Ayden Winton - Jelentkezése a Redline Auto Service-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Mareszko

Újonc
2023. 05. 14.
5
3
18
V4 karakter
Ayden Hill
LV karakter
Ayden Winton
redline-auto-service-logo.png





Teljes neve:

Ayden Winton

Születési helye, ideje:

2000.06.27 - SanFierro

Édesanyja leánykori neve:

Julia Mantum

Jelenlegi lakcíme:

Flanders St. 4th 35

Hány éve él a városban?

Lassan 6 éve élek a városban.

Miért szeretne nálunk dolgozni?

Hallottam pár jót a társaságról, és úgy gondoltam hogy a minden napjaimat szeretném úgy leélni, hogy egy olyan közösségbe vagyok, akikről
tudom hogy befogadóak, illetve kedvesek. Nagyon szociális féle vagyok, és mint mindenki tudja ehhez a szakmához az eléggé kell. Ezért szeretnék önöknél szeretncsét
próbálni, és bizonyítani, illetve célokat elérni a munkakörben. Kis korom óta foglalkoztat a gépjármű szerelés, mivel édesapám is ezt a szakmát űzte, és mindig is
motivált amit csinált, és néha segítettem is neki.

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?

A Fentiekben említve, eléggé szociális típus vagyok, és szeretek az emberekkel társalogni. Tudok csapatban dolgozni, sőt mondható hogy a csapatmunka szellemem
kiemelkedően jó. Nagyon gyorsan tanulok, mint szellemileg, mint fizikailag, nagyon jól el tudok helyezkedni, akár idegen terepeken is. Fizikai erőlétem is kiemelkedő, amit ebben a szakmában
fontos említeni.

Dolgozott-e már valaha szerelőként?

Otthon bütykölgettem, a gépjárműveimet kézműveskedtem pár alkatrésszel eleinte, utána rengeteg helyen éltem alkalmi munkákból az elmúlt 1,5 évben, amikor egyik haverom szerelőtelepére kellett beugrani segíteni, akkor elég sokszor, illetve önöknél is voltam pár napot,
amit meg is bántam hogy olyan kevés ideig voltam önöknél.

Tervei a cégen belül, amennyiben sikeres felvételre kerül a sor?

Szeretnék bizonyítani, illetve kisebb előreléptetésekre szert tenni. Nagyon sok motiváciom van a szakmához, ezért úgy gondolom sikerülhet.
Illetve fontos meg említenem, hogy szeretnék a lehető legjobban kijönni a munkatársaimmal, és szocializálódni velük.

Tervek szerint előreláthatólag meddig dolgozna a cégnél?

Ezt előre sajnos nem tudom behatárolni, de mint említettem voltam már önöknél és nagyon megtetszett, de fel kellett mondanom. Most pedig szeretném élvezni, örömmel telien csinálni.


Előző munkahelye(i):

Nagyker futár, Farmi kis dolgozó, Fuvarozó vállalat munkatárs.

Előző munkahelye(i) távozási oka(i) amennyiben volt:

Sajnos fel kellett mondanom a munkahelyeken, mert kaptam jobb munkalehetőségeket, illetve voltak családi okai is.

Érvényes vezetői engedély kép formájában:

Természetesen rendelkezem vezetői engedély-el.













A jelentkező nyilatkozata:

Jelen aláírásommal kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek és valósak, továbbá elismerem, hogy elolvastam,megértettem a felvételi tájékoztatót és el is fogadom azokat!



Jelentkező Aláírása: Ayden Winton


-






Redline Auto Service 2023
Est.2017.








redline-auto-service-logo.png









Játszott perceid:



3735



Eddigi frakcióid:



Csak itt a Redline-ba voltam LV-n frakcióba, még 2023 Májusában. Azóta nem igazán játszottam.



Eddigi frakcióid távozásainak okai.



Redline-ból azért távoztam, mivel nem volt időm rá, és nem szerettem volna más idejét halogatni.



Jelenlegi frakciód:



Nincs.



Mióta RP-zel?


Körülbelül olyan 6 Éve lehet hogy elkezdtem MTA Roleplayezni, Amerikai, Orosz szervereken kezdtem,
aztán halottam a SeeMTA-ról aztán elkezdtem játszani a SeeMTA V2 szerverén, aztán később elkezdtem a V3-mat is. >





Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?



Igazából, mint említettem voltam már nálatok, akkor még nem volt asszem V4, és már akkor is tetszett az egész rendszer. Szeretnék egy értelmes frakciót
találni a szerveren, és mivel itt voltak tapasztalataim, úgy látom hogyha most ez össze jön akkor rá találtam arra a bizonyos "Értelmes Frakcióra"



Miért pont téged válasszunk?



Igazából, a csapatmunkám kiváló, szeretek ügyködni. Figyelmes vagyok, illetve kitartó minden helyzetben. Meg tudom őrizni a Hidegvérem, és tudok normálisan hozzá állni emberekhez
Ha valamibe bele kezdek, próbálom nem abba hagyni, illetve próbálom jól csinálni, eléggé elhatározott precíz vagyok az ilyenek dolgokban.



Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)







Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)






Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)






Voltál-e már szerelő?



Igen, ezen a szerveren is, illetve más szervereken is.



Mennyi idős vagy?



17 éves vagyok, nem rég töltöttem.



Mióta játszol a Las Venturas szerverén?



Voltak kisebb, nagyobb kihagyások, ilyen 3-4-5 hónapok, de mostmár próbálok játszani a szerveren rendesen, élem a kis RP-s életemet. De a kérdésre válaszolva, kb 2023. február hó óta. De igazából a szerverre, még 2021-be regisztráltam.



Használsz-e TS3-at?



Igen használok, van is.



Használsz Facebook fiókot?



Természetesen.



Használsz Discordot?



Igen, használok.



Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?



Mivel nyári szünet van, naponta 3-4 de akár 5 órát is rátudok szánni a frakcióra.



Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?



Igazából amikor tudok feljönni akkor jövök, de leginkább délután, de akár késő este is.



Pár mondat magadról ( 5-6 egybefüggő mondat. ):



Martinnak hívnak, jelenleg Középiskolás tanulmányaimat folytatom egy kisebb városban. Általában jól kijövök mindenkivel. Könnyen közelítek
mások felé, sokszor naiv vagyok az emberekre nézve elfogadás képpen, vagy kegyelem képpen, ami szerintem nem a legjobb tulajdonságom.
Szabadidőmet próbálom önmagam fejlesztésével elfoglalni, Edzek, Tanulok, Kikapcsolódok. Szeretek tanulni a saját hibáimból amiket elkövetek, hogy többször ügyeljek rá, és ne forduljon elő, ezáltal tudjam nyújtani a maximumot. Általában elég sok időm van, munka mellett is, ezért sokat szoktam
játszani mindennel is, és van amikor képes vagyok este 6-tól játszani, reggel 6-ig.











Redline Auto Service 2023
Est.2017.





 

Joka

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 11.
479
337
31
LV karakter
Joseph Ortega
Szia, a TGF jelenleg zárva van.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.