Azur Al Quavo - Lacko

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Vforce

Újonc
2019. 08. 05.
31
63
LV karakter
Rodney Kwamie Lloyd
V2 karakter
Azur Al Quavo
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Azur Al Quavo >

Panaszolt fél admin neve:
< Lacko >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Panaszkönyv nem megfelelő bírálása. "Utó RP nem RP" Egy másik játékkosal ütköztem és mivel nem álltam meg pont a helyszínen csak később 120 perces admin jailt kaptam. >

Bizonyítékok:
< Akivel karamboloztam elküldte nekem a logot:
[2021-02-17 14:11:13] [Output] : *Beveri a fejét, de nem esik komolyabb baja, mert megfogta az öve.- ((Elisia Love))
[2021-02-17 14:11:18] [Output] : *** Elisia Love megrázza afejét, hogy magához térje

Az én logom:
[2021-02-17 14:11:19] [Output] : *Beveri a fejét de nem esik komolyabb baja mert megfogja az öve ((Azur Al Quavo))
>

Megjegyzés:
<A panaszkönyv bírálása előtt többször elnézést kértem, valamiért lacko akarta jail szankciót erőltetni. Annyira hogy az elsőt még el is rontotta.
Az egész panaszkönyv bírálata 12 óra alatt lezajlott.
[2021-02-17 22:58:36] [Output] : [AdminJail]: Lacko bebörtönözte Azur Al Quavo-t 120 percre.
[2021-02-17 22:58:36] [Output] : [AdminJail]: Indok:
[2021-02-17 22:58:37] [Output] : [SeeMTA]: Nem szökünk :)

Mivel teamspeaken is többször javasolta hogy tegyek panaszkönyvet így ezért fordultam ehhez a módszerhez.
>
 

Lacko

Barangoló
Támogató
2019. 02. 09.
80
206
21
Törökszentmiklós
V4 karakter
Thiago Siurana
Szia.

A panasz megtekinthető: https://forum.see-game.com/threads/elisia_love-azur-al-quavo-lacko.184845/

Leírta a dolgot a srác a pkjában, te is hozzászólásban.
“Nem szökünk” részt nem értem, semmi ilyen nem történt.. Amikor írtam a jailt, akkor véletlen entereztem az indok előtt, de ezt azonnal javítottam “nonrp [pk] [rejail]” indokkal, látható is ucpn.. @SupraV2 is megnézte az egész dolgot, elmondta a véleményét. Nem is utó rp miatt kaptál jailt.

Várom a bírálást.
 
Utoljára szerkesztve:

SupraV2

Újonc
2020. 04. 22.
63
94
V2 karakter
Daniele La Royali
Szia feljöttél ts-re és azt állítottad, hogy be volt nyomva a tempómat . Amint ütközöl a tempómat kikapcsol, te azt állítottad hogy az miatt mentél tovább ami hazugság. Én ajánlottam Lackónak hogy az adminnak való hazudást is szankciót kapd meg, de Lackó nem tette .Szerintem inkább köszönd meg neki hogy csak egy kisebb jailt kaptál !

Megjegyzés: Nem kötelező 24 órát megvárni ha mind a kettő fél kifejtette az álláspontját!

"
valamiért lacko akarta jail szankciót erőltetni" Nem Lackó erőltette ! Ha pk-t kapsz és jogos lesz akkor vállald a büntetést !
 

Vforce

Újonc
2019. 08. 05.
31
63
LV karakter
Rodney Kwamie Lloyd
V2 karakter
Azur Al Quavo
Szia Supra. Örülök hogy hozzászóltál, pedig kerültem hogy egyszer is megemlítselek.

Ha ráírok lackó-ra hogy privátba beszéljük meg az ügyet te meg támadó jelleggel kiforgatod a szavaim és megpróbálod "rekreálni az esetet" annélkül, hogy erre vagy én, vagy a bíráló admin megkért volna elég nagy kérdést hagy maga után.

Én elhiszem hogy próbáltad újra eljásztani az esetet de az állításod több mindenben elbukott. Függ hogy törhető vagy törhetetlen az object, legfőképpen függ a sok sok különböző kocsimodell esetleges sebességétől és irányától.

Olyan bizonyítékot kértél el tőlem amit 2 másodpercre rá saját magad mondtad hogy nincs olyan log :D


Kérlek szépen gondold át te is mit tettél mert az NEM admin feladata hogy letámadjon egy játékost, ha én se támadó jellegel fordultam lacko felé.

