Azim Zafir jelentkezése Terrorelhárításhoz.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rolikaa

Újonc
2022. 07. 25.
1
4
V4 karakter
Azim Zafir
tek.png

Jelentkezési formanyomtatvány


OOC Információk
1. Életkorod: 16​
2. Mesélj magadról pár mondatban. Sziasztok, Rolandnak hívnak 16 éves vagyok, jelenleg 10.osztályos. Hajdú-Bihar vármegyében élek azon belül Debrecenben Informatikai szakot tanulok. Szabadidőmben általában játszani szoktam vagy haverokkal focizni illetve biciklizni szoktunk. Emellett nyáron sűrűn szoktunk menni horgászni versenyekre is akár. Hamar beilleszkedő típus vagyok ezért könnyen szót értek a társaimmal. Szeretek új dolgokat kipróbálni ezzel új élményket,tapasztalatokat szerezzek. Vannak pozitív tulajdonságaim is mint például segítőkészség barátságos vagyok. Vannak negatív tulajdonságaim is mint mindenki másnak például:Néha türelmetlen vagyok de próbálom folyamatosan fejleszteni magam, hogy ez a rossz tulajdonságom elmúljon. 4-5éve rpzek különbféle szervereken is játszottam.​
3. Miért pont téged válasszunk a Terrorelhárítás csapatába? Úgy gondolom hamar beilleszkedő típus vagyok könnyen barátokra találok. Remek a probléma/helyzet megoldó képességeim vannak,. Jól tudok csapatban dolgozni, és én úgy vélem,hogy enélkül nincs meg az összhang. Viszonylag van elég RP tapasztalatom 4-5 éve RP-zek kisebb-nagyobb kihagyásokkal több szerveren is megfordultam. Értek az ilyesféle dolgokhoz.​
4. Mióta játszol a szerveren? 2021. 07. 17. 00:03​
4.1 Játszott perceid száma: Jelenlegi játszott perceim száma:17410 perc ez a lap megírása után is folyamatosan növekszik.​
4.2 Naponta átlagosan hány órát vagy aktív a szerveren? Hétköznap3-4orát. Hétvégente még többet tudnék fent lenni.​
5. Miért szeretnél a TEK-hez csatlakozni?: A TEK szerintem az egyik legizgalmasabb frakció a szerveren. Sok frakciót megjártam más szervereken is és a legális frakciók jöttek be nekem jobban és ezzen belül mindig is a TEK tetszett. Szeretném magam kipróbálni ebben a frakcióban is, nyitott vagyok az új dolgok felé. Mivel még nem voltam rendvédelmi frakcióban a szerveren ezért úgy gondolom,hogy megírom ide a jelentkezési lapomat.​
6. Mely rendvédelmi frakció(k)nak voltál tagja? (Mikor, men nyi időt, milyen névvel, milyen indokkal távoztál onnan?) Még nem voltam.​
7. Milyen karaktert alkotnál a TEK tagjaként? Edzett,aktív és megbízható embert aki kiemelkedő teljesítménnyel látja el a parancsokat és feladatokat.​
8. Csatolj egy képet a névváltásaidról:
9. Csatolj egy képet az adminjaileidről:
10. Csatolj egy képet a banjaidról:
11. Fejtsd ki szerinted mi a TEK feladata, jogköre! A városrend fenntartásában kiemelt szerepet játszik a TEK amely gyorsan lép fel terrorcselekmények ellen. Aktívan részt vesz fegyveres személyek elfogásában, drogcsempészek kiszűrésében és elfogásában. A TEK-es frakció tagjai emellett fontos szerepet játszanak túszejtéseken és hasonló behatolásra szoruló akciókban, biztosítva a város lakóinak biztonságát.​

Személyes információk
Általános adatok
1. Teljes neve: Azim Zafir​
2. Születés helye: Los Santos​
3. Születés ideje: 1999-05-05​
4. Nem: Férfi​
5. Családi állapota: Egyedülálló​
7. Foglalkozása: Munkanélküli​

Elérhetőségek:
9. Bejelentett lakcíme: Los Santos, Ganton 247/A​
11. Telefonszáma: +38-76-988-2808​
12. E-mail címe: azimzafir@see-mail.com

Végzettség
Sorolja fel iskoláit, végzettségeit időrendi sorrendben.
- Los Santos Általános Iskola...​
- San Fierro Rendészeti Középiskola...​
- Los Santos Rendészeti Főiskola ...​


Rendelkezik-e más végzettséggel, diplomával, bizonyítvánnyal, képzéssel amit fontosnak tart megemlíteni?
Amennyiben igen, sorolja fel.​
-B,C Jogosítvánnyal
Kérdések
Válaszát minden esetben X-el jelölje.

1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[ X ] Igen.​
[ ] Nem.​

2. Volt valaha bevonva a vezetői engedélye?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
2.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

3. Az elmúlt 1 évben állítottak ki magának bírságot?
(Mint például: gyorshajtás, gondatlan vezetés, tilos jelzésen való áthaladás, stb.)
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​

4. Volt már az állomány tagja?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
4.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze a leszerelés okát:​

5. Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
5.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

6. Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
6.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

7. Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​

8. Beszélt idegennyelv(ek)?
Angol alapszinten​

9. Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
9.1. Amennyiben igen, részletezze mit és mikor fogyasztott.:​

Záradék
A jelentkezés beküldésével kijelentem, hogy a kérelem kitöltése a valóságnak teljes mértékben megfelel, kétes, vagy nem bizonyítható állítást nem tartalmaz, teljes mértékben tisztában vagyok a frakció szabályzatával és átolvastam.​
Kelt.: Los Santos, 2024.02.22.
Azim Zaifr
 
Utoljára szerkesztve:

FalleN.

heartless
2021. 06. 23.
1 086
5 798
17
V4 karakter
Darryl Nordin

tek-hr.png



Tisztelt Jelentkező!


A Terrorelhárítási Központ Humánerőforrás Osztálya és Igazgatósága átolvasta kérelmét, és közös megállapodás alapján a Vezetőség a jelentkezését

e l u t a s í t o t t a.

Amennyiben kérdése merülne fel, forduljon a Terrorelhárítási Központ HR Igazgatósága felé.
Várjuk jelentkezését a következő alkalommal!

((Személyes megjegyzés: Nem fogott meg a lapod, először próbáld ki magad máshol. ))




Fallen
r. Dandártábornok
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.