Azarel Santana - Pablo De La Cavalleria [Turtle]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Patya23

Újonc
2024. 05. 20.
4
19
V4 karakter
Azarel Santana
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


Panasztevő InGame neve:
Azarel Santana

Panaszra tett személy InGame neve:
Pablo De La Cavalleria

Panasz oka, leírása, kifejtése:
A C.N.G.C tagjaként, szokásosan Colinas utcáján voltunk. Többszörösen elhajtott előttünk, direkt figyelmet kerített magára. Ez már elég volt, hogy IC kiderítsük ki Ő, miért sérti meg területünket. Követtük, nem csináltunk semmit vele. Rendszáma, kinézete megvolt, visszatértünk Colinasra. 13:46-kor ismét erre hajtott, Ingram Prado társam előttünk befarolt elé direkt, állóhelyzetbe került. Itt is bármikor lőhettem volna már rá. Futottam felé fegyverrel, hátramenetbe tette az autót, elhajtott úgy, hogy konkrétan az autó mellett voltam már, ami szerintünk PG. Ezek után nyitottunk egy reportot, ahol közölték hogy 49-kor le is lépett. Ezzel úgy gondoljuk Ő meg tagadta azt az rp szituációt, ami ebből következett volna. Egy 10-15 percet ilyenkor várni kellene, főleg ha egész délelőtt volt ideje itt körözni.

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):


Megjegyzés:
Lico fogadta a reportom 13:49-kor, az Ő javaslatára tettünk panaszkönyvet. Várjuk a bírálatot.
 

Turtle

bort isznak, de vizet prédikálnak
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 239
2 096
V4 karakter
Joseph Chambley
Sziasztok, várom válaszát.
 
  • Tetszik
Reactions: kfer

Neon

Újonc
2019. 11. 10.
2
0
V4 karakter
Pablo De La Cavalleria
LV karakter
-
V2 karakter
-
Sziasztok! Szívesen felmegyek TS-re,Discordra megbeszélni, mert véleményem szerint ott könnyebben és gyorsabban eltudjuk intézni az ügyet. Sajnos csak holnap tudok gépelőtt lenni (este fele szerintem perfect lesz). Egyébként emiatt is léptem le mert jelenleg programom van és arra kellett készüljek. Ezt leírtam egyik srácnak is DC-n amiről tudok screen-t küldeni ha kell. Amennyiben a holnap nem felel meg neketek, várom a további instrukciókat.
 

Turtle

bort isznak, de vizet prédikálnak
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 239
2 096
V4 karakter
Joseph Chambley

Turtle

bort isznak, de vizet prédikálnak
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 239
2 096
V4 karakter
Joseph Chambley
Az RP alóli kilépést megbeszéltük a srácokkal, viszont a PG mellett nem tudtunk elmenni, a büntetés kiosztásra került a szerveren:
[AdminJail]: Admin 1 Turtle bebörtönözte Pablo De La Cavalleria játékost 120 percre.
[AdminJail]: Indok: PG

A panaszt zárom, helyezhető.
 
  • Tetszik
Reactions: kfer
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.