EDIT: Emelett még az se biztos hogy a tempomat rendszer tökéletes. Adminnak nem kéne erre hivatkoznia.


Lacko, a ts-en miután többször mondtam, hogy megálltam csak később arra hivatkoztál. Utó RP nem RP.
Tehát emiatt nyitottam panaszkönyvet mivel amit én csináltam nem merítette ki a NONRP fogalmát.

Szerintem arra se lehet engem kötelezni hogy már sima vezetésnél is folyamatosan menjen a videó mert már vicc kategóriába tartozna.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: KevinV2

SupraV2

Újonc
2020. 04. 22.
63
94
V2 karakter
Daniele La Royali
Szia Supra. Örülök hogy hozzászóltál, pedig kerültem hogy egyszer is megemlítselek.

Ha ráírok lackó-ra hogy privátba beszéljük meg az ügyet te meg támadó jelleggel kiforgatod a szavaim és megpróbálod "rekreálni az esetet" annélkül, hogy erre vagy én, vagy a bíráló admin megkért volna elég nagy kérdést hagy maga után.

Én elhiszem hogy próbáltad újra eljásztani az esetet de az állításod több mindenben elbukott. Függ hogy törhető vagy törhetetlen az object, legfőképpen függ a sok sok különböző kocsimodell esetleges sebességétől és irányától.

Olyan bizonyítékot kértél el tőlem amit 2 másodpercre rá saját magad mondtad hogy nincs olyan log :D


Kérlek szépen gondold át te is mit tettél mert az NEM admin feladata hogy letámadjon egy játékost, ha én se támadó jellegel fordultam lacko felé.

EDIT: Emelett még az se biztos hogy a tempomat rendszer tökéletes. Adminnak nem kéne erre hivatkoznia.


Lacko, a ts-en miután többször mondtam, hogy megálltam csak később arra hivatkoztál. Utó RP nem RP.
Tehát emiatt nyitottam panaszkönyvet mivel amit én csináltam nem merítette ki a NONRP fogalmát.

Szerintem arra se lehet engem kötelezni hogy már sima vezetésnél is folyamatosan menjen a videó mert már vicc kategóriába tartozna.
Nem támadtalak le , kérdőre vontalak amiért azt állítottad hogy tempomattal mentél és nem állt meg a kocsi , amikor a legkisebb ütközés miatt is megáll !
 

Vforce

Újonc
2019. 08. 05.
31
63
LV karakter
Rodney Kwamie Lloyd
V2 karakter
Azur Al Quavo
Elég erős kérdőre vonás volt.
Logot kértél amikor azt nem logolja.
Újra eljátszottad az esetet.
És rámkérted az adminnak való hazudás jail-t.

Végén már lacko szólt hogy elég és vele beszéltem át.

EDIT: Félre értés ne történjék, nem azért mentem fel hogy kibeszéljem magam hanem átbeszélni a történteket!
 

SupraV2

Újonc
2020. 04. 22.
63
94
V2 karakter
Daniele La Royali
Elég erős kérdőre vonás volt.
Logot kértél amikor azt nem logolja.
Újra eljátszottad az esetet.
És rámkérted az adminnak való hazudás jail-t.

Végén már lacko szólt hogy elég és vele beszéltem át.

EDIT: Félre értés ne történjék, nem azért mentem fel hogy kibeszéljem magam hanem átbeszélni a történteket!
Ne haragudj emlékezetem szerint nem én kértem a logot , nem csak én voltam ott plusz adminként hanem Kevin is , lehet ő kérte. Csak szerettük volna tudni hogy tényleg megy tovább a tempomat azért történt ujra játszás amire nem emlékszem hogy teljes egészében megtörtént , plusz ha meg is történt volna semmiben nem befolyásolta a szankciót, mert Lackó bírálta . Ajánlottam az adminnak valóhazudás szankciót mert a tempómat dolog tényleg hazugság és a videóban kétszer is kanyarodtál! Nem kívánok továbbiakban hozzászólni a pk-hoz . Én elmondtam az én részem.
 
  • Imádom
Reactions: YAMI

Vforce

Újonc
2019. 08. 05.
31
63
LV karakter
Rodney Kwamie Lloyd
V2 karakter
Azur Al Quavo
Szuper, most akkor adminként hazudtál :D. Bíráló adminnak szivesen elküldöm a hangfelvételt hogy logot kértél és újra elszátszottad az esetet.
 
  • Hűha
Reactions: SupraV2
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.