyelmeztetésben részesül.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.