Ayumi Trix panasza Moszat Adminisztrátorra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

imroland

Barangoló
2019. 01. 11.
130
24
LV karakter
Ayumi_Brassco
V2 karakter
Ayumi_Trix
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Ayumi Trix >

Panaszolt fél admin neve:
< Moszat >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan Adminjailok,helytelen bírálat, Szerverszabályzat nem ismerése. >

Bizonyítékok:
< Elso jail:[2019-08-31 17:31:46] [Output] : [AdminJail]: Moszat bebörtönözte Ayumi Trix-t 90 percre.
[2019-08-31 17:31:46] [Output] : [AdminJail]: Indok: DB Kisérlet

2. Jail: [2019-08-31 17:34:26] [Output] : [AdminJail]: Moszat bebörtönözte Ayumi Trix-t 90 percre.
[2019-08-31 17:34:26] [Output] : [AdminJail] : Indok: DB #rejail
>


Megjegyzés:
< Volt egy olyan ugy, hogy határnál beszelgettunk,majd IC odajott egy srac, es elkezdte kicsomizni a kocsimat... szoltam neki, majd lett egy kis verekedés.. majd ez után a srác elővett egy Tec-et,amivel,lőni kezdett minket.. ekkor én elutottem nehanyszor,amibe NEM halt bele..Majd jott Moszat,és ő úgy biralta el ezt az egeszet h DB kisérlet.. tudtommal nincs DB kisérlet a szerveren.. ( West is megerositette,es Elvileg szoltak is Moszatnak) Majd ez után berakott engem DB-ért.. nos DB meg tudtommal akkor van,ha az adott jatekos belehal abba ha elutom.. (West megint megerositette ezt) Majd utána,miután gondolom néhány admin leirta neki,hogy mi is a szitu, kivett engem admin jailbol.. Ha egy valaki admin ezen a szerveren,szerintem illene tudnia a Szabályzatot.. ezzel a dologgal +3 jogtalan jailt pakolt az UCPm be
.. ha a bírálo admin kéri,akkor elkuldom az akkori beszelgetéseket.. várom a birálást..
UI: Bocsi az ekezetek miatt telorol irtam.. >


thebenjamin válasza:
Helyezem ezesetben.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
Elképesztő hogy mennyi rosszindulat van egyes emberekben.. 10 perc beszélgetés illetve "agymosás" után ki lettetek szedve jailból, elnézést is kértem, hisz én voltam a feketebárány, mert én tudtam rosszul a dolgokat. Pontosan emlékszem, hogy pár hónapja ebből volt adminügyem, mert valaki DB-vel próbálkozott, és DB Kísérlet okkal kapta a jailt, gondolom ez a szabály is ki lett véve.. Igen, szóltak adminchaten is, de nem nagyon tudtam visszaírni oda sem, mert tulajdonképpen teli spamelted a PM panelemet, amit innen is köszönök. Az első mondatra visszatérve, ugye ki lettél véve jailból, vissza letté lgetelve stb. de te ennek ellenére is megírod azt a PK-t. Hibáztam valóban, várom a bírálást.

ui.:
ezzel a dologgal +3 jogtalan jailt pakolt az UCPm be
Általában frakcióba való belépés előtt nézik az UCP-t, és ha annyi nincs azokban a leaderekben, hogy megnézzék a jaileknek az indokait(Látszik benne hogy mind a 3 jogtalan, mivel a végén kaptad a megbeszélve jailt) akkor az nem lehet valami komoly frakció..de ez már nem tartozik a bíráláshoz, csak úgy éreztem hogy ezt is le kéne írnom.
 
  • Tetszik
Reactions: bale

imroland

Barangoló
2019. 01. 11.
130
24
LV karakter
Ayumi_Brassco
V2 karakter
Ayumi_Trix
Több ember is mondta, hogy írjam meg a PK-t, mivel ez nem allapot,hogy egy Admin nem tudja a szabályokat.. Várom a bírálást.
 
  • Vicces
Reactions: aBalazs

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az olvasása után-
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Moszat ez egy "hiba" volt, máskor kérlek jobban figyelj oda és inkább kérdezz ha nem tudsz valamit mivel azért vagyunk egy "csapatban" hogy segítsük egymást.

Nyugodtan kérdezz admin társaidtól vagy Főadmintól illetve szuperadmintól.

Írásbeli figyelmeztetésben részesítelek (Nem mínuszpont.)

A panasz jogos!
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.