Ayreem Hourston jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Killermedve88

Újonc
2023. 05. 21.
1
5
V4 karakter
Ayreem Hourston
LV karakter
Ayreem Hourston
Jesse-Car-Service-logo2.png


Tisztelt jelentkező!

Kérjük a kitöltés előtt fokozott figyelemmel olvassa át a jelentkezéshez szükséges kritériumokat, instrukciókat.
A kitöltés során legjobb tudomása szerint válaszoljon és csak is kizárólag valós adatokat adjon meg.
Figyeljen a formátum hibamentes kitöltésére, ahol szükséges X-el jelölje válaszát.

A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service adminisztratív csapata!




Teljes neve:
- Ayreem Hourston -

Neme: (X-elje be a megfelelő mezőt)
[X] Férfi
[—] Nő
[—] Egyéb

Születési hely, idő:
- 21/08/1982 , Las Venturas -

Bejelentett lakcím:
- 3/A , Luxor Avenue 25 -

Telefonszám:
- +38-76-263-9477 -

Miért szeretne cégünk munkatársa lenni?
- Úgy gondolom, hogy az autószerelés iránti szenvedélyem és elkötelezettségem, valamint a csapatmunkára való nyitottságom révén értékes tagja lehetnék. -

Miért pont önt válasszuk?
- Szeretnék egy olyan környezetben dolgozni, ahol nap mint nap új kihívásokkal találkozhatok, és ahol folyamatosan fejleszthetem a tudásomat és képességeimet. -

Hol talált cégünk hirdetésére?
- Egy nap Las Venturas utcáin sétálva figyeltem fel egy színes és figyelemfelkeltő plakátra. Az autószerelés világába merítkező plakát azonnal megragadta a tekintetem. -


Korábbi munka helye, feladatköre:
- Speedy Auto Repairs, autószerelő -

Korábbi munkahelyéről történő távozásának oka:
(X-elje be a megfelelő mezőt)
[X] Felmondás
[—] Kirúgás

Kirúgásának okát fejtse ki:
- Közös megegyezés -


Aláírásával kijelenti, hogy a jelentkezésben szereplő adatok hitelesek és a cég házi rendjét elfogadja és betartja.
Ayreem Hourston
Kelt: 11/06/2024

- Out Of Character -


Neved, ahogy szólíthatunk:
- Alex -

Betöltött életkorod:
- 17 -

Jelenlegi játszott perced:
- 7492 / LVL 13 -

Korábbi frakcióid:
- -

Korábbi frakcióid távozásának oka:
- -

Mióta játszol RP szervereken, játszottál Recovery előtt?
- Már számos RP szerveren megfordultam az évek során, de Revocery előtt nem játszottam. -

Terveid a frakcióban:
- Szeretnék barátokat szerezni, de viszont hosszútávon szeretnék a csapatban lenni, nagyon meg tetszett az autószerelő frakció. -

Miért válasszunk téged?
- Szeretek emberekkel beszélni, és jó időt eltölteni együtt. Rengeteg időm van, és hozzá tudnék adni a csapathoz. -

Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
- 3-4 óra naponta minimum. -

Korábbi adminjail, kitiltásaid: (Kép csatolása kötelező "imgur.com")
- -

Account ID-d:
- 21537 -

Bemutatkozás pár mondatban: (legalább 10 összefüggő mondat!)
- Alexnak hívnak. Mostanában sok időt töltök a konditeremben, szeretek játszani is, főleg videojátékokat, az igazi kikapcsolódás számomra. A játék és az edzés mellett fontosnak tartom a barátaimmal való időtöltést is, hogy fejlődjek, így próbálok mindig új dolgokat tanulni. A játékoknak köszönhetően találkozom olyan emberekkel is, akikkel közös az érdeklődésünk, és velük is játszom. Összességében szeretem eltölteni az időmet aktívan és szórakozva. Nagyon sokat RP-ztem már különböző szervereken, még SAMP-on kezdtem a pályafutásom. Nagyon sok bandába, és frakciókban voltam, egy időre kicsit meg is untam, de visszahívott az új SeeMTA Update úgy gondoltam miért is ne próbáljuk ki aztán azóta játszok, már régebben is toltam v2-be régen de csak mentem a fejem után mert nagyon kicsi voltam. Nagyjából ennyi lenne a bemutatkozásom. (Tisztában vagyok vele hogy kis szintű vagyok,de úgy gondolom hogy a játékmenetemet nem fogja befolyásolni, és alkalmasnak érzem magam a frakcióhoz. Azt is tudom hogy Adminjailt kaptam ebben a hónapban, és UB-t kaptam ami meg lett beszélve mert félreértés történt, remélem ettől ezt el tudjátok nézni, és megpróbálhatok a frakcióhoz csatlakozni ha minden rendben van.) -
 
Utoljára szerkesztve:

Markyy

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 11. 03.
231
115
V4 karakter
Andrey De Sousa
LV karakter
Antonio De Sousa
Jesse-Car-Service-logo2.png


Sajnálattal értesítjük, lapja bírálásra került: ELUTASÍTVA
Személyes megjegyzés -
Az a két Jail nagyon elrondította a lapot, következő alkalommal próbáld meg megint viszont ne gyűjts be több Jailt.

Újrajelentkezését várjuk a következő ciklusban.



Antonio-De-Sousa-al-r-s.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.