Ayden Shay

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

YsLand1337

Újonc
2023. 12. 02.
13
1
LV karakter
Ayden Shay
Red-Line-Auto-szoba-kislog.png



Teljes neve:

Ayden Shay

Születési helye, ideje:

01/21/2000 Las Venturas Medical Center

Édesanyja leánykori neve:

Silvia Wattson

Jelenlegi lakcíme:

Prickle Pine 11/a

Hány éve él a városban?

21

Miért szeretne nálunk dolgozni?

Mivel kiskorom óta szeretek autószereléssel foglalkozni mivel mikor még gyerek voltam édesapámmal a garázsunkban szereltünk és imádtam ezt csinálni mivel boldog voltam, hogy azt csinálhattam amit ő is szeretett és szeretném, ha a mai napig is büszke lenne rám és tudja, hogy a mai napig szeretem csinálni ami lefoglal és örömet okoz számomra.

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?

Mivel teljes mértékben a legjobbat hoznám ki magamból és csak is a legjobb munkát végezném ami tőlem lehetséges és szeretek megismerni új embereket illetve jó a csapatmunkám is természetesen.

Dolgozott-e már valaha szerelőként?

Még nem.

Tervei a cégen belül, amennyiben sikeres felvételre kerül a sor?

Legjobb munka kiadása a kezem alól, ügyfelek visszatérése illetve kedvesség és javítani a szerelési tudásom a legjobbra, emberek megismerése.

Tervek szerint előreláthatólag meddig dolgozna a cégnél?

Teljes mértékben ameddig bírom mivel szeretem ezt csinálni szóval a kedv az megvolt és meg is lesz erre a munkalehetőségre!

Előző munkahelye(i):

Taxi társaság

Előző munkahelye(i) távozási oka(i) amennyiben volt:

Új dolgot szeretnék kipróbálni illetve mindig is tudtam, hogy ez a munka vonz engem a legjobban de megszerettem volna azt is tudni, hogy ott milyen a munka.

Érvényes vezetői engedély kép formájában:

https://imgur.com/a/Wn5qDtZ









A jelentkező nyilatkozata:

Jelen aláírásommal kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek és valósak, továbbá elismerem, hogy elolvastam,megértettem a felvételi tájékoztatót és el is fogadom azokat!



Jelentkező Aláírása:


Ayden Shay





Redline Auto Service 2023
Est.2017.



Red-Line-Auto-szoba-kislog.png




Játszott perceid:

16648

Eddigi frakcióid:

Taxi társaság

Eddigi frakcióid távozásainak okai.

Kilépés.

Jelenlegi frakciód:

-

Mióta RP-zel?

Körülbelül 4-5 éve kisebb-nagyobb kihagyással.

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?

Azért mivel szeretem csinálni ezt a munkát és természetesen semmi panasz nem lenne felőlem ahogy eddigi frakcióimban sem volt.

Miért pont téged válasszunk?

Mivel teljesen maximalista vagyok és figyelmes, türelmes illetve jól dolgokzok csapatban, ezért is lennék alkamas ebben a munkakörben.

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)


Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)


Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)


Voltál-e már szerelő?

Még nem sajnos.

Mennyi idős vagy?

18 éves.

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?

Nem tudom pontosan.

Használsz-e TS3-at?

Természetesen, igen.

Használsz Facebook fiókot?

Igen.

Használsz Discordot?

Persze.

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?

Naponta 2-3-4 órát ahogy időm engedi de a két óra az a nagyon minimum.

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?

Délután.

Pár mondat magadról ( 5-6 egybefüggő mondat. ):

Szia/Sziasztok! Gergő a nevem 18 éves vagyok. Jelenleg Magyarországon élek szüleimmel. 4-5 éve RP-zek kihagyásokkal tehát természetesen tisztában vagyok a dolgokkal. Már egy jó ideje szeretnék a frakció aktív tagja lenni, de sajnos volt, hogy nem jöttek össze a dolgok. Elég sok időt töltök a szerveren, hogyha esetleg megkapnám a lehetőséget a frakcióba akkor természetesen mégtöbb időt lennék fent. Ahogy említettem már szeretek csapatmunkában dolgozni amivel az előző frakcióban sem volt gond. Illletve szeretek RP szituációkat színesiteni ezalatt azt értem, hogy megpróbálom a legjobbat kihozni a helyzetekből.





Redline Auto Service 2023
Est.2017.
 

Joka

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 11.
403
308
31
LV karakter
Joseph Ortega
830redline_auto_service_l.png


Tisztelt Jelentkező!

A Redline Auto Service vezetősége megkapta és feldolgozta az Ön jelentkezését. Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapja elbírálásra került melynek eredménye:
Elfogadva

Várjunk Önt egy személyes beszélgetésen ((TeamSpeak 3)) a következő időpontban:
2024.02.02 19:00

Javasoljuk, hogy a beszélgetésig nézze át cégünk szabályzatát és minden egyéb leírást!
Ezúton is gratulálunk és sikeres felkészülést kívánunk!
 
  • Imádom
Reactions: YsLand1337
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.