Azistvan jelentkezése TeamSpeak 3 moderátornak!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Azistvan01

Újonc
2022. 07. 25.
6
12
19
LV karakter
Herold Smith

x3zePcK.png


IG neved:
- Marcus Santolinie -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 2éve -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nem sajnos. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Attól függ mennyit játszok, általába 3-4 óra de változó van amikor többet van amikor kevesebbet. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Napi 3-4 óra minimum, de ez változó.-

Miért pont téged válasszunk?:
- Nem mondom hogy pont engem, de viszont tudnám segíteni a moderátorok munkáját, a sok aktivitásommal illetve a jó beszélő képességemmel, szeretek másokon segíteni, illetve tanácsokat adni. Barátaim szerint könnyen kilehet jönni velem, szeretem a csapatmunkát és szeretem mikor tudok segíteni.-

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Szeretek segíteni másokon, szeretek tanácsokat adni. Szeretnék sok emberrel megismerkedni. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Elmagyarázom nekik miket hol talál a szerveren segítek neki a TS megismerésében.-

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Más szerveren voltam már moderátor, amit nem nagyon említenék szóval egy kis tapasztalatom van már ehez. Illetve az aktivitásom miatt is többet tudnák nyújtani.-

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Sajnos nincsen. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Szeretnék sok emberrel megismerkedni, szeretnék sok embernek segíteni. Ameddig tudok addig szeretnék eljutni de a cél jelenleg az operátor.-

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Segítőkész-
- Könnyen kezelem a konfligtusokat-
- Jól kijövök másokkal-

Negatív:
- Néha tudok lusta is lenni, de igyekszem mindig a legjobb formámat mutatni mindenki felé. -
- Nagyon fáradékony vagyok. -
- Néha lusta tudok lenni. -

Mennyi idős vagy?:

- 17 éves.-

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Istvánnak hívnak, 17éves vagyok. Szabolcs megyében lakom egy kisebb faluban. Autószerelő szakmát tanultam viszont nem volt jó az iskola ezért 11. évfolyamban ki iratkoztam, szeptemberbe megyek másik iskolába. Szabadidőmben szeretek a barátaimmal lógni illetve ha tudunk találkozni akkor a barátnőmmel is imádok lenni. 3éve mta-zok abból sokat más szervereken játszottam, van tapasztalatom. Szeretek itthon segítgetni a ház körül.-
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 317
1 373
LV karakter
Leon Seanetti
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Aktív kitiltás TS-en.
 
  • Tetszik
Reactions: Parker
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